Rüyada dondurma görmek ne anlama gelir? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
11.06.2019 19:31

Rüyada dondurma görmek ne anlama gelir?

Rüyada dondurma görmek genel olarak hayra yorulmaz. Ancak dondurmanın rüyada görüldüğü şekle göre manası değişebilir.

Haber: Rüyada dondurma görmek ne anlama gelir?

Rüyada dondurma görmek, farklı şeklerde yorumlanır. Genel olarak olumsuz manaya gelen dondurma, bazı durumlarda olumlu gelişmelerin habercisi olarak tabir edilir.

RÜYADA DONDURMA GÖRMEK

Rüyada dondurma görmek, aile hayatında sorunlar yaşanacağına ve ev hayatındaki mutluluğun kaybına yorulur.

RÜYADA DONDURMA SATMAK

Rüyada dondurma satmak, düzenin ve işlerin bozulması işaret eder. Bu rüyayı görmek, keyfin kaçacağı şekilde tabir edilir.

RÜYADA DONDURMA YAPMAK

Rüyasında dondurma yaptığını gören kişi, hayatında değişiklikler yapmak istediği anlamına gelir. Bu rüya, rüya sahibin iş ve ev ortamına değişikliler istediğinin göstergesidir.

RÜYADA ÇİKOLATALI DONDURMA YEMEK

Rüyada çikolatalı dondurma yemek, şans ve uğur olarak kabul edilir.

RÜYADA DONDURMA YEMEK

Rüyada dondurma yemek, hayırlı gelişmelere yorulur. Kısmet anlamına gelen bu rüya, mutluluk ve hayır olarak tabir edilir. İşlerin düzelmesi, moralin yükselmesi ve monotonluktan kurtulma anlamına gelen bu rüya, kişinin hayatına eğlence katmak istediğini de gösterir.

RÜYADA DONDURMA ALMAK

Rüyada dondurma almak, hayırlı ve güzel gelişmelere delalet eder.

RÜYADA DONDURMA KÜLAHI GÖRMEK

Bu rüya, hedeflere yaklaşıldığını ama hedefe ulaşmak için bir süre daha beklemesi gerektiği anlamına gelir.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'