Şahan Gökbakar, Milli Takım üzerinden siyasilere seslendi: Milleti düşman etmeyi bırakın Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Şahan Gökbakar, Milli Takım üzerinden siyasilere seslendi: Milleti düşman etmeyi bırakın

Komedyen Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Fransa'ya karşı zafer kazanan Milli Takım üzerinden siyasilere seslendi.

Sinema sektöründe yaşanan kriz sonrasında Recep İvedik 6 filminin yayın tarihini Kasım ayına erteleyen Şahan Gökbakar, bu süreçte ailesi ve yakın dostlarıyla zaman geçiriyor. Futbola olan tutkusunu gizlemeyen ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla bunu belli eden Gökbakar, son yaptığı paylaşımında Milli Takım üzerinden siyasilere seslendi.

"MİLLETİ DÜŞMAN ETMEYİ BIRAKIN"

Gökbakar, son olarak Fransa'ya karşı zafer kazanan Milli Takım üzerinden siyasilere göndermeli bir paylaşımda bulundu. Kazanılan zafer üzerine duyduğu mutluluğu dile getiren Gökbakar paylaşımında, "Şu canına yandığım güzelim ay yıldızlı bayrağımızı giydi mi bizim çocuklar, üstüne bir de şampiyon takımı madara etti mi dadından yenmiyor. Bu milleti birbirine düşman etmeyi bırakın artık siyasiler... Bırakın da nice şampiyonları, her alanda devirsin bu vatanın çocukları..." dedi.

10.6.2019 09:48 [12129088]

Ziyaretçi yorumları

 • Yorum yazmak için tıklayın
 • HERKESİ ALLAH YARATTI TÜM IRKLARI UNUTMA - 11 Haziran 2019 Salı

  Altta yorum yazanlara bakıyorumda içiniz kin nefretle dolmuş. . kendi milletine mikrofon yerine hıyar tutanları da gördük . O zaman o viral videoları izlediğinizde komik geliyordu dimi. şimdi ne oldu komik değil mi?
 • ESKİÇERİ 1990 YILLARIN SON VERSİYONU - 11 Haziran 2019 Salı

  YENİCERİ: denen kişi yanılıyorsunuz asıl son yıllarda moda kelimesi davranışı olan ise SANATIN ''S'' sini bilmeyen anlamayan sanatı sadece argo küfür sanan bazı AHMAK kişilerin örnekte şekilde resim, de görüldüğü gibi tek bildikleri şey hemen siyasi ideolojik demeçler açıklamalar yapması sizler Batı veya Avrupa ülkesinde''ki SANATÇILARIN bu tür abuk sabuk konuştuğunu gördünüz mü duydunuz mu? görmezsiniz duymazsınız çünkü onların SANATI kendi yaşadığı ülkesinin halkının yararına çıkarınadır ya biz
 • YENİCERİ - 11 Haziran 2019 Salı

  Sahan gardas son yillarda moda bir laf var sanatci sanatiyla ugrassin ikdidarin yanindaysan bu sana gecerli degil muhalefetin yanindaysan yandin Gitti
 • AHMET - 11 Haziran 2019 Salı

  şahancım izlandayada bir iki lafın olur herhalde siz ülke içinde sallamayı seversinizde
 • ADEM - 11 Haziran 2019 Salı

  sen duyma ulan
 • TKY - 11 Haziran 2019 Salı

  Bu ne diyor ya medya may.
 • KAZIM AGA YINE DELLENDI - 11 Haziran 2019 Salı

  CAKAL YINE BIR KOKU ALMIS OLMALI SAHTE IMAMIN YALAMASI OGLUM FILIM DEYIL GERCEK HAYAT ABUK SEPIK KONUSMA DURZI
 • SAMI UÇAR - 11 Haziran 2019 Salı

  Boş geveze konuşmuş yıne senın o fılmıne kım gıdecek acaba gorucez
 • VATAN - 11 Haziran 2019 Salı

  Büğün siyaseti bırak de yarın chpyı destekle öbürki ğün akpli seçmene simamada bilet sat aradan MHP ye ğöz kırp sen sanatcısın bu yaptıklarında sanatın Aha bende vatandaşım sana ve seningibi sonucuna etki edebileceği seçime yorum yapıpda halkı ikiye bölen sanatcı müsvettlerine benim bir kuruşum geçdi ise haram zehir zıkkım olsun helal etmiyorum etmiyecegimdee binimgibi düşünen milyonlarca insan var
 • FERYAL - 11 Haziran 2019 Salı

  Bu nasil mantik? Oda bu ülkenin vatandaşi

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Haberler