Şarkıcı Aylin Coşkun evlendi! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
11.09.2019 10:44

Şarkıcı Aylin Coşkun evlendi!

Şarkıcı Aylin Coşkun, 15 yıldır beraber olduğu Volkan Aslan'la nikah masasına oturdu. 15 bin dolarlık gelinlik giyen ünlü şarkıcıya kilolarca altın takı takıldı.

15 yıllık birlikteliğini evlilikle taçlandıran Aylin Coşkun, gösterişli bir düğünle dünyaevine girdi. Dün gerçekleşen düğünde Coşkun'a kilolarca altın takı takıldı.

15 BİN DOLARLIK GELİNLİK

Düğününde transparan gelinlik giyen Aylin Coşkun'un düğününe iş ve sanat dünyasından önemli isimler katıldı. Aylin Coşkun'u düğünde yalnız bırakmayan isimlerden Hande Yener, Coşkun'la düet yaptı.

KİLOLARCA ALTIN TAKILDI

Düğünden önce eşinden 10 külçe altın mehir istemesiyle gündeme gelen Coşkun, düğünde de benzer şekilde konuşuldu. Aylin Coşkun'a düğünde kilolarca altın takıldı.Yeni Magazin Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.