Seren Serengil, dün gece oyuncak bebekle uyudu Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
3.09.2019 11:50

Seren Serengil, dün gece oyuncak bebekle uyudu

Eşi Yaşar İpek'e şiddet nedeniyle boşanma davası açan Seren Serengil, 6 haftalık hamileyken düşük yaptı. Zor günler geçiren Seren Serengil, dün gece oyuncak bebekle uyudu.

Haber: Seren Serengil, dün gece oyuncak bebekle uyudu

Geçtiğimiz yıl görkemli bir düğünle dünyaevine giren Seren Serengil, şiddet gördüğü gerekçesiyle Yaşar İpek'e boşanma davsı açtı. Yaşadığı zorlu süreçte düşük yapan Seren Serengil'in oyuncak bebekle uyuması yürekleri burktu.

DÖRDÜNCÜ KEZ DÜŞÜK YAPTI

6 aylık hamile olan ve eşi Yaşar İpek'e boşanma davası açan Seren Serengil fenalaşarak kaldırıldığı hastanede düşük yaptı. 4. Kez düşük yapan Seren Serengil'in oyuncak bebekle uyuması ise görenleri duygulandırdı.

OYUNCAK BEBEKLE UYUDU

Hayata oyuncak bebeğiyle tutunduğunu ve kendisini tüm tehlikelerden uzak tuttuğunu söyleyen Seren Serengil, bebeğini kaybettiğini öğrenince gözyaşlarına boğuldu. Serengil'in yanında bulunan arkadaşının çektiği fotoğrafta, oyuncak bebekle uyuduğu görüldü. O görüntü yürekleri burktu.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.