Rüyada güneş görmek ne anlama gelir? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
8.06.2019 08:50

Rüyada güneş görmek ne anlama gelir?

Rüyada güneş görmek huzur ve mutluluğun işaretidir. Genellikle hayra yorulan güneş, eğer batışı görülürse olumsuz olarak tabir edilir.

Haber: Rüyada güneş görmek ne anlama gelir?

Rüyada görülen güneş genel olarak hayırlı olarak yorumlanır. Güneşin durumuna göre anlamın değiştiği rüyada güneşin batışı olumsuzken parlak güneş mutluluk habercisi olarak yorumlanır.

RÜYADA GÜNEŞ DOĞMASI

Rüyasında güneşin doğduğunu gören kişi bekarsa evlenir. Davalı durumda ise davası düşer. Dini olarak da yükselmeye işaret eden rüya, aile hayatında da mutlu günlere işaret eder.

RÜYADA GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ GÖRMEK

Rüyasında güneş gözlüğü takan kişi, hayata olumsuz yönden baktığını gösterir. Bu rüya bir uyarı niteliği taşırken ciddi kararlar alırken dikkatli olmayı söyler.

RÜYADA GÜNEŞ TUTULMASI GÖRMEK

Rüyada güneş tutulması görmek, ülke sorunlarının büyümesi, ülke yönetiminde krizler çıkmasına işaret eder. Rüyada güneşin batması kişisel olaylardan ziyade büyük olaylara işaret eder.

RÜYADA GÜNEŞ BATMASI

Rüyasında güneşin battığını gören kişi evliyse boşanır. Geçim sıkıntısına ve fakirliğe düşer. Rüyanın doğudan battığı görülürse o yörenin halkı için güzel şeylerin gerçekleşeceğine tabir edilir.

KISA KISA

Rüyada iki güneş görmek, ülkenin barış içinde olduğuna ve bu durumun devam edeceğine yorulur.

Rüyada güneşi kucaklamak, duaların kabul olacağına işaret eder.

Rüyada güneşle konuşmak, büyük bir kazan elde etmeye tabir edilir.

Rüyada güneşe secde etmek, rüyayı gören kişinin dedikodusunun yapılacağına işaret eder.

Rüyada evin üstünde güneş görmek, mutlu bir evliliğe işaret eder.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'