Rüyada Araba Sürmek Ne Anlama Gelir? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
8.05.2019 15:11

Rüyada Araba Sürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada araba sürmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında atılımlar yapmak istediğine ve büyük hayalleri olduğuna işaret eder.

Haber: Rüyada Araba Sürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında araba sürdüğünü gören kişininmodern bir yaşam tarzına sahip olduğu ve hareketli bir hayata sahip olduğu anlamına gelir.

RÜYADA ARABA KULLANMAK

Rüyada araba kullanmak, rüyayı gören kişinin yüksek bir makama erişeceğine işaret eder. Bu rüya, hayırlı işler yapmaya ve iş hayatından parlak bir döneme girdiğinde işaret eder.

RÜYADA ARABAYI GERİ GERİ SÜRMEK

Rüyasında arabayı geri geri sürdüğünü gören kişinin hayatında büyük sorunların olduğuna ve bu sorunların çözümü için uzman desteği alması gerektiğine yorulur.

RÜYADA ARABAYI GECE SÜRMEK

Bu rüya, sıkıntı çektikten sonra rahata ermeye işaret eder. Gece araba sürmek, faydasız ilime işaret eder.

RÜYADA ARABAYA BİNMEK

Rüyada araba binmek, kişinin peşinde olduğu bir işe gireceği ve bu işte farklı bir mevkide bulunacağı şeklinde tabir edilir.

RÜYADA OTOMOBİL SÜRMEK

Rüyada otomobil süren kişinin bir topluluğa yönetici olacağına yorulur. Eğer otomobil rüyada rahatça sürülüyorsa yaşamını da rahat olacağı anlamına gelir.

KISA KISA

Rüyada araba altında kaldığını gören kişi, kötü bir kişi tarafından zarara uğrar.

Rüyada çocuk arabası görmek, uzun bir yolculuğa çıkılacağına işaret eder.

Rüyasında makam arabası gören kişi fakirse zengin bir kişiden yardım görür.

Rüyada kamyon sürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin hayatında yeni başlangıçlar yapacağına işaret eder.

Rüyada renkli araba görmek renge göre farklı anlamlar ifade eder. Siyah araba makam mevkiye, kırmızı araba gönül ilişkilerine, yeşil araba ise ibadetlere yönelmeye işaret eder.

Rüyasında arabasının çalındığını görenkişi, meslek hayatında yöneticilerinin olumsuz tepkisi ile karşılaşır.Yeni Yenikadın Haberleri

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.

 • Korona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişiKorona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişi

  Koronavirüs (Covid -19) gündelik hayatımızı olumsuz etkilerken düğün gibi bazı önemli günleri de bu süre zarfında ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Gelinler düğünlerini yaz sonu, sonbahar / kış ve hatta 2021 için yeniden planlarken, gelinlik seçimi bu süreçten nasibini aldı.