Sezen Aksu sahnelere veda etti! Haberi - yenikadin.com
19.09.2019 15:39

Sezen Aksu sahnelere veda etti!

Türk müziğinin Minik Serçe'si Sezen Aksu, sahnelere veda ettiğini açıkladı. "Sahnelere geri döner misiniz?" sorusunu cevaplayan Sezen Aksu, "Ben böyle çok iyiyim hiç dönmeyi düşünmedim, düşünmüyorum. Bundan sonrası benim hayatım" dedi.

Haber: Sezen Aksu sahnelere veda etti!

Geçtiğimiz ay babasını kaybeden Sezen Aksu, hayranlarını üzen bir açıklama yaptı. "Sahnelere geri döner misiniz?" sorusuna "Ben böyle çok iyiyim hiç dönmeyi düşünmedim, düşünmüyorum. Bundan sonrası benim hayatım" şeklinde yanıt veren Minik Serçe, sahnelere veda ettiğini açıkladı.

HAYRANLARINI ÜZDÜ

Bir mekandan çıkarken görüntülenen Sezen Aksu, gazetecilere yaptığı açıklama ile hayranlarını üzdü. Kendisine yöneltilen "Sahnelere geri döner misiniz?" sorusunu cevaplayan Minik Serçe, "Ben böyle çok iyiyim hiç dönmeyi düşünmedim, düşünmüyorum. Bundan sonrası benim hayatım" şeklinde cevap verdi.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • 10 maddede evlilikte iyi niyet sözleşmesi10 maddede evlilikte iyi niyet sözleşmesi

  Toplumun temel taşı olan ailenin sağlam ve güçlü temeller üzerinde kurulması gerektiğini vurgulayan Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, "Son Sığınak Aile" kitabında 10 maddelik "Evlilikte Niyet Sözleşmesi"ne yer verdi.

 • 14-20 Eylül haftasında burcunuzu neler bekliyor?14-20 Eylül haftasında burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 14-20 Eylül haftasında burçları neler bekliyor?

 • Covid-19'a karşı tırnak temizliğine dikkat!Covid-19'a karşı tırnak temizliğine dikkat!

  Dermatoloji Uzmanı Dr. Mehtap Kıdır, Covid-19 enfeksiyonundan korunmak için tırnaklarımızın bakımında asla atlamamamız gereken 9 kuralı anlattı, önemli öneriler ve uyarılarda bulundu.

 • Uzaktan eğitimde kahvaltıyı ihmal etmeyinUzaktan eğitimde kahvaltıyı ihmal etmeyin

  Yaz döneminin ardından Covid-19 nedeniyle uzaktan eğitime başlayan öğrencilerin eğitimi kadar evlerinde sağlıklı beslenmeleri de büyük önem taşıyor.

 • Cildi yenilemeye yardımcı 9 besinCildi yenilemeye yardımcı 9 besin

  Havuz, güneş, kum derken yaz aylarında oldukça yıpranan cildimiz, bunlara bir de Covid-19 pandemisinden korunma kapsamında maske ve dezenfektan kullanımları da eklenince bu yaz her zamankinden fazla yıprandı. Ancak cildimizi yenilemek mümkün ve öncelikli yolu da sofralarımızdan geçiyor.