Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan boşanıyor! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
8.08.2019 09:02

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan boşanıyor!

5 yıl önce evlenen Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çifti ayrılık aşamasına geldi. Anlaşmalı olarak boşanacak olan çiftin, dava dilekçeleri ortaya çıktı.

Haber: Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan boşanıyor!

Ayrılıkiddialarını sık sık yalanlayan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çiftinden ayrılık haberi geldi. Çift, "Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı" gerekçesiyle anlaşmalı olarak boşanmaya karar verdi.

5 YILLIK EVLİLİĞİN SONUNA GELİNDİ

Serdar ortaç, dün telefonla Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına bağlanarak ayrılık iddialarını yalanlamıştı. Ancak dün Serdar Ortaç'ın boşanmak için dilekçe verdiği öğrenildi.

YAYIN YASAĞI ÇIKARTILDI

İlk duruşması 27 Eylül'de görülecek dava için mahkemeden yayın yasağı kararı çıkarıldı.

KÜRTAJ YAPTIRDIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

TV8'de yayınlanan Gel Konuşalım programının sunucularından Eylem İpek Şafak, aylar önce Loughnan'ın gizlice kürtaj yaptırdığını ve elinde ses kayıtlarını olduğunu söylemişti. Şafak, Serdar Ortaç'ın eşinden acilen boşanmak istediğini de söylemişti. Chole ise bir AVM çıkışında konuşmuş, iddiaları yalanlamadan "O haberler hakkında hiç konuşmuyorum. Çok kızgınım. Bebek sorularına da artık cevap vermeme kararı aldım. Hiç konuşmayacağım." demişti.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'