Serçe parmağınız kişiliğinizi yansıtıyor Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
21.08.2019 10:24

Serçe parmağınız kişiliğinizi yansıtıyor

Serçe parmağınızın kişiliğiniz hakkında bilgiler verdiğini biliyor muydunuz? Serçe parmağınızın uzunluğu ve kısalığı sizin hakkınızda birçok şeyi söylüyor; karakterinizi deşifre ediyor.

Haber: Serçe parmağınız kişiliğinizi yansıtıyor

Popüler kişilik analiz yöntemlerinden farklı olarak tek başına ele alınan ve parmağın uzunluğuna ve kısalığına göre yorumlanan serçe parmağı analizi ile karakterinizin gizli kalmış noktalarını öğreneceksiniz.

A TİPİ SERÇE PARMAK

Serçe parmağı A tipinde olan kişiler yabancılara karşı şüpheyle yaklaşırlar, duygularını da kolay kolay açığa çıkarmazlar. İki yüzlülükten ve yalandan hoşlanmazlar. Onları kandırmak çok zordur ve kendilerini beğenirler. Sevdiği insanları yardım etmeyi seven bu insanlar, çok çalışkandırlar. Düşündüklerini mimiklerinden belli etmeleri, onların en büyük zaafıdır.

B TİPİ SERÇE PARMAK

Oldukça utangaç olan bu insanlar, sevdiklerine karşı çok sadıktır. Sır saklama konusunda iyi olan bu insanlar, duygusaldır. Hedefe odaklanarak ona yoğunlaşan bu insanlar, dışarıdan güçlü ve özgür görünür ama canlarının yakılmasından çok çekinirler. Ama ne olursa olsun sakinliği elden bırakmazlar.

C TİPİ SERÇE PARMAK

C tipi serçe parmağa sahip olanlar gelecekten çok yaşadıkları anı düşünür. Kontrolü yapıları olan bu insanlar, sürprizlerden fazla hoşlanmazlar. Dışarıdan egolu gibi görünseler de özür dilemekten kaçınmazlar. Yaşadıkları sorunları fazla konuşmazlar. Arkadaş ilişkilerinde samimiyete çok önem verirler.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Sağlık Haberleri

 • Regl öncesi gerginliği azaltan 5 öneri
  Regl öncesi gerginliği azaltan 5 öneri

  Kadınlarda görülen premenstrüel disfori sendromunun (adet öncesi gerginlik sendromu) hormonal değişimlerle yakından ilgili olduğu düşünülüyor. Kadınların % 2-8'sinde ortaya çıkan adet öncesi gerginlik sendromu; çökkün, öfkeli ruh hali ya da ilgi ve zevk kaybı gibi belirtilerle kendini belli ediyor.

  12.2.2020 09:31
 • Holistik şifa nedir?
  Holistik şifa nedir?

  İnsanın kendine verebileceği en güzel hediye arzu ettiği eğitimlere katılmak olsa gerek. Geride bıraktığımız yıl ekim-aralık ayları arasında "Yaratıcı Yazarlık Atölyesi ve Holistik Şifa Temel Eğitimi"ne katıldım. Her ikisi hayal ettiğim ve zamanını bekleyen eğitimlerdi. İkisini de gerçekleştirdiğim için çok mutluyum.

  10.2.2020 16:55