Sevgilinizin Size Aşık Olduğunu Gösteren İşaretler Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
10.05.2019 10:47

Sevgilinizin Size Aşık Olduğunu Gösteren İşaretler

Sevgiliniz size "seni seviyorum" dese de sevgilinizin davranışlarına bakarak gerçekten sizi sevip sevmediğini öğrenmelisiniz. Eğer sevgiliniz size gerçekten aşıksa istemsizce bazı davranışları gösterecektir.

Haber: Sevgilinizin Size Aşık Olduğunu Gösteren İşaretler

Sevgilinizin yemeğini sizinle paylaşması, telefonunu sizden gizlememesi, sizinleyken mutlu olması ve tavsiyelerinizi dinlemesi gibi davranışlar onun size gerçekten aşık olduğunu gösteren işaretlerdir.

YEMEĞİNİ SİZİNLE PAYLAŞIR

İnsanlar genel olarak yemeklerini paylaşmak istemez. Ancak sevgiliniz yemeğini sizinle paylaşıyor ve bundan mutluluk duyuyorsa bu size olan sevgisindendir.

ZOR ANINIZDA SİZİ YALNIZ BIRAKMAZ

Hayatınızda zor günler de olacaktır. Eğer sevgiliniz zor günlerinizde de size yardım ediyorsa, size olan sevgisi çok daha ileri boyutta demektir.

TAVSİYELERİNİZE ÖNEM VERİR

Sevgilinizin sizin fikirlerinize değer vermesi ve önerilerinize göre hareket etmesi, size olan aşkını ve bağlılığını gösterir.

SIKICI ANLARDA BİLE SİZİNLE OLUR

Alışveriş, konser ve tatil gibi eğlenceli aktiviteler dışında yalnız kaldığında ve sıkıcı anlar yaşadığında da sizinle olmak ister.

SORU İŞARETLERİ BIRAKMAZ

Sevgiliniz sizi seviyorsa konuşma esnasında bazı şeyleri konuşup bazı şeyleri gizlemez. Her şeyi tüm açıklığıyla dile getirir. Eğer tartışma anında sorunu büyütmüyor sizi sakinleştirmeye çalışıyorsa bu da onun size olan sevgisinin bir başka göstergesidir.

TELEFONUNU SİZDEN SAKLAMAZ

İlişkilerde en önemli kavram, güvendir. Sevgilinizin devamlı telefon şifresi değiştirmesi ve sizden telefonunu saklaması iyiye işaret değildir. Eğer sevgiliniz telefonunu size sorgusuzca veriyor ve herhangi bir şeyi gizlemiyorsa bu, size olan güvenini ve aşkını gösterir.

SİZİNLE OLMAKTAN GURUR DUYAR

Sevgiliniz sizi arkadaşlarına ve ailesine tanıtmaktan çekinmemeli. Sizinle değer verdiği insanlarla tanıştırması, size olan aşkının en bariz kanıtıdır.Yeni Yenikadın Haberleri

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.

 • Korona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişiKorona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişi

  Koronavirüs (Covid -19) gündelik hayatımızı olumsuz etkilerken düğün gibi bazı önemli günleri de bu süre zarfında ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Gelinler düğünlerini yaz sonu, sonbahar / kış ve hatta 2021 için yeniden planlarken, gelinlik seçimi bu süreçten nasibini aldı.