Rüyada Yüzük Görmek Ne Anlama Gelir? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
4.05.2019 14:52

Rüyada Yüzük Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yüzük görmek genel olarak hayırlı haberlere yorumlanmaktadır. Rüyada yüzük gören kişinin itibarı artar. Yakın çevresinde sevilip sayılan, saygın birisi olur.

Haber: Rüyada Yüzük Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yüzük görmek genel olarak maddi ve manevi yönden yükseliş yaşamaya yorulur. Etrafında saygınlığının artmasına yorulan rüya, aynı zamanda ev ve araba sahibi olmak anlamlarına gelir.

RÜYADA YÜZÜK TAKMAK

Rüyada yüzük takmak, rüyayı gören kişinin evleneceği yahut evlilik teklifi alacağı şeklinde tabir edilir. Yüzüğün parlak olması, evliliğin mutlu olacağına yorulur.

Bir erkek rüyasında dar bir yüzük takıyorsa, bir kadından zulüm göreceği anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda kişinin iş hayatında zorluklar yaşayacağına da işaret eder.

RÜYADA ALTIN YÜZÜK TAKMAK

Rüyada altın yüzük takmak, olumlu bir rüyadır. Rüyasında altın yüzük gören kişi kadın ise onun gerçek hayatta süse ve gösterişe düşkün biri olduğunu gösterir. Eğer erkek rüyasında altın yüzük görürse bu, o kişinin parasını israf ettiğini gösterir.

RÜYADA DEMİR YÜZÜK GÖRMEK

Rüyada demir yüzük görmek, sıkıntı ve zorluklardan sonra feraha ermeye işaret eder. Bu rüya, aynı zamanda kuvvet, başarı, zenginlik ve saygınlık olarak da tabir edilir.

RÜYADA NİKAH YÜZÜĞÜ TAKMAK

Rüyasında nikah yüzüğü taktığını gören erkek ya da kız yakın zamanda dünya evine girer. Rüyada parmaktan nikah yüzüğünü çıkarmak ise yakın çevre ile olumsuz durumların yaşanacağı anlamına gelir.

RÜYADA GÜMÜŞ YÜZÜK GÖRMEK

Rüyada gümüş yüzük görmek, beklenmeyen bir yerden para ve mal geleceğine işaret eder.Erkeğin rüyasında gümüş yüzük görmesi, servetinin artacağına yorulur. Gümüş yüzük görmek ilim ve bilginin artacağı şeklinde de tabir edilir.

RÜYADA BAKIR YÜZÜK GÖRMEK

Bu rüya, pek hayırlara yorulmaz. Rüyada bakır yüzük görmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki kişilere dikkat etmesi gerektiği şeklinde tabir edilir.

KISA KISA

Rüyada yüzük bulmak, evli için çocuk sahibi olmaya, bekar için evlenmeye işaret eder.

Rüyada kırık yüzük görmek, eşinizle ya da sevgilinizle birtakım sorunlar yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada yüzük kaybetmek, gerçek hayatta yaşadığınız ilişkide güvensizlik yaşadığınıza işaret eder.

Rüyada tek taş yüzük takmak, evlilik teklifine ve evlenmeye tabir edilir.

Rüyada elmas yüzük görmek, şerefe, mala, saygıya ve kazanca tabir edilir.

Rüyada yüzükle bir şeyi mühürlemek, büyük bir makama erişmek anlamına gelir.Yeni Yenikadın Haberleri

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.

 • Korona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişiKorona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişi

  Koronavirüs (Covid -19) gündelik hayatımızı olumsuz etkilerken düğün gibi bazı önemli günleri de bu süre zarfında ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Gelinler düğünlerini yaz sonu, sonbahar / kış ve hatta 2021 için yeniden planlarken, gelinlik seçimi bu süreçten nasibini aldı.