Ruh Eşinize Ulaşmak İçin 4 İpucu Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Ruh Eşinize Ulaşmak İçin 4 İpucu

Gelişen teknoloji ve gerçek olmayan ilişkilerin arasında, zaten zor bulunan ruh eşine ulaşmak iyice imkansız hale geldi. Ama merak etmeyin, bunun da bir çözümü var. İşte ruh eşinizi bulmak için işinizi kolaylaştıracak 4 ipucu

Haber: Ruh Eşinize Ulaşmak İçin 4 İpucu


Teknolojik olarak gelişen dünyada belki de en önemli sorunlardan biri iletişimsizlik. Bu durum öyle bir hale geldi ki beraber hayatımızı geçirmek istediğimiz kişilerle bile doğru iletişimi kuramıyoruz. Durum böyle olduğu için de zaten zor bulunan ruh eşine ulaşmak daha da güç hale geldi. Ama merak etmeyin, bu durumun da çaresi var. 

İşte ruh eşinizi bulmak için size yol gösterecek 4 ipucu;

Ufkunuzu genişletin

Eğer bütün zamanınızı ruh eşinizi bulmak için çeşitli sitelerde dolaşarak ya da sokakta size uygun insanlar arayarak geçiriyorsanız, yeni şeyler deneme vakti. Gittiğiniz mekanları değiştirmeyi ya da yeni gruplara katılmayı deneyin. Böylelikle hem daha farklı ve sizinle aynı şeylere ligi duyan kişilerle tanışabilirsiniz. 

Ne aradığınızı bilin

Tüm ömrünüzü geçirecek biriyle birlikte olmak ve sadece biraz kafa dağıtmak için biriyle birlikte olmak arasında ciddi fark var. Eğer sadece kafa dağıtmak için yanınızda birine ihtiyacınız varsa çok ince eleyip sık dokumanıza gerek yok. Sadece yanındayken çok fazla güldüğünüz biriyle bile birlikte olabilirsiniz. Fakat tüm ömrünüzü birlikte geçirmekse niyetiniz, sakın azla yetinmeyin. İç güdülerinize güvenin.

Kendi mutluluğunuzu bulun

Eğer kendinize güveniyorsanız ve kendinizle mutluysanız başkaları da sizinle bu mutluluğu paylaşacak. Evet biraz klişe olacak ama kendinizi sevmeden kimseyi sevemezsiniz. Dolayısıyla derinden aşık olabilmek için önce kendinizi sevmeniz gerekiyor. Olduğunuz kişiden mutlu değilseniz zaman içerisinde bu mutsuzluğu partnerinize de yansıtırsınız ve sebebi açıklanamayan kavgalar ortaya çıktığında da dönülmez o yola girmiş olursunuz. Yıpranmış ilişkileri kurtarmak çok daha zordur. 

Dış görünüşe göre yargılamayı bırakın 

Tabii ki hepimizin ideal hayat arkadaşında aradığı birtakım özellikler var. Gençliğinizi ve çocukluğunuzu George Clooney'inizi arayarak geçirmiş olabilirsiniz ama ruh eşinizi bulduğunuzda görünüşünüzün hiçbir etkisi olmadığını anlayacaksınız. Dolayısıyla birisi sırf görünüş olarak beklentilerinizi karşılamıyor diye geri çevirmek yerine şans vermeyi deneyin. Ruhunuzun diğer yarısı hiç düşünmediğiniz o kişinin içine saklanmış olabilir.
.Kaynak: Pembenar

20.12.2017 11:45 [10367511]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız
  Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız

  Bu hafta 25’inde Koç burcunda dolunay özellikle çekiyor.

  23.9.2018 18:15
 • Kemik Suyu Çorbası Tarifi
  Kemik Suyu Çorbası Tarifi

  Sizi kış ayına hazırlayacak, vücut direncinizi artıracak ve bağışıklık sisteminizi güçlendirecek kemik suyu çorbası tarifi paylaşıyoruz. Kemik suyu, zengin mineral ve vitamin barındırması açısından sağlımız için oldukça faydalıdır. İşte kemik suyu çorbası tarifi…

  22.9.2018 14:45
 • Çocuklarda 'Kepçe Kulak' Sorunu Travma Yaratıyor
  Çocuklarda 'Kepçe Kulak' Sorunu Travma Yaratıyor

  ‘Kepçe kulak’ görünümü okul çağındaki çocuklarda ciddi travmalara sebep olabiliyor. Konu ile ilgili KBB ve Yüz Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Gürkan Kayabaşoğlu, uyarılarda bulundu.

  22.9.2018 13:30
 • Küf Lekesi Nasıl Çıkar?
  Küf Lekesi Nasıl Çıkar?

  Küf lekesi, nemli ortamlarda meydana gelen, kötü kokan ve lekeyi meydana getiren mantar oluşumlarıdır. Küf lekesi; kıyafette, halıda ve özellikle duvarda en çok oluşan leke türüdür. Peki, küf lekesi nasıl çıkar? Duvardaki, halıdaki ve çamaşırdaki küf lekelerini çıkarma yöntemlerini sizinle paylaşıyoruz.

  22.9.2018 13:00
 • Daha Akılcıyız
  Daha Akılcıyız

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün Saka burcunda ilerleyen Ay sayesinde sosyal konularla, gruplarla daha çok ilgilenebiliriz.

  21.9.2018 19:30