Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan boşanıyor! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
8.08.2019 09:02

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan boşanıyor!

5 yıl önce evlenen Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çifti ayrılık aşamasına geldi. Anlaşmalı olarak boşanacak olan çiftin, dava dilekçeleri ortaya çıktı.

Haber: Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan boşanıyor!

Ayrılıkiddialarını sık sık yalanlayan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çiftinden ayrılık haberi geldi. Çift, "Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı" gerekçesiyle anlaşmalı olarak boşanmaya karar verdi.

5 YILLIK EVLİLİĞİN SONUNA GELİNDİ

Serdar ortaç, dün telefonla Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına bağlanarak ayrılık iddialarını yalanlamıştı. Ancak dün Serdar Ortaç'ın boşanmak için dilekçe verdiği öğrenildi.

YAYIN YASAĞI ÇIKARTILDI

İlk duruşması 27 Eylül'de görülecek dava için mahkemeden yayın yasağı kararı çıkarıldı.

KÜRTAJ YAPTIRDIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

TV8'de yayınlanan Gel Konuşalım programının sunucularından Eylem İpek Şafak, aylar önce Loughnan'ın gizlice kürtaj yaptırdığını ve elinde ses kayıtlarını olduğunu söylemişti. Şafak, Serdar Ortaç'ın eşinden acilen boşanmak istediğini de söylemişti. Chole ise bir AVM çıkışında konuşmuş, iddiaları yalanlamadan "O haberler hakkında hiç konuşmuyorum. Çok kızgınım. Bebek sorularına da artık cevap vermeme kararı aldım. Hiç konuşmayacağım." demişti.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.