Serçe parmağınız kişiliğinizi yansıtıyor Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
21.08.2019 10:24

Serçe parmağınız kişiliğinizi yansıtıyor

Serçe parmağınızın kişiliğiniz hakkında bilgiler verdiğini biliyor muydunuz? Serçe parmağınızın uzunluğu ve kısalığı sizin hakkınızda birçok şeyi söylüyor; karakterinizi deşifre ediyor.

Haber: Serçe parmağınız kişiliğinizi yansıtıyor

Popüler kişilik analiz yöntemlerinden farklı olarak tek başına ele alınan ve parmağın uzunluğuna ve kısalığına göre yorumlanan serçe parmağı analizi ile karakterinizin gizli kalmış noktalarını öğreneceksiniz.

A TİPİ SERÇE PARMAK

Serçe parmağı A tipinde olan kişiler yabancılara karşı şüpheyle yaklaşırlar, duygularını da kolay kolay açığa çıkarmazlar. İki yüzlülükten ve yalandan hoşlanmazlar. Onları kandırmak çok zordur ve kendilerini beğenirler. Sevdiği insanları yardım etmeyi seven bu insanlar, çok çalışkandırlar. Düşündüklerini mimiklerinden belli etmeleri, onların en büyük zaafıdır.

B TİPİ SERÇE PARMAK

Oldukça utangaç olan bu insanlar, sevdiklerine karşı çok sadıktır. Sır saklama konusunda iyi olan bu insanlar, duygusaldır. Hedefe odaklanarak ona yoğunlaşan bu insanlar, dışarıdan güçlü ve özgür görünür ama canlarının yakılmasından çok çekinirler. Ama ne olursa olsun sakinliği elden bırakmazlar.

C TİPİ SERÇE PARMAK

C tipi serçe parmağa sahip olanlar gelecekten çok yaşadıkları anı düşünür. Kontrolü yapıları olan bu insanlar, sürprizlerden fazla hoşlanmazlar. Dışarıdan egolu gibi görünseler de özür dilemekten kaçınmazlar. Yaşadıkları sorunları fazla konuşmazlar. Arkadaş ilişkilerinde samimiyete çok önem verirler.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Sağlık Haberleri

 • Ayakları yumuşacık yapan muz uygulaması
  Ayakları yumuşacık yapan muz uygulaması

  Öğünlerinizde afiyetle tükettiğiniz muzu farklı şekilde kullanarak cilt sağlığınıza katkıda bulunabilirsiniz. Muzun kabukları ile ayağınıza yapacağınız pratik uygulama, ayaklarınızı yumuşacık yapacak.

  3 saat önce..
 • Ağız kokusu düşmanı 5 besin
  Ağız kokusu düşmanı 5 besin

  Ağız kokusunun itici etkisinden kurtulmak için besinleri kullanmaya ne dersiniz? Lezzetli besinlerle ağzı kokusuna kurtulabilir, ferah bir nefese kavuşabilirsiniz.

  19.9.2019 15:15
 • En sık yapılan 5 egzersiz hatası
  En sık yapılan 5 egzersiz hatası

  Sağlığınızı korumak için egzersiz yapıyorsunuz ama egzersiz yaparken yanlış hamleler yaparak sağlığınızı tehlikeye atıyor olabilirsiniz.

  19.9.2019 14:27
 • Saç uzatan pratik maske
  Saç uzatan pratik maske

  Saçlarınızın uzun olmasını istiyorsunuz ama yeterince uzamasını beklemek istemiyorsunuz. Sizi bu ikilemden kurtaracak pratik bir tarifimiz var.

  19.9.2019 09:22
 • 1 dakikada ellerinizi yumuşacık yapan uygulama
  1 dakikada ellerinizi yumuşacık yapan uygulama

  Günlük işlerin yıpratıcı etkisi ile elleriniz tahriş olur ve yumuşaklığını kaybeder. Ellerinize 1 dakika ayırarak bu istenmeyen histen kurtulabilir, yumuşacık ellere sahip olabilirsiniz.

  18.9.2019 11:30