Ruh Eşinize Ulaşmak İçin 4 İpucu Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Ruh Eşinize Ulaşmak İçin 4 İpucu

Gelişen teknoloji ve gerçek olmayan ilişkilerin arasında, zaten zor bulunan ruh eşine ulaşmak iyice imkansız hale geldi. Ama merak etmeyin, bunun da bir çözümü var. İşte ruh eşinizi bulmak için işinizi kolaylaştıracak 4 ipucu

Haber: Ruh Eşinize Ulaşmak İçin 4 İpucu


Teknolojik olarak gelişen dünyada belki de en önemli sorunlardan biri iletişimsizlik. Bu durum öyle bir hale geldi ki beraber hayatımızı geçirmek istediğimiz kişilerle bile doğru iletişimi kuramıyoruz. Durum böyle olduğu için de zaten zor bulunan ruh eşine ulaşmak daha da güç hale geldi. Ama merak etmeyin, bu durumun da çaresi var. 

İşte ruh eşinizi bulmak için size yol gösterecek 4 ipucu;

Ufkunuzu genişletin

Eğer bütün zamanınızı ruh eşinizi bulmak için çeşitli sitelerde dolaşarak ya da sokakta size uygun insanlar arayarak geçiriyorsanız, yeni şeyler deneme vakti. Gittiğiniz mekanları değiştirmeyi ya da yeni gruplara katılmayı deneyin. Böylelikle hem daha farklı ve sizinle aynı şeylere ligi duyan kişilerle tanışabilirsiniz. 

Ne aradığınızı bilin

Tüm ömrünüzü geçirecek biriyle birlikte olmak ve sadece biraz kafa dağıtmak için biriyle birlikte olmak arasında ciddi fark var. Eğer sadece kafa dağıtmak için yanınızda birine ihtiyacınız varsa çok ince eleyip sık dokumanıza gerek yok. Sadece yanındayken çok fazla güldüğünüz biriyle bile birlikte olabilirsiniz. Fakat tüm ömrünüzü birlikte geçirmekse niyetiniz, sakın azla yetinmeyin. İç güdülerinize güvenin.

Kendi mutluluğunuzu bulun

Eğer kendinize güveniyorsanız ve kendinizle mutluysanız başkaları da sizinle bu mutluluğu paylaşacak. Evet biraz klişe olacak ama kendinizi sevmeden kimseyi sevemezsiniz. Dolayısıyla derinden aşık olabilmek için önce kendinizi sevmeniz gerekiyor. Olduğunuz kişiden mutlu değilseniz zaman içerisinde bu mutsuzluğu partnerinize de yansıtırsınız ve sebebi açıklanamayan kavgalar ortaya çıktığında da dönülmez o yola girmiş olursunuz. Yıpranmış ilişkileri kurtarmak çok daha zordur. 

Dış görünüşe göre yargılamayı bırakın 

Tabii ki hepimizin ideal hayat arkadaşında aradığı birtakım özellikler var. Gençliğinizi ve çocukluğunuzu George Clooney'inizi arayarak geçirmiş olabilirsiniz ama ruh eşinizi bulduğunuzda görünüşünüzün hiçbir etkisi olmadığını anlayacaksınız. Dolayısıyla birisi sırf görünüş olarak beklentilerinizi karşılamıyor diye geri çevirmek yerine şans vermeyi deneyin. Ruhunuzun diğer yarısı hiç düşünmediğiniz o kişinin içine saklanmış olabilir.
.Kaynak: Pembenar

20.12.2017 11:45 [10367511]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Yoğurtlu Karnabahar Kızartması Tarifi
  Yoğurtlu Karnabahar Kızartması Tarifi

  Yoğurtlu karnabahar tarifi, karnabaharı sulu yemek tarzında sevmeyenlere alternatif bir yöntem olarak yapılıyor. Yoğurtlu Karnabahar tarifini çay saatlerinizi veya akşam yemeklerinize lezzet katmak için kullanabilirsiniz. Yoğurtlu Karnabahar tarifinin nasıl yapıldığını bilmiyorsanız, size vereceğimiz yoğurtlu karnabahar tarifine göz atabilirsiniz.

  22.3.2018 17:15
 • Hangi Odaya, Nasıl Bir Aydınlatma Tercih Edilmeli?
  Hangi Odaya, Nasıl Bir Aydınlatma Tercih Edilmeli?

  Evinizde hiçbir şeyi değiştirmeden, yalnızca aydınlatma unsurlarını yenileyerek bile oldukça dramatik ve çarpıcı dönüşümler gerçekleştirebilirsiniz. Hangi odaya nasıl bir ışıklandırma gerektiğine örnekler yardımıyla şöyle bir göz gezdirelim...

  22.3.2018 16:45
 • Hızlı Değişiklikler
  Hızlı Değişiklikler

  Bugün ne yapılabilir ? Merkür geri gitmeye hazırlanırken, Ay da İkizler burcuna ilerliyor.

  22.3.2018 15:15
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 10/ Hareket Somut hareket edelim.

  22.3.2018 15:15
 • En Yeni Festival Eskifest
  En Yeni Festival Eskifest

  4-5-6 Mayıs 2018 tarihlerinde Umut Kuzey önderliğinde ilki gerçekleştirilecek Eskişehir'in en yeni festivali ESKİFEST müzikseverlere ve bu şehirde yaşayan ve eğitim gören binlerce üniversiteli gence unutulmaz bir festival deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

  22.3.2018 13:15