Şampuana şeker eklerseniz ne olur? Haberi - yenikadin.com
7.06.2019 09:12

Şampuana şeker eklerseniz ne olur?

Saç bakımında canlı ve parlak saçlarla sahip olmak için birçok yöntem deniyorsunuz ama saç derinizi genellikle ihmal ediyorsunuz. Saçınıza komple bakım uygulamak için saç derinize de ilgi göstermeli, oradaki ölü hücrelerden kurtulmalısınız.

Haber: Şampuana şeker eklerseniz ne olur?

Saç bakımınızda eksik kalan kısmı tamamlamak için şekerden yardım alabilirsiniz. Şampuanınıza şeker ekleyerek saç derinizdeki ölü hücrelerden kurtulabilir, canlı ve parlak saçlara kavuşabilirsiniz.

SAÇ DERİNİZ DE İLGİYE İHTİYAÇ DUYAR

Saç derinizde tıpkı yüz derinizde olduğu gibi ölü hücreler oluşur ve bunlardan kurtulmanız gerekir. Bunun için saç bakım ritüellerinizde küçük ve zahmetsiz bir değişiklik yapmalısınız. Şampuanınıza şeker eklemek saç derinizdeki ölü hücrelerden kurtulmanızı sağlayacaktır.

ŞAMPUANA ŞEKER DOKUNUŞU

Saçınıza yaptığınız bakım her seferinde yarım kalır. Çünkü saç derisi yeterli şekilde işlem görmemiştir. Bunun için kullandığınız şampuana şeker eklemeniz yeterlidir. Şekerli şampuanla saç derisini ovmak, ölü hücreleri atarak saç derinizin sağlıklı yapıya kavuşmasını sağlar.Yeni Sağlık Haberleri