Saklamanız gereken ilişki meseleleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Saklamanız gereken ilişki meseleleri

Bazı konular sadece çiftler arasında kalmalıdır. Paylaşmak düşünüldüğünden daha çok zarar verebilir. İşte, gizlenmesi gereken hassas konular...

Haber: Saklamanız gereken ilişki meseleleri

İlişki iki kişiye özgüdür ve sadece onların anlayabileceği dinamikleri oluşturur. Bu nedenle dışarıdaki insanların yargılamalarına sebep olacak bazı açıklamalara dikkat etmek gerekir.

Cinsel yaşam

Cinsel yaşamınız sizin en mahreminizdir ve aynı zamanda sevgiliniz için de özeldir. Arkadaşlarınızla kesinlikle paylaşmamınız gereken konuların başında gelmektedir.

Sevgilinizin eski sevgilileri

Sevgililerin geçmişlerini kurcalamak problemler çıkarabilir. Bu nedenle geçmişi geride bırakmak gerekir. Bu konuda arkadaşlarınızla konuşmanız ise sevgilinizin özel hayatını direkt ihlaldir. Geçmişte kalmış meseleleri arkadaşlarınıza anlatmak sizi eski sevgiliye karşı daha duyarlı bir hale sokabilir.

Tartışmalarınız

Kavga her ilişkinin tuzu biberidir. Kavga ederken çiftler bazen ağızlarından ne çıktığına dikkat etmeyebilir. Eğer tüm ayrıntıları ile arkadaşlarınıza kavganızı anlatırsanız görmediği için kendi bakışından yargılayacaktır. Siz barıştığınızda arkadaşınız bunu unutmayacak ve ilişkileri eskisi gibi olmayacaktır.

Sevgilinizin parasal sorunları

Kendi parasal problemlerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ancak sevgilinizin parasal problemleri kimsenin bilmesini istemediği hassas bir durumdur. Üstelik parasal problemler zayıflık göstergesi olarak görülebilir ve sevgiliniz bu durumdan hiç hoşlanmaz.

Aldatılma

Aldatmak elbette ki bir kadının başına gelebilecek en kötü şeydir ve arkadaşları ile paylaşmak istenir. Ancak eğer sevgilinize geri dönmek ve affetmek isterseniz aileniz ve arkadaşlarınız bu süreçte hem size hem de sevgilinize ciddi bir tavır sergileyebilir. Daha sonraki ilişkileri ise kesinlikle eskisi gibi olmaz.

28.05.2019 11:44 [12092891]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.