Şansımızı Deneyelim Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Şansımızı Deneyelim

Bugün ne yapılabilir ? Başak burcundaki yeniayın ardından hızlı ve becerikli olabileceğimiz imkanlar var.

Bugün ne yapılabilir ' Başak burcundaki yeniayın ardından hızlı ve becerikli olabileceğimiz imkanlar var. Haftanın ilk gününde iş hayatına ve önemli detaylara odaklanabiliriz. Bugün işbirliği geliştirmek ve fırsatları kullanmak için uygun koşullar getirmekte. Zihinsel açıdan da verimli olabiliriz. Başkalarının yeteneklerinden ve görüşlerinden önemli sonuçlar çıkarabiliriz.   Nelerden kaçınmalı ' Günün ilk yarısında daha çok mesleki konulara, problemleri çözmeye zaman ayırmalıyız. Akşam saatlerinde görüşmeler, konuşmalar önem kazanıyor. Ticari konularda ilerleme sağlanabilir. Aynı zamanda karşımızdakinin duygu ve düşüncelerine de yer vermeliyiz. Bir denge aramak ve ortak bir amaç geliştirmek daha hızlı ilerlememize yardımcı olacak.
.Kaynak: Pembenar

10.9.2018 17:00 [11220913]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Düşük Tansiyonlulara Özel Öneriler
  Düşük Tansiyonlulara Özel Öneriler

  “Benim tansiyonum hep düşük” diyorsanız, tansiyon hastası olma riskiniz de düşük demektir. Ama bir grup düşük tansiyonlu bu kadar şanslı değil! Tansiyon hastası olmasalar bile yorgunluktan bulantıya, çarpıntıdan bayılmaya kadar varan günlük hayatlarını ve hayat kalitelerini etkileyebilen sorunlar yaşayabiliyorlar. Peki, düşük tansiyonla yaşamanın sırları neler? Kardiyoloji Uzmanı Dr. Yeşim Yılmaz Can bu kişilere yönelik genel ve acil durumlardaki yapabilecekleri konusunda önerilerde bulunuyor.

  2 saat önce..
 • 6. Süslü Kadınlar Bisiklet Turu 23 Eylül'de
  6. Süslü Kadınlar Bisiklet Turu 23 Eylül'de

  2013 yılından bu yana her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Süslü Kadınlar Bisiklet Turu, bu yıl 6’ncı etkinliğiyle tüm şehir kadınlarını bisikletleriyle birlikte buluşma noktalarına davet ediyor.

  2 saat önce..
 • Tükenmez Kalem Nasıl Çıkar?
  Tükenmez Kalem Nasıl Çıkar?

  Tükenmez kalem lekesi en zor çıkan lekelerden biridir. Özellikle kıyafetlerinize sık sık bulaşan tükenmez kalemi nasıl çıkaracağınızı bilmiyorsanız, bu haberimiz sizin için. Gömlekten, pantolondan, halıdan, kumaştan, koltuktan tükenmez kalem lekesini çıkarmak için pratik ve kolay yöntemleri paylaştık. Peki, tükenmez kalem nasıl çıkar?

  3 saat önce..
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 10/Fırtına Gelecek yönünde düşünebiliriz.

  20.9.2018 19:30
 • Sakin Kalalım
  Sakin Kalalım

  Bugün ne yapılabilir ? Bugünlerde gökyüzü oldukça gergin ve bu durum duygusal açıdan hoş olmayan durumlara neden olabilir.

  20.9.2018 19:15