Sena Pektemek'in İlham Veren Stili Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Sena Pektemek'in İlham Veren Stili

Beşiktaşlı futbolcu Mustafa Pektemek'in eşi Sena Hanım, birbirinden güzel tesettür kombinleriyle dikkat çekiyor ve stiliyle hepimize ilham veriyor.

Haber: Sena Pektemek'in İlham Veren Stili

Baştan sona taşlarla süslenmiş görkemli gelinliği, bone tarzındaki gelin başı ve toprak tonlarındaki makyajıyla çok asil görünen Sene Pektemek, bu seçimleriyle tesettürlü gelinlere ilham vermişti.

O günden beri güzelliği ve zarif tarzıyla özellikle tesettürlü kadınların yakın markajında olan Sena Pektemek, instagramda da azımsanmayacak bir takipçi kitlesine sahip.

Hem günlük kombinleri hem de özel geceler için yaptığı seçimlerle kendine has bir duruş yakalayan Sena Pektemek'in instagram pozlarına birlikte göz atmaya ne dersiniz?


8.7.2017 15:40 [9809461]


Yeni Moda Haberleri

 • Hem Topuklu Hem Rahat!
  Hem Topuklu Hem Rahat!

  Bir yandan topuklu giyerken bir yandan rahat olmak bu püf noktalarıyla mümkün...

  16.8.2017 14:59
 • Bacaklarınızı Uzun Gösterecek 9 Öneri
  Bacaklarınızı Uzun Gösterecek 9 Öneri

  Uzun bacak her kadının hayali. Stilinizde yapacağınız birkaç ufak değişiklik bacaklarınızı daha ince ve uzun gösterecektir.

  12.8.2017 11:41
 • Bandana Bağlama Teknikleri
  Bandana Bağlama Teknikleri

  Takıp takıştırmayı çok severim bilirsiniz.

  8.8.2017 18:12
 • Düğünlerde Beyaz Rengi Geline Bırakın!
  Düğünlerde Beyaz Rengi Geline Bırakın!

  Düğünlere uygun giyinme kuralları, hem dikkat çekmek hem de gelini gölgelemeden giyinmek ya da abartıdan kaçınıp yine de biraz dekolteye sahip olmak isteyenler için kolaylık sağlıyor.

  8.8.2017 15:40
 • Bronzlaştırıcı Pudra (Bronzer) Dosyası
  Bronzlaştırıcı Pudra (Bronzer) Dosyası

  Bronz bir ten yalnızca yaz aylarına özgü değil. Bronzlaştırıcı pudralar sayesinde her mevsim yüzünüzde ve makyajınızda bronz bir etki sağlamak mümkün. Hem yüksek fiyatlı hem de uygun fiyatlı bronzlaştırıcı pudraları denedim ve değerlendirdim. Umarım bu sayede kendinize en uygun olanı bulabilirsiniz!

  7.8.2017 19:07