Sevgililer Gününde İstanbul'da Gidilecek Romantik Yerler Haberi - yenikadin.com
1.02.2019 08:47

Sevgililer Gününde İstanbul'da Gidilecek Romantik Yerler

Sevgililer gününde İstanbul'da doyasıya aşk yaşamanızı sağlayan romantik yerler, her tarza ve isteğe uygun seçenekler sunuyor.

Haber: Sevgililer Gününde İstanbul'da Gidilecek Romantik Yerler

KIZ KULESİ

İstanbul'u tek başına romantik bir şehre dönüştüren Kız Kulesi, sevgililer gününde gidilebilecek en özel yerlerdendir. Başka yerlere gitseniz bile, dekor süslemelerinde Kız Kulesi'nin siluetini görebilirsiniz. Kız kulesinde yenecek romantik bir akşam yemeği sevgilinizi etkilemeye yetecektir.

BOĞAZ TURU

Sevgililer gününü İstanbul'da geçirmek isteyen çiftler, çok sayıda romantik seçeneğe sahip.Boğaz turu yaparak özel anlar yaşayacak çiftler tarihe, doğaya ve özel manzaralara şahit olacaklar. Boğaz turunuzu leziz bir balık lokantasında tamamlayarak sevgililer günü konseptinizi tamamlayabilirsiniz.

GALATA KULESİ

İstanbul'un bir başka nazar boncuğu olan Galata Kulesi, özel mimarisi ve eşsiz manzarasıyla romantik anlar yaşatıyor. Galata Kulesi'nde sevgilinizle beraber manzaraya karşı içeceğinizi yudumlarken, zamanın durduğunu ve aşkınızın kalp atışlarını duyduğunuzu hissedeceksiniz.

KUZGUNCUK

Sessiz, sakin ve huzurlu; Kuzguncuk'u tanımlayan kelimeler. Vapur yolculuğu ile Kuzguncuk'a gelerek romantik bir başlangıç yapabilirsiniz. Kuzguncuk'un huzurlu sokaklarını adımlarken sevgilinize huzurlu dakikalar yaşayacaksınız.

ADALAR GEZİSİ

Adalar'ın eşsiz manzarasında romantik anlar yaşayabilirsiniz. Fayton gezisi ve tadı damağınızda kalacak özel lezzetleri tadacağınız restoranlar 14 Şubat'ı unutulmaz yapacak. Buna vapur yolculuğu da eklenince öncesi ve sonrasıyla doyasıya romantizm yaşayacaksınız. Heybeliada, Burgaz Ada, Büyük Ada ve Kınalı Ada, isteğinize göre seçim yapabilirsiniz.

PİERRE LOTİ

İstanbul panoramasını izleyebileceğiniz önemli yerlerden bizi olan Pierre Loti, sevgililer gününde gidilebilecek en ideal yerlerden biridir. Haliç manzaraları restoranlarda sevgilinizle baş başa yemek yemek 14 Şubat'ı unutulmaz yapacak.

İstanbul'da alternatif olarak gidebileceğiniz diğer romantik yerler: Çamlıca Tepesi, Emirgan Korusu, Ortaköy, Yıldız Parkı, Tarabya, Samatya ve Balat'tır.Yeni Yenikadın Haberleri