Saç tipiniz kişiliğinizi ele veriyor Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
10.06.2019 08:59

Saç tipiniz kişiliğinizi ele veriyor

Saçlarınız sadece güzelliğinizi değil kişiliğinizi de yansıtıyor. Saçınızın boyu, şekli ve diğer özellikleri karakteriniz hakkında önemli bilgileri açığa çıkartıyor.

Haber: Saç tipiniz kişiliğinizi ele veriyor

Saçınızın kısa olması, uzun olması ya da dalgalı olması karakterinizin derinliklerinde yatan özellikleri açığa çıkarıyor. İşte saçınızın kişiliğiniz hakkında söyledikleri…

KISA SAÇLAR

Kısa saçlı kadınlar çocuksu ruh hallerine sahiptir. Kendileriyle barışık olan bu tipteki kadılar, iş hayatlarında ve akademik hayatlarında başarılıdır. Kısa saçlı kadınlar iş hayatlarındaki başarı ve istikrarı sosyal hayatlarına da taşırlar.

KLASİK SAÇLAR

En çok tercih edilen saç tipi olan klasik saçlar, saçı yandan ya da ortadan ayırarak kullanırlar. Riskten uzak kişiliğe sahip olan bu saç tipinin kadınları, savaşçı ve hırslı yapıdan oldukça uzaktır. Aşk hayatları ise standart bir çizgidedir.

DALGALI SAÇLAR

Dalgalı saçlı kadınlar biraz kıskançtır. Sosyal hayatları biraz durağan olan bu saç tipinin kadınları, yakın çevresi ile zaman zaman sorun yaşarlar. Aşk hayatları ise fırtınalı denebilecek seviyede yoğundur.

KAHKÜLLÜ SAÇLAR

Kahküllü saçlar kendinden emin ve özgüveni yüksek kişiliği yansıtır. Bu özgüven aşk ilişkilerinde bazen çalkantılara yol açabilir. Sosyal ilişkilerinde vefalı ve sadıktırlar.

ASİMETRİK SAÇLAR

Marjinal bir görünüm oluşturan asimetrik saçlar, herkesten farklı ve rahat bir karakterin işaretçisidir. Aşk, okul ve iş hayatında senkronizasyon sorunu yaşayan asimetrik saçlı kadınlar kendine benzeyen karakterle uyum sağlar. Bu durum onlar için sorun değildir. Çünkü bu tarzı kendileri isterler.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Sağlık Haberleri

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'