Sevgililer Gününde Romantizm Yaşatacak 7 Plan Haberi - yenikadin.com
1.02.2019 08:44

Sevgililer Gününde Romantizm Yaşatacak 7 Plan

Çiftlerin aşklarını tazeleme günü olan 14 Şubat, özel planlar yapılarak romantik bir güne dönüşüyor.

Haber: Sevgililer Gününde Romantizm Yaşatacak 7 Plan

1. AŞK KUTUSU

İstediğiniz boyutlarda bir kutu seçin. Kutunun içine sevimli etiketler, çiçek, sevdiğinizi şaşırtacak sürprizler, şekerlemeler, çikolatalar,güzel sözlerin olduğu notlar ekleyin. Sevgililer gününde sevgilinize vereceğiniz aşk kutusu ile özel anlar yaşayabilirsiniz.

2. ROMANTİK MUMLAR VE BAŞ BAŞA YEMEK

Sevgililer gününde yapılacak en romantik etkinliklerden biri baş başa yemek yemektir. Yemek yenecek yer restoran, ev ya da farklı bir ortam olabilirken, çiftlerin kendileri için özel anlamı olan yer seçilerek romantik yemek özel bir konsepte dönüşebilir. Çiftlerin kendi seçtikleri müzik eşliğinde yiyecekleri yemek, çiftleri romantizmin zirvelerine çıkartacak.

3. ANILARI CANLANDIRIN

Sevdiğiniz kişi ile en mutlu olduğunuz anlarda çektirdiğiniz fotoğrafları duvara asarak özel bir ortam oluşturmaya başlayabilirsiniz. Loş ışık ve özel şarkı ile tamamlayacağınız kompozisyon, ortamda romantizm rüzgarları estirecek. Sevdiğiniz kişi ile romantik ortamda anılarınızın tadını çıkararak özel bir 14 Şubat yaşayabilirsiniz.

4. AŞK BALONU

Uçan balonlarla partnerinizin kalbinde kelebekler uçuşturabilirsiniz. 10-15 tane balonun ucuna sevgi notları ekleyin. Bir tanesinin ucunahediye bağlayın. Elinizde balonlarla eşinizi uyandırırken bu sürprize eşinizin verdiği tepkiyi ölçmek için video kayıt yapabilirsiniz.

5. RESİMLİ PUZZLE

Detaylı hediyelerden hoşlanan bir sevgiliniz varsa puzzle doğru seçim olacaktır. Kendi resimlerinizin olduğu bir puzzle ile sevgililer gününde romantik bir beyin fırtınası yaparak unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

6. KENDİ ELİNİZLE PASTA YAPIN

Sevgilinizi şaşırtmak için sevgilinize kendi elinizle pasta yapabilirsiniz. Kırmızı kalp şeklinde yapacağınız pasta için pasta tariflerinden yardım alabilirsiniz. Pastanıza "seni seviyorum" yazmayı ihmal etmeyin.

7. HAVAİ FİŞEK ŞOVU

Romantik yemek planınızı daha da özel bir hale getirmek için havai fişek şovunu kullanabilirsiniz. Kendisi için patlayan havai fişekler, sevgilinize kendisini özel hissettirecek.
Yeni Yenikadın Haberleri