Serel Yereli Takipçisinin Yorumuna Sinirlendi! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
28.05.2019 09:44

Serel Yereli Takipçisinin Yorumuna Sinirlendi!

Bodrum Masalı dizisi ile tanıdığımız oyuncu Serel Yereli, paylaştığı bir fotoğrafın altına "Patates gibisin" yorumuna çok kızdı. Takipçisine, "Sana güzellik borcum mu var?" şeklinde cevap verdi.

Haber: Serel Yereli Takipçisinin Yorumuna Sinirlendi!

Sosyal medya paylaşımı ile sürekli gündem olan ve Londra'da albüm hazırlıkları yapan Serel Yereli'nin fotoğrafının altına yazılan "Patates gibisin" yorumu ünlü oyuncuyu sinirlendirdi. Sosyal medya hesabından yorumu yapan takipçisine cevap verdi: "Sana güzellik borcum mu var?"

"PATATES GİBİSİN"

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafın altına bir takipçisi, ''İyice şişko oldun. Patates gibisin. Şarkı söylerken itici görünüyor'' yorumu yaptı. Bunu gören Yereli ise takipçisine sert çıktı. Takipçisine ''Evet kilo aldım. Sana bir güzellik borcum mu var? İnsanların üstüne gitme'' şeklinde çıkıştı.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'