Sabırlı Olmalıyız Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Sabırlı Olmalıyız

Bugün ne yapılabilir ? Henüz yeniay gerçekleşmedi.

Bugün ne yapılabilir ' Henüz yeniay gerçekleşmedi. Bugün ilişkiler üzerinden tamamlanması beklenen olaylar gündeme gelebilir. Sabah saatlerinde ve öğleye doğru ortak bir nokta üzerinde birleşmek ve uyum yaratmak için uygun koşullar var. Aynı zamanda kadınlarla ilgili konular ve estetik ve hoşluk yaratabileceğimiz uğraşlar olumlu sonuçlar verebilir. Ancak önemli kararlar, ve başlangıçlar için sabırlı olmalıyız. Bugün yaratıcı alanda ilham alabileceğimiz, fedakarlık gösterebileceğimiz imkanlar da var. Bir proje ya da gelecekle ilgili adımlar bize daha çok ümit verebilir. Nelerden kaçınmalı ' Saat 16: 02'den itibaren Akrep burcuna ilerleyen Ay duygusal açıdan konsantre olmayı kolaylaştıracak. Ancak akşam saatlerinde duygusal alanda yıpratıcı durumlar da gündeme gelebilir. Bugün hızla değişen şartlar içindeyiz. Beraberliklere özen göstermeliyiz. Ani değişiklikleri kontrol etmek çok zor olabilir. Esnek olalım.
.Kaynak: Pembenar

7.11.2018 10:16 [11410843]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Beklenmedik Durumlar
  Beklenmedik Durumlar

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün Saka burcundaki Ay teknik konulara, gruplarla, sosyal durumlarla ilgili gelişmelere dikkat çekiyor.

  2 saat önce..
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 13/Jaguar Değişime uyum gösterelim.

  2 saat önce..
 • Korkutan Açıklama: Balığın Yanında Roka Yerseniz...
  Korkutan Açıklama: Balığın Yanında Roka Yerseniz...

  Balığın yanında rokayı severek yiyoruz ama bu etkisini öğrendikten sonra bir daha...

  2 saat önce..
 • Adventure Time Final Yapıyor
  Adventure Time Final Yapıyor

  Adventure Time’ın merakla beklenen final bölümü Benimle Gel, 16 Kasım saat 16.00’da Cartoon Network’ün internet sitesinde yayınlanıyor.

  2 saat önce..
 • Evdeki Negatif Enerji Nasıl Temizlenir?
  Evdeki Negatif Enerji Nasıl Temizlenir?

  Evinizdeki negatiflikten ve enerji döküntülerinden kurtulmanın meditasyona benzer ufak kolaylıkları vardır. Evdeki negatif enerji nasıl temizlenir sorusunun cevabını merak ediyorsanız cevapları haberimizin detaylarında...

  14.11.2018 14:45