Seçim Yapmak Durumundayız Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Seçim Yapmak Durumundayız

Bugün ne yapılabilir ? Son derece hareketli bir gündeyiz.

Bugün ne yapılabilir ' Son derece hareketli bir gündeyiz. Karar vermek, seçim yapmak durumunda olabiliriz. Hızlı davranabiliriz. Gelecek yönünde ya da işle ilgili bir konuda en iyisini yapabilmek için gayret göstereceğiz. Bugün aynı zamanda vereceğimiz kararlar ilişkilerimizi de yakından etkileyebilir. Özellikle sabah saatlerinde çaba göstermek gerekebilir.   Nelerden kaçınmalı ' Koç burcundaki Ay tek başına hareket etmenin zor olmadığını göstermekte. Ancak mesleki konularda uzlaşı aramak ve geleceğe yönelik düşünmek de gerekiyor. Saat 10: 40-11: 54 arasını daha iyi değerlendirmeye bakalım. Bu saatlerde destek görebilir ve karşımıza gelen fırsatları çok daha iyi değerlendirebiliriz.
.Kaynak: Pembenar

6.7.2018 16:15 [11023596]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Riskli Bir Gündeyiz
  Riskli Bir Gündeyiz

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün sert bir açıda duran Mars-Uranüs ani gelişmelere, kimi zaman kopmalara ve kaza yaratabilecek potansiyellere işaret etmekte.

  54 dakika önce..
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 9/ Çakmaktaşı Esneklik göstermeye bakalım.

  54 dakika önce..
 • Evinizde Bu Çiçekten Varsa Dikkat! Durduğu Yerde...
  Evinizde Bu Çiçekten Varsa Dikkat! Durduğu Yerde...

  Görünümü ile insanı etkileyen dua çiçeği, Marantaceae (Duaçiçeğigiller) ailesinin Maranta cinsinden bir türüdür. Dua çiçeği insana verdiği muhteşem his ve ferahlık ile bilinir. Bizde sizin için dua çiçeği hakkında bakım ve yetiştirme üzerine bilgiler paylaştık. Peki dua çiçeği nedir? Dua çiçeği çeşitleri nelerdir? Dua çiçeğinin bakımı nasıl olmalıdır?

  54 dakika önce..
 • Kalıcı Oje Nasıl Çıkar?
  Kalıcı Oje Nasıl Çıkar?

  Son yıllarda trend olan ve uzun süre kullanılabilen kalıcı ojeler oldukça pratik ve kullanışlı olduğu için tercih ediliyor. Özellikle yaz aylarında tercih edilen kalıcı ojeler, profesyonel ekipmanlar tarafından uygulansa da, çıkarırken aynı durum söz konusu olmayabiliyor. Peki kalıcı oje nedir? Kalıcı oje nasıl çıkar? İşte detaylar...

  1 saat önce..
 • Can Gox Performans Sokağı'nda
  Can Gox Performans Sokağı'nda

  Türkiye’nin ilk sokak sahnesi Performans Sokağı 22 Eylül akşamı Can Gox’u ağırlıyor.

  1 saat önce..