Romantik insanların 5 ortak özelliği Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
11.09.2019 15:04

Romantik insanların 5 ortak özelliği

Eğer karakter olarak romantik bir insansanız genelde masallardaki gibi bir aşk yaşamak istersiniz ve hep o aşkı arasınız. Bu insanlar genelde hep hayata pembe panjurlardan bakarlar ve genelde pozitiftirler.

Haber: Romantik insanların 5 ortak özelliği

Mükemmel aşkın hayalini kurmuş bu romantik prens ve prenseslerin ortak bazı noktaları vardır. Hayalperest kişilerin ortak bu özellikleri haberimizde …

HEP DİĞER YARILARINI ARARLAR

Hayatta hep diğer yarılarını arayıp hayatı tamamlamaya çalışırlar. Bu şekilde tamamlanacaklarına inanırlar. Romantik insanların en belirgin özelliklerinin başında gelir.

İLK GÖRÜŞTE AŞKA İNANIRLAR

Beyaz atlı prenslerin ya da o masal prenseslerin karşılarına her an çıkabileceklerine inanırlar.Gerçekten bu ilk görüşte aşk doğru mudur bilinmez ama bir çok insanın buna inandığı bir gerçek.

KADERE İNANIRLAR

Kadere inanan romantikler genelde hemen aşık olmaz ancak bir gün mutlaka gerçek aşkı bulacaklarına inanırlar. Gerçek ve doğru aşkın onları bir yerlerde bir şekilde beklediğine inanırlar.

EVLİLİĞE OLDUKÇA ÖNEM VERİRLER

Evlilik kurumu onlar için kutsaldır ve gerçek evliliğe inanırlar. Hatta bazı romantiklerin kendi isimlerine partnerlerinin soy isimleri ile deneme yaptığına bile eminiz.

FİLMLERDEN VE KİTAPLARDAN KENDİLERİNE ÖRNEK ALIRLAR

İzledikleri filmlerden ve okudukları kitaplardan oldukça etkilenen romantik insanlar, destansı bir aşk yaşamak isteği ile genelde bu karakterleri kendilerine örnek alırlar.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Dr. Sedef Bingül'den "Sağlığın Doğru Şifreleri"
  Dr. Sedef Bingül'den "Sağlığın Doğru Şifreleri"

  Dr. Sedef Bingül ile geçtiğimiz haftalarda okuyucuyla buluşan kitabı "Sağlığın Doğru Şifreleri" ve sağlıklı yaşama dair doğru bilinen yanlışlar üzerine keyifli bir röportaj gerçekleştirdim.

  14.2.2020 14:05
 • İişkilerde belirsizliklere son!
  İişkilerde belirsizliklere son!

  Türkiye'nin lider prezervatif markası 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sosyal medyada birçok kullanıcının ilişkilerdeki belirsizliklerden dolayı sıkıldıklarını dile getirmeleri üzerine sessiz kalmadı.

  14.2.2020 10:38
 • Regl öncesi gerginliği azaltan 5 öneri
  Regl öncesi gerginliği azaltan 5 öneri

  Kadınlarda görülen premenstrüel disfori sendromunun (adet öncesi gerginlik sendromu) hormonal değişimlerle yakından ilgili olduğu düşünülüyor. Kadınların % 2-8'sinde ortaya çıkan adet öncesi gerginlik sendromu; çökkün, öfkeli ruh hali ya da ilgi ve zevk kaybı gibi belirtilerle kendini belli ediyor.

  12.2.2020 09:31