Seçim Yapmak Durumundayız Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Seçim Yapmak Durumundayız

Bugün ne yapılabilir ? Son derece hareketli bir gündeyiz.

Bugün ne yapılabilir ' Son derece hareketli bir gündeyiz. Karar vermek, seçim yapmak durumunda olabiliriz. Hızlı davranabiliriz. Gelecek yönünde ya da işle ilgili bir konuda en iyisini yapabilmek için gayret göstereceğiz. Bugün aynı zamanda vereceğimiz kararlar ilişkilerimizi de yakından etkileyebilir. Özellikle sabah saatlerinde çaba göstermek gerekebilir.   Nelerden kaçınmalı ' Koç burcundaki Ay tek başına hareket etmenin zor olmadığını göstermekte. Ancak mesleki konularda uzlaşı aramak ve geleceğe yönelik düşünmek de gerekiyor. Saat 10: 40-11: 54 arasını daha iyi değerlendirmeye bakalım. Bu saatlerde destek görebilir ve karşımıza gelen fırsatları çok daha iyi değerlendirebiliriz.
.Kaynak: Pembenar

6.7.2018 16:15 [11023596]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Sigarayı Bırakmanıza Yardımcı Olabilecek Tavsiyeler
  Sigarayı Bırakmanıza Yardımcı Olabilecek Tavsiyeler

  Sigara akciğer kanseri riskini artıran faktörlerin başında gelmektedir. Biorezonans Terapisti Neslihan Baykal Yakışan, "Sigarayı bırakmak için tüm yöntemleri deneyin ve asla vazgeçmeyin" diyerek konu hakkında bilgiler verdi.

  15.11.2018 20:15
 • Kış Makyajının Öne Çıkan Renkleri
  Kış Makyajının Öne Çıkan Renkleri

  Bu kış makyajımızda ön plana çıkan sıcak renkler, soğuk havayı dağıtıyor. Son dönemin öne çıkan makyaj trendleri arasında yer alan, doğal görünümlü makyajlar halen popülerliğini koruyor. Pürüzsüz bir ten, mat dudaklar, dolgun kirpikler ve aydınlatıcılar ile bu kışın makyaj trendini yakalamanız çok kolay olacak.

  15.11.2018 17:45
 • Hafta Sonunu Klein'da Dansla Karşılayın
  Hafta Sonunu Klein'da Dansla Karşılayın

  Bu hafta sonu Klein'da dansa doyabilirsiniz. 16 Kasım Cuma gecesi Dj Detlef, 17 Kasım Cumartesi ise Generic Music işbirliğiyle, elektronik müziğin kalıplara sığmayan Dj ve prodüktörlerinden Armen Miran setin başına geçecek.

  15.11.2018 17:30
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 1/Kartal Yenilenen koşullar var.

  15.11.2018 17:15
 • Bugün Gayretliyiz
  Bugün Gayretliyiz

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün (17:54) Saka burcunda ilk dördün gerçekleşiyor.

  15.11.2018 17:00