Saçınızı Hızlı Uzatan Saç Derisi Masajı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Saçınızı Hızlı Uzatan Saç Derisi Masajı

Masaj yaparak saçınızı uzatmak ister misiniz? Saç derisi masajı ile hem kendinizi şımartacak hem de saçlarınızı uzatacaksınız.

Haber: Saçınızı Hızlı Uzatan Saç Derisi Masajı

SAÇ DERİSİ MASAJI NASIL YAPILIR?

Saç derisine masaj yapıldığında kan akışı hızlanır ve saç köklerine gelen besin akışı sağlanmış olur. Bünyenizi rahatlatan masaj, aynı zamanda saç diplerinizi rahatlatarak saçlarınızı uzatıyor. Saçınızı uzatmak için üç farklı şekilde saç derisi masajı yapabilirsiniz.

PARMAK MASAJI

Bu yöntemde parmaklarınızla saç köklerini kavrayıp geriye doğru hafifçe çekin. Saç çekmeyi canınızı yakacak kadar yapmamalısınız.Gerilimi hissetmeniz yeterli. Saçlarınızı hafifçe çektiğinizde vücudunuzdaki stresi de attığınızı hissedeceksiniz. Saç diplerinizi bu şekilde uyararak uzamasına yardım etmiş olacaksınız.

BASKILAMA MASAJI

Baskılama masajında saçınızı geriye doğru hafif çekme işlemini biraz geliştirerek yapacaksınız. Aynı işlemi daha hızlı hareketler yapıp sonrasında baskılama yapın. Bu şekilde saçlarınızın hızlı uzamasını sağlayacaksınız. Baskılama masajının etkisini artırmak için tercih ettiğiniz bakım yağını kullanabilirsiniz.

DERİNE MASAJ

Son yöntem de derine masaj yöntemidir. Saçlarınızı şampuanlarken nutri-omega ve arginine proteini içeren şampuan tercih edin. Şampuanlama sırasındaderinize masaj yaparak saçlarınızın daha iyi beslenmesini sağlayacak; hızlı ve güçlü şekilde uzamasını sağlamış olacaksınız.

14.2.2019 16:14 [11742948]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.