Ruh Eşinize Ulaşmak İçin 4 İpucu Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Ruh Eşinize Ulaşmak İçin 4 İpucu

Gelişen teknoloji ve gerçek olmayan ilişkilerin arasında, zaten zor bulunan ruh eşine ulaşmak iyice imkansız hale geldi. Ama merak etmeyin, bunun da bir çözümü var. İşte ruh eşinizi bulmak için işinizi kolaylaştıracak 4 ipucu

Haber: Ruh Eşinize Ulaşmak İçin 4 İpucu


Teknolojik olarak gelişen dünyada belki de en önemli sorunlardan biri iletişimsizlik. Bu durum öyle bir hale geldi ki beraber hayatımızı geçirmek istediğimiz kişilerle bile doğru iletişimi kuramıyoruz. Durum böyle olduğu için de zaten zor bulunan ruh eşine ulaşmak daha da güç hale geldi. Ama merak etmeyin, bu durumun da çaresi var. 

İşte ruh eşinizi bulmak için size yol gösterecek 4 ipucu;

Ufkunuzu genişletin

Eğer bütün zamanınızı ruh eşinizi bulmak için çeşitli sitelerde dolaşarak ya da sokakta size uygun insanlar arayarak geçiriyorsanız, yeni şeyler deneme vakti. Gittiğiniz mekanları değiştirmeyi ya da yeni gruplara katılmayı deneyin. Böylelikle hem daha farklı ve sizinle aynı şeylere ligi duyan kişilerle tanışabilirsiniz. 

Ne aradığınızı bilin

Tüm ömrünüzü geçirecek biriyle birlikte olmak ve sadece biraz kafa dağıtmak için biriyle birlikte olmak arasında ciddi fark var. Eğer sadece kafa dağıtmak için yanınızda birine ihtiyacınız varsa çok ince eleyip sık dokumanıza gerek yok. Sadece yanındayken çok fazla güldüğünüz biriyle bile birlikte olabilirsiniz. Fakat tüm ömrünüzü birlikte geçirmekse niyetiniz, sakın azla yetinmeyin. İç güdülerinize güvenin.

Kendi mutluluğunuzu bulun

Eğer kendinize güveniyorsanız ve kendinizle mutluysanız başkaları da sizinle bu mutluluğu paylaşacak. Evet biraz klişe olacak ama kendinizi sevmeden kimseyi sevemezsiniz. Dolayısıyla derinden aşık olabilmek için önce kendinizi sevmeniz gerekiyor. Olduğunuz kişiden mutlu değilseniz zaman içerisinde bu mutsuzluğu partnerinize de yansıtırsınız ve sebebi açıklanamayan kavgalar ortaya çıktığında da dönülmez o yola girmiş olursunuz. Yıpranmış ilişkileri kurtarmak çok daha zordur. 

Dış görünüşe göre yargılamayı bırakın 

Tabii ki hepimizin ideal hayat arkadaşında aradığı birtakım özellikler var. Gençliğinizi ve çocukluğunuzu George Clooney'inizi arayarak geçirmiş olabilirsiniz ama ruh eşinizi bulduğunuzda görünüşünüzün hiçbir etkisi olmadığını anlayacaksınız. Dolayısıyla birisi sırf görünüş olarak beklentilerinizi karşılamıyor diye geri çevirmek yerine şans vermeyi deneyin. Ruhunuzun diğer yarısı hiç düşünmediğiniz o kişinin içine saklanmış olabilir.
.Kaynak: Pembenar

20.12.2017 11:45 [10367511]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Uyurken Cilt Kırışıklığını Önlemek İçin Ne Yapmak Gerekir?
  Uyurken Cilt Kırışıklığını Önlemek İçin Ne Yapmak Gerekir?

  Yüzüstü ve yan uyumak yüzde kırışıklıklara neden oluyor. Yatış pozisyonundan dolayı yüzde oluşan kırışıklıkların botoks ya da dolguyla tedavisinin olmadığını ifade eden Dr. Başar Kaya, bunu önlemek amacıyla bu şekilde yatan kişilere ilginç bir tavsiyede bulundu.

  10.12.2018 16:43
 • 2019'un Beslenme Trendleri
  2019'un Beslenme Trendleri

  Tüm canlılar için en temel ihtiyaçlardan biri olan beslenme ihtiyacı, yıllar içinde değişen koşullarla birlikte birçok farklı tarz yarattı. Çoğu insan “sağlıklı beslenme” kaygısı taşımaya başladı ve birçok yeni yöntem gün yüzüne çıktı. Diyetisyen Emel Terzioğlu Arslan, yeni dönem beslenme trendlerini anlattı.

  10.12.2018 16:43
 • Evde Tavuk Döner Nasıl Yapılır?
  Evde Tavuk Döner Nasıl Yapılır?

  Evde tavuk döner yapmaya ne dersiniz? Dışarıda yediğiniz tavuk döneri aratmayacak, mükemmel bir tavuk döner tarifi paylaşıyoruz. Peki, evde tavuk döner nasıl yapılır? İşte tavuk döner tarifi...

  10.12.2018 16:43
 • Kelimelerin Gücünü Keşfet
  Kelimelerin Gücünü Keşfet

  İnsanoğlu ağzından çıkan cümlelerin, beyninden geçen düşüncelerin bütün evreni dolaşıp tekrar onlara geri döndüğünü bilse eminim çok daha dikkatli olurdu. (Albert Einsteine)

  10.12.2018 14:34
 • Bacaklardaki Varisler Tehlikeli Midir?
  Bacaklardaki Varisler Tehlikeli Midir?

  Prof. Dr. Semih Barlas, bu soruya “evet” yanıtını veriyor. Barlas, varislerin ‘venöz yetmezlik’ denen hastalık sürecinin bir parçası olduğunu; mutlaka bu konuda deneyimli bir kalp damar cerrahı tarafından değerlendirilmesi gerektiğini dile getiriyor.

  10.12.2018 13:58