Sevgililer Günü İçin En Güzel Hediye Fikirleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Sevgililer Günü İçin En Güzel Hediye Fikirleri

14 Şubat Sevgililer Gününe çok az zaman kaldı ve hepimizi hediye telaşı sardı. Hediye seçme konusunda size fikir verecek önerilerimiz bu yazıda.

Haber: Sevgililer Günü İçin En Güzel Hediye Fikirleri

Sevgililer Günü yaklaştıkça her sene olduğu gibi tüm çiftlerin aklında olan soru nasıl bir hediye alacağı ile ilgili oluyor. Kimi klasik hediyelerden yana olsa da kimileri klişelerden uzak farklı, kişiye özel ve yaratıcı hediyeler peşinde.

Kadınlara alınabilecek çok fazla hediye seçeneği ama biz kadınlar için erkeğe hediye seçmek tam bir ızdırap olabiliyor.

Eşinize ya da sevgilinize hediye seçerken onun karakterini iyi tanımalı, hoşlandığı şeyleri iyi analiz etmelisiniz. Sevgililer gününe ramak kala onu iyi gözlemleyin ve hayalindeki hediyeye dair ipuçlarını yakalamaya çalışın!

Örneğin erkek teknolojik cihazlardan çok hoşlanır. Romantik bir fikir gibi gelmese de bu hediyeler onları sandığınızdan çok daha mutlu edecektir. Oyun konsolu, özel tasarım bir usb ya da ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz herhangi bir teknolojik alet... Hepsi harika bir hediye seçeneği olacaktır.

Klasik hediyeleri özelleştirerek de güzel bir hediye alternatifi oluşturabilirsiniz. Örneğin eşinize ya da sevgilinize alacağınız gömlek, cüzdan, saat, kol düğmesi gibi eşyalara onun ismini işleterek kişiye özel bir hediye yaratabilirsiniz.

Aldığınız hediye kadar onu sunuş biçiminizin de önemli olduğunu unutmayın. Hediyenizi kargoyla gönderseniz de kendiniz verseniz de duruma muhakkak bir şıklık katın. Hediyenin içeriğinden önce paketi dikkat çekeceği için, paketlemeyi de özenle yapın. Hediyenize iliştirdiğiniz bir mektupla ona olan duygularınızı en içten şekilde dile getirebilirsiniz.


4.2.2017 16:31 [9230337]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Bafa Sanat Kampı Başlıyor
  Bafa Sanat Kampı Başlıyor

  Yaz tatillerini farklı sanat dallarında çalışmalar yaparak ve bu süreci “yeniden üreterek” geçirmek isteyenler için Bafa Sanat Kampı 1 Temmuz 2018’de başlıyor!

  25.5.2018 18:30
 • Sağlıklı Arkadaşlık İlişkileri İçin Sınırların Önemi
  Sağlıklı Arkadaşlık İlişkileri İçin Sınırların Önemi

  En yakın arkadaşlarınızla bile aranızda bazı sınırların olması sağlıklı bir şeydir. Sınırları ayarlanmamış arkadaşlıklar bizi sürekli aldığımızdan daha fazlasını vermenin rahatsız edici stresine sokar. Arkadaşlığınıza sınır koyma vaktinin gelip gelmediğini ve bu sınırları nasıl uygulamanız gerektiğine dair 9 ipucu ile arkadaşlıklarınızı daha tatmin edici ve zevkli hale getirin.

  25.5.2018 18:15
 • Tatil İçin Valiz Nasıl Hazırlanır?
  Tatil İçin Valiz Nasıl Hazırlanır?

  Sonunda seyahat planınızı yaptınız ve heyecanla beklediğiniz tatil zamanı geldi çattı. Ülke sınırlarından çıkıp başka maceralara atılmak için can atıyorsunuz. Peki, ama ya valiz hazırlama kısmı? Tatil valizi nasıl hazırlanır sorusunun cevabı biraz karmaşık gelebilir. Ancak size vereceğimiz ipuçları ile tatil valizi nasıl hazırlanır sorusunu bir daha sormayacaksınız. Tatil valizi hazırlamak gözünüzde büyüyor ise sizin için derlediğimiz tatil valizi nasıl hazırlanır sorusunun aşağıda vermiş olduğumuz cevaplardan yardım alabilirsiniz. İşte tatil valizi nasıl hazırlanır sorusunun cevabı…

  25.5.2018 16:45
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 9/Timsah Eksik kalan koşulları tamamlamaya bakalım.

  25.5.2018 16:30
 • İlişkilerimizi Geliştirebiliriz
  İlişkilerimizi Geliştirebiliriz

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün Ay Terazi burcunda ilerlerken bize fayda sağlayabilecek görüşmeler yapabilir ve başkalarının desteğini arayabiliriz.

  25.5.2018 16:15