Saklamanız gereken ilişki meseleleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
28.05.2019 11:44

Saklamanız gereken ilişki meseleleri

Bazı konular sadece çiftler arasında kalmalıdır. Paylaşmak düşünüldüğünden daha çok zarar verebilir. İşte, gizlenmesi gereken hassas konular...

Haber: Saklamanız gereken ilişki meseleleri

İlişki iki kişiye özgüdür ve sadece onların anlayabileceği dinamikleri oluşturur. Bu nedenle dışarıdaki insanların yargılamalarına sebep olacak bazı açıklamalara dikkat etmek gerekir.

Cinsel yaşam

Cinsel yaşamınız sizin en mahreminizdir ve aynı zamanda sevgiliniz için de özeldir. Arkadaşlarınızla kesinlikle paylaşmamınız gereken konuların başında gelmektedir.

Sevgilinizin eski sevgilileri

Sevgililerin geçmişlerini kurcalamak problemler çıkarabilir. Bu nedenle geçmişi geride bırakmak gerekir. Bu konuda arkadaşlarınızla konuşmanız ise sevgilinizin özel hayatını direkt ihlaldir. Geçmişte kalmış meseleleri arkadaşlarınıza anlatmak sizi eski sevgiliye karşı daha duyarlı bir hale sokabilir.

Tartışmalarınız

Kavga her ilişkinin tuzu biberidir. Kavga ederken çiftler bazen ağızlarından ne çıktığına dikkat etmeyebilir. Eğer tüm ayrıntıları ile arkadaşlarınıza kavganızı anlatırsanız görmediği için kendi bakışından yargılayacaktır. Siz barıştığınızda arkadaşınız bunu unutmayacak ve ilişkileri eskisi gibi olmayacaktır.

Sevgilinizin parasal sorunları

Kendi parasal problemlerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ancak sevgilinizin parasal problemleri kimsenin bilmesini istemediği hassas bir durumdur. Üstelik parasal problemler zayıflık göstergesi olarak görülebilir ve sevgiliniz bu durumdan hiç hoşlanmaz.

Aldatılma

Aldatmak elbette ki bir kadının başına gelebilecek en kötü şeydir ve arkadaşları ile paylaşmak istenir. Ancak eğer sevgilinize geri dönmek ve affetmek isterseniz aileniz ve arkadaşlarınız bu süreçte hem size hem de sevgilinize ciddi bir tavır sergileyebilir. Daha sonraki ilişkileri ise kesinlikle eskisi gibi olmaz.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'