Sevimli Dostlarımıza Evinizde Yer Açın Haberi - yenikadin.com
21.01.2019 09:05

Sevimli Dostlarımıza Evinizde Yer Açın

Evlerinizde küçük dekorasyon değişiklikleri yaparak sevimli dostlarımıza ideal yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Bunun için ayrı eşyalar almanız gerekmiyor. Mevcut eşyalarınızda yapacağınız küçük değişiklikler, evlerinizde sevimli dostlarımıza yer açmak için yeterli olacaktır.

Haber: Sevimli Dostlarımıza Evinizde Yer Açın

ÖZEL KANEPE

Evde kedi, köpek besleyen kişilerin yardımına koşan özel kanepe, kolçak kısımlarındaki özel bölme ile hayvan dostlarımıza konfor sağlıyor. Sahiplerini de artık rahatsız etmeyecek olan kedi ve köpekler kendi alanlarında özgürce rahat edecekler.

MASA YASTIĞI

Kediler için tasarlanmış olan masa yastığı , evde ayrı bir bölme kullanmadan pratik şekilde yapılacak bir alandır. Kedilerin konforunu düşünen en özel tasarımlardan biri olan kedi masa yastığı, yastıktan çok hamak rahatlığı veriyor.

KOMODİN PET YATAK

Komodinlerden kedilere yuva yapabilirsiniz. Evinizde gizli bir kedi yatağı olmasını sağlayacak bu dekorasyonla, kedileriniz de rahat edecek sizler de rahat edeceksiniz. Kompakt bir tasarım olan komodin pet yatak, tercihe göre farklı bölmelere de uyarlanabilir.

DEKORATİF TASARIMLAR

Evde beslediğiniz kedi ve köpek gibi hayvan dostlarımızın konaklama yerleri için farklı dizaynlar tercih edilebilir. Ev dekorasyonunu da farklı bir konsepte dönüştüren bu detaylar hem ev tasarımını değiştirtecek hem de sevimli dostlarımızı rahat ettirecek.

ÇALIŞMA MASANIZDA YER AYIRIN

Çalışma masanıza yerleştireceğiniz küçük bir eklenti ile hayvan dostunuzu gözünün önünde ayırmayacaksınız. Ek bir alan da kaplamayan bu tasarım ile kediler de rahat edecek.

İŞLEVSEL MOBİLYALAR

Kedi ve köpeklerin ev içinde belirli bir yeri olması gün içinde insanları rahatsız etmemesi için önemlidir. Bu yüzden sevimli dostlarımızın belirli bir yeri olması için eşya dekorlarını özel şekilde seçmeliyiz. Hayvan yuvası olarak tasarlanmış komodin, TV ünitesi ve sehpalar bu seçimler için ideal tercihlerdir.

ESKİ BAVULLARI ATMAYIN

Kedi ve köpeklerin sığınacağı özel bir alan sunan eski bavullar yumuşak bir yastıkla basitçe hazırlanabilir. Huzurlu bir yuva arayan kediler için eski bavullar sıcak bir yuvaya dönüşüyor.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Probiyotikli cilt maskesi ile gençleşin!Probiyotikli cilt maskesi ile gençleşin!

  Sağlıklı,güzel ve genç bir cilde sahip olmayı herkes ister.Ancak birçok faktör cilt sağlığını olumsuz yönde etkiler.Dr.Fevzi Özgönül,cilt gençleşmesi ve güzelliği için Probiyotikli cilt maskesi tarifi konusunda bilgiler verdi.

 • Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 26 Ekim - 1 Kasım haftasında burçları neler bekliyor?

 • Online eğitimde çocukları tehdit eden 10 sorunOnline eğitimde çocukları tehdit eden 10 sorun

  Covid-19 ile mücadele sürecinde halen çoğu öğrenci evden online eğitim görmeye devam ederken, özellikle ilk ve ortaokul çocuklarının evde geçirdikleri uzun saatler ebeveynlere başlı başına sorumluluklar yüklüyor. Zira bu süreçte çocuklarda bazı kurallara dikkat edilmezse ileride çok ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşılabilir!

 • Mamografi hakkında 10 soru 10 cevapMamografi hakkında 10 soru 10 cevap

  Anadolu Sağlık Merkezi Radyoloji Uzmanı Dr. Muhittin Mümtaz Özarar, Ekim ayı Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında mamografi ile ilgili sık sorulan 10 soruyu şöyle yanıtladı...

 • Kadınlar hangi alışverişlerden sonra pişman oluyor?Kadınlar hangi alışverişlerden sonra pişman oluyor?

  Kredi kartı hesap kesim tarihinden hemen sonra ya da yüklü bir taksidin sona ermesinin ardından yapılan alışverişler, en fazla pişmanlık duyulanlar oluyor.