Seren Serengil, dün gece oyuncak bebekle uyudu Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
3.09.2019 11:50

Seren Serengil, dün gece oyuncak bebekle uyudu

Eşi Yaşar İpek'e şiddet nedeniyle boşanma davası açan Seren Serengil, 6 haftalık hamileyken düşük yaptı. Zor günler geçiren Seren Serengil, dün gece oyuncak bebekle uyudu.

Haber: Seren Serengil, dün gece oyuncak bebekle uyudu

Geçtiğimiz yıl görkemli bir düğünle dünyaevine giren Seren Serengil, şiddet gördüğü gerekçesiyle Yaşar İpek'e boşanma davsı açtı. Yaşadığı zorlu süreçte düşük yapan Seren Serengil'in oyuncak bebekle uyuması yürekleri burktu.

DÖRDÜNCÜ KEZ DÜŞÜK YAPTI

6 aylık hamile olan ve eşi Yaşar İpek'e boşanma davası açan Seren Serengil fenalaşarak kaldırıldığı hastanede düşük yaptı. 4. Kez düşük yapan Seren Serengil'in oyuncak bebekle uyuması ise görenleri duygulandırdı.

OYUNCAK BEBEKLE UYUDU

Hayata oyuncak bebeğiyle tutunduğunu ve kendisini tüm tehlikelerden uzak tuttuğunu söyleyen Seren Serengil, bebeğini kaybettiğini öğrenince gözyaşlarına boğuldu. Serengil'in yanında bulunan arkadaşının çektiği fotoğrafta, oyuncak bebekle uyuduğu görüldü. O görüntü yürekleri burktu.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • Kadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisiKadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisi

  Söz konusu kadınlar olduğunda birçok belirti bazı kadın hastalıklarına işaret edebiliyor. Özellikle de günlük hayatın yoğunluğu içinde gözden kaçırılan bu belirtiler çoğu zaman önemsenmese de ciddi bir hastalığın habercisi olabiliyor.

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor