Sevgilinizin Her Gün Duymak İstediği 10 Sihirli Cümle Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Sevgilinizin Her Gün Duymak İstediği 10 Sihirli Cümle

Sevgiliniz sizin onu ne kadar sevdiğinizi bilse de yine de her gün duymak isteyeceği cümleler var. İşte sevgilinizin her duymak istediği 10 sihirli cümle…

Haber: Sevgilinizin Her Gün Duymak İstediği 10 Sihirli Cümle

Sevgilinize güvendiğinizi, onu sevdiğinizi ve onun ne kadar özel birisi olduğu hissettirecek cümleleri söylemeniz onun kendisini bir süper kahraman gibi hissetmesini sağlayacaktır.

1."SANA GÜVENİYORUM"

Sevgilinize güvenmeniz ve ona duyduğunuz güveni her defasında söylemeniz, kendisinin özel biri olduğunu hissetmesini sağlayacaktır.

2."SENİNLEYKEN GÜVENDE OLDUĞUMU HİSSEDİYORUM"

Sevgilinize duyduğunuz güven duygusunu bu şekilde ifade etmek, sevgilinizin sizi çok mutlu ettiğini düşünmesini sağlayacaktır.

3."ÇOCUKLARA DEĞER VERMENİ ÇOK SEVİYORUM"

Sevgilinizle iyi bir anne-baba olma konusunda adımlar atmak istiyorsanız sevgilinizin çocuklarla oynadığı bir anda"Çocukla çocuk olmanı çok seviyorum" cümlesini söylemek, onda kendisini baba olma duygusunu doğuracaktır.

4."SENİ ÇOK ÖZLEDİM"

Sevgilinizle buluştuğunuzda "Seni çok özledim" demeniz, ona birçok şeyi unutturacak ve tüm ilgisini sizin üzerinize çevirecektir.

5."ARADIĞINI BULMANA YARDIM EDEYİM"

Sevgiliniz bir şey kaybettiğinde ona yardım etmeniz, ona yalnız olmadığını hissettirecektir. Sevgiliniz telefonunu kaybettiğinde " Telefonunu bulmana yardım edeyim" demeniz telefonu bulmanızdan daha büyük bir etki oluşturacaktır.

6."SENİNLE ZAMAN GEÇİRMEK DAHA İYİ"

Sevgiliniz sizi bir yere davet ettiğinde ya da bir aktiviteye katılmak istediğinde ona "Seninle vakit geçirmek daha iyi" diyerek baş başa zaman geçirmeyi istemeniz, çok hoşuna gidecektir.

7."BEN DE TAM SENİ DÜŞÜNÜYORDUM"

Sevgiliniz sizi aradığında sohbete " Ben de tam seni düşünüyordum" diye başlamanız, sevgilinizin tüm gün sizi düşünmesini sağlayacaktır.

8."SENİNLE BURADA OLMAK İSTERİM"

Sosyal medyada ya da bir ortamda güzel bir manzara gördüğünüzde, onu sevgilinizle paylaşıp "Seninle burada olmak isterim" demeniz sevgilinizin mutlu bir an yaşamasını sağlayacaktır.

9."SENİNLEYKEN SORUNLARIMI UNUTUYORUM"

Sevgilinizin sizi mutlu ettiğini düşünmesi için "Senileyken sorunlarımı unutuyorum" demeniz yeterli olacaktır.

10."SENİ SEVİYORUM"

Sevgilinizin sizden en çok duymak istediği, her defasında bir defa daha söylemenizi isteyeceği cümle "Seni seviyorum" cümlesidir.

24.04.2019 09:39 [11980654]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.