Sevgililer Günü'nde erkeğe alınabilecek hediye fikirleri Haberi - yenikadin.com
5.02.2020 08:37

Sevgililer Günü'nde erkeğe alınabilecek hediye fikirleri

14 Şubat yaklaşırken, hediye seçme telaşı da başladı. Erkek arkadaşınız için hediye seçmekte zorlanıyorsanız, sizin için nokta atışı olacak hediye fikirlerimiz var!

Haber: Sevgililer Günü'nde erkeğe alınabilecek hediye fikirleri

14 Şubat yaklaşıyor, hediyenizi hala bulamadıysanız bu fikirlere göz gezdirebilirsiniz. Sevgilinize ne alırsanız onu önemsediğinizi daha çok hisseder? Erkek arkadaşa ne alınır?

Erkekler günlük hayatta da kolaylıkla kullanabilecekleri faydalı hediyeleri daha çok sever. Bunu göz önünde bulundurarak biraz da özel olacak bir hediye tercihi yapabilirsiniz.

Giyim kuşam

Tuttuğu takımın forması en klasik hediyelerdendir. Bir futbol takımı, basketbol takımı ya da hokey takımı ile ilgileniyorsa, bu hediye onun kullanabileceği güzel bir hediye olabilir.

Sırt çantası erkeklerin en çok tercih ettiği çantadır. Özellikle, bilgisayarlarını taşıyabilecekleri bir çanta almak onlar için kullanışlı olacaktır.

En basit olarak kemer, kol düğmesi, cüzdan gibi seçenekleri düşünebilirsiniz. Fakat bunları özel hale getirmek de sizin elinizde.

Sevdiği film karakterinin olduğu bir kol düğmesi veya cüzdana hayır diyebilecek erkek çok azdır. Bir çok yerde bulabileceğiniz Marvel, Star Wars, DC ürünleri ile sevgilinize seveceği bir hediye verebilirsiniz.

Marvel

Kıyafetlerden devam edersek, gömlek veya sweatshirt en temel hediyelerden biridir. Bunlara da seveceği karakterleri ekleyerek hediyenizi daha samimi hale getirebilirsiniz.

Daha klasik şeyleri beğenir derseniz, desensiz gömlekleri veya düz sweatshirtleri tercih edebilirsiniz.

Teknolojik aletlerin büyüsü

Kafa üstü kulaklığı, akıllı saat, özel tasarımlı şarj aleti veya ışıklı hoparlör beğenebileceği bir hediye olabilir.

JBL

Bunlara ek olarak ışıklı klavye, ışıklı mouse da bilgisayar veya laptop için güzel bir aksesuar olacaktır.

Razer

Sevgiliniz laptop kullanan biri ise yatakta uzanırken, dizüstü bilgisayarını rahatça kullanabileceği laptop yükseltici veya laptop masası alabilirsiniz.

Günümüzde artan oyun sevdası da bir çok erkeği etkisi altına almış durumda. Sevgilinizin de oyuna ilgisi olduğunu düşünüyorsanız, onun için oyun satın alabilirsiniz. Konsol oyunu veya pc oyunu olarak tercih edebileceğiniz bir çok seçenek bulunmaktadır.

Kendisi veya masası için aksesuarlar

Özel taşlardan yapılmış tespih veya bileklikler de çok tercih edilen ürünlerden. Doğal taşların özelliklerine bakarak seçmeniz daha hoş olabilir.

Biraz daha renkli hediyeler isterseniz, gece lambalarını tercih edebilirsiniz. Tuttuğu takımın ambleminin olduğu veya ikinizin fotoğrafı olan ürünler romantik olacaktır. Bunlara ek olarak, yıldızlı, 3 boyutlu veya mimari eserlerin olduğu seçenekler de bulunmaktadır.

Masa üstü isimlik seti, çakmak veya kalem alarak ismini yazdırabilir ve hediyeyi daha özel hale getirebilirsiniz.

Araba koleksiyonunu çoğu erkek sever, odası veya evi için bir sergi oluşturabilirsiniz. Biblolar da masasında güzel duracaktır. Özellikle, sevdiği dizi, film veya sporcunun biblosunu beğenecektir.

DC Universe

İkinizin fotoğrafı olan bir telefon kabı da tercihlerinizden olabilir.

Fotoğraf demişken, bir albüm veya çerçeve de bulunduğu ortamda hoş durabilecek hediyelerden.

Daha vintage ve retro

Plaklar ve pikaplar günlük hayatımıza dönmeye devam ediyor. Güzel ve romantik bir hediye için alabileceğiniz bu hediye ile ikiniz için romantik bir ortam oluşturabilirsiniz.

Bir çok tasarımda görebileceğiniz müzik kutuları da ilgi çekici bir hediye olabilir.

Ek olarak, birlikte güzel vakit geçirmek isterseniz, bir spor maçı, konser veya tiyatro bileti ikiniz için de özel bir anı olacaktır.