Şampuana şeker eklerseniz ne olur? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
7.06.2019 09:12

Şampuana şeker eklerseniz ne olur?

Saç bakımında canlı ve parlak saçlarla sahip olmak için birçok yöntem deniyorsunuz ama saç derinizi genellikle ihmal ediyorsunuz. Saçınıza komple bakım uygulamak için saç derinize de ilgi göstermeli, oradaki ölü hücrelerden kurtulmalısınız.

Haber: Şampuana şeker eklerseniz ne olur?

Saç bakımınızda eksik kalan kısmı tamamlamak için şekerden yardım alabilirsiniz. Şampuanınıza şeker ekleyerek saç derinizdeki ölü hücrelerden kurtulabilir, canlı ve parlak saçlara kavuşabilirsiniz.

SAÇ DERİNİZ DE İLGİYE İHTİYAÇ DUYAR

Saç derinizde tıpkı yüz derinizde olduğu gibi ölü hücreler oluşur ve bunlardan kurtulmanız gerekir. Bunun için saç bakım ritüellerinizde küçük ve zahmetsiz bir değişiklik yapmalısınız. Şampuanınıza şeker eklemek saç derinizdeki ölü hücrelerden kurtulmanızı sağlayacaktır.

ŞAMPUANA ŞEKER DOKUNUŞU

Saçınıza yaptığınız bakım her seferinde yarım kalır. Çünkü saç derisi yeterli şekilde işlem görmemiştir. Bunun için kullandığınız şampuana şeker eklemeniz yeterlidir. Şekerli şampuanla saç derisini ovmak, ölü hücreleri atarak saç derinizin sağlıklı yapıya kavuşmasını sağlar.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Sağlık Haberleri

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'