Rüyada kuş görmek ne anlama gelir? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
29.05.2019 17:11

Rüyada kuş görmek ne anlama gelir?

Rüyada kuş görmek, rüyanın içeriğine göre iyi ya da kötü anlamlara gelebilir Rüyada görülen kuşun türü ve içinde bulunduğu durum, rüyanın anlamını belirleyecektir.

Haber: Rüyada kuş görmek ne anlama gelir?

Rüyada kuş görmek, genel olarak bolluğun ev bereketin habercisiyken bazı durumlarda kötü haberlere de işaret edebilir. Rüyada görülen kuşun özelliklerine göre rüyanın anlamı değişir.

RÜYADA KUŞ GÖRMEK

Rüyada kuş görmek, rızk ve bollukla tabir edilir. Rüyasında kuş gören kişinin işleri artar, makam mevki elde eder. Kısa sürede ilerleme ve gelişme kaydeder.

RÜYADA BEYAZ KUŞ GÖRMEK

Rüyada beyaz kuş görmek, rüya sahibi için çok güzel gelişmelere işaret eder. Rüyayı gören kişinin girişeceği işte başarı sağlayacağına işaret eden rüya, rüya sahibi eğer işsize iş sahibi olacağı anlamına gelir. Beyaz kuş aynı zamanda kısmet demektir.

RÜYADA KUŞUN ÖLMESİ

Rüyada kuşun ölmesi hayırlara işaret etmez. Bu rüya, üzüntü ve sıkıntı anlamına gelir. Eğer kuş, rüya sahibinin ellerinin arasında ölürse rüya sahibinin deriden etkileneceği kötü bir durum yaşanır. Bu olay, iş hayatında da yanabilecek sıkıntılı bir duruma olabilir.

RÜYADA KUŞLA KONUŞMAK

Rüyada kuşla konuşmak, olgunluk olarak tabir edilir. Rüyasında kuşla konuşan kişi, gerçek hayatta hoş olmayan bir durumla karşılaşır ve durumu olgunlukla karşılar. Bu rüya aynı zamanda güzel gelişmelerin de müjdecisidir.

RÜYADA KUŞUN ÖTMESİ

Rüyada birçok kuşun ya da bir kuşun ötmesi iyi şeylere delalet etmez. Toplumdaki kargaşaya ve huzursuzluğa işaret eder.

KISA KISA

Rüyada türü bilinmeyen bir kuş görmek,o evden çıkacak bir hastaya işaret eder. Çünkü türü bilinmeyen kuş,Azrail (AS)'ın sembolüdür.

Rüyada eti yenen kuş görmek, helal rızk olarak tabir edilir.

Rüyada su kuşu görmek, yolculuk anlamına gelir.

Rüyada çirkin kuş görmek, üzüntülü haber anlamına gelir.

Rüyada kuş yavrusu görmek,bazen evlada bazen de zinaya işaret eder.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • A101, 26 Eylül indirimli ürünler kataloğunu yayınladı
  A101, 26 Eylül indirimli ürünler kataloğunu yayınladı

  Fırsat ürünleri ile tüketicilere cazip seçenekler sunan A101, 26 Eylül kataloğu ile birbirinden özel seçenekler sunuyor. Geniş ürün yelpazesi içinde mutfak, dekorasyon giyim ve temizlik ürünlerinden seçim yapabilir, fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

  20.9.2019 17:04
 • 4 kız babası fenomenin eğlenceli halleri
  4 kız babası fenomenin eğlenceli halleri

  4 kız babası olmanın zorlu ve eğlenceli yönlerini paylaşan Simon Hooper, sıra dışı paylaşımlarıyla sosyal medya fenomeni oldu.

  20.9.2019 16:22
 • Örümcekleri evinizden uzak tutmanın 3 yolu
  Örümcekleri evinizden uzak tutmanın 3 yolu

  Örümcek ve türevi böceklerin evinizi sarması her zaman olasıdır. Gerekli önleminizi almazsanız bir sabah uyanır ve köşe başlarını örümcekgil ailesinin bireyleriyle dolu bulabilirsiniz.

  20.9.2019 16:17
 • Barbie bebek tesettüre girerse!
  Barbie bebek tesettüre girerse!

  Barbie bebeğİ tesettür giyim konseptiyle paylaşan Haneefa Adam, "hijarbie" adlı Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla genç kızları tesettür giyime özendiriyor.

  20.9.2019 15:56
 • Sokak stilinde yeni bir soluk: Mini sırt çantaları
  Sokak stilinde yeni bir soluk: Mini sırt çantaları

  Çantalar kombinlerin vazgeçilmez unsurlarıdır. Hatta öyle tamamlayıcı parçalardır ki yıllar yılı her kadın kendine ufak bir çanta koleksiyonu edinir. Durum böyle olunca çantaların çeşitleri ve kıyafetlerimizle uydurulabilir oluşu oldukça rağbet görmesini sağlıyor.

  20.9.2019 15:05