Rüyada Kitap Okumak Ne Anlama Gelir? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
9.05.2019 16:42

Rüyada Kitap Okumak Ne Anlama Gelir?

Büyük başarılar kazanmaya işaret eden rüyada kitap görmek, aynı zamanda zor günler geçiren rüya sahibinin bir akrabadan miras kalması ile sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmasına işaret eder.

Haber: Rüyada Kitap Okumak Ne Anlama Gelir?

Rüyada okuduğunu görmek, zor günler geçiren ve her geçen gün hayatı daha zorlaşan rüya sahibinin yakın zamanda bir akrabasından kalan miras sayesinde rahatlayıp yüzünün güleceğine işaret eder.

RÜYADA DİNİ KİTAP OKUMAK

Rüyada dinikitap okuduğunu görmek, rüya sahibinin iş ve eğitim hayatında kendisini geliştirmeye önem verdiğine, akılcı ve tutarlı birkişi olduğunu gösterir.

RÜYADA KİTAP GÖRMEK

Rüyada kitap görmek, güze ulaşmaya işaret eder. Hayatın büyük oranda değişeceğini ve yükselişi ifade eden bu rüya genç kadınlar için iş yaşamında başarıya, orta yaşta erkekler içinyeni bir atılım anlamına gelir.

RÜYADA ESKİ KİTAP OKUMAK

Rüyada eski kitap okumak, kötü ve zor günlerin geride kalacağına, rüya sahibini feraha edeceğine işaret eder.

RÜYADA TUVALETTE KİTAP OKUMAK

Rüyasında tuvalette kitap okuduğunu gören kişi, ailesinin desteği ile sıkıntılarından kurtulur. Aile içinde yaşanan tartışma ve sorunlar yerini mutluluğa bırakır.

KISA KISA

Rüyada sayfa görmek miras anlamına gelir.

Yazıyı tersten okumak borçlanmaya işaret eder.

Rüyada amel defteri okumak, günahlardan tövbe etmeye yorulur.

Yabancı metin okumak, yabancı ülkeye gitmek olarak tabir edilir.

Rüyada birinin kitap okuduğunu görmek kitabın içeriğine göre hastalık, neşe, sevinç ya da vesvese gibi durumlara işaret eder.Yeni Yenikadın Haberleri

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.

 • Korona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişiKorona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişi

  Koronavirüs (Covid -19) gündelik hayatımızı olumsuz etkilerken düğün gibi bazı önemli günleri de bu süre zarfında ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Gelinler düğünlerini yaz sonu, sonbahar / kış ve hatta 2021 için yeniden planlarken, gelinlik seçimi bu süreçten nasibini aldı.