Romantik insanların 5 ortak özelliği Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
11.09.2019 15:03

Romantik insanların 5 ortak özelliği

Eğer karakter olarak romantik bir insansanız genelde masallardaki gibi bir aşk yaşamak istersiniz ve hep o aşkı arasınız. Bu insanlar genelde hep hayata pembe panjurlardan bakarlar ve genelde pozitiftirler.

Haber: Romantik insanların 5 ortak özelliği

Mükemmel aşkın hayalini kurmuş bu romantik prens ve prenseslerin ortak bazı noktaları vardır. Hayalperest kişilerin ortak bu özellikleri haberimizde …

HEP DİĞER YARILARINI ARARLAR

Hayatta hep diğer yarılarını arayıp hayatı tamamlamaya çalışırlar. Bu şekilde tamamlanacaklarına inanırlar. Romantik insanların en belirgin özelliklerinin başında gelir.

İLK GÖRÜŞTE AŞKA İNANIRLAR

Beyaz atlı prenslerin ya da o masal prenseslerin karşılarına her an çıkabileceklerine inanırlar.Gerçekten bu ilk görüşte aşk doğru mudur bilinmez ama bir çok insanın buna inandığı bir gerçek.

KADERE İNANIRLAR

Kadere inanan romantikler genelde hemen aşık olmaz ancak bir gün mutlaka gerçek aşkı bulacaklarına inanırlar. Gerçek ve doğru aşkın onları bir yerlerde bir şekilde beklediğine inanırlar.

EVLİLİĞE OLDUKÇA ÖNEM VERİRLER

Evlilik kurumu onlar için kutsaldır ve gerçek evliliğe inanırlar. Hatta bazı romantiklerin kendi isimlerine partnerlerinin soy isimleri ile deneme yaptığına bile eminiz.

FİLMLERDEN VE KİTAPLARDAN KENDİLERİNE ÖRNEK ALIRLAR

İzledikleri filmlerden ve okudukları kitaplardan oldukça etkilenen romantik insanlar, destansı bir aşk yaşamak isteği ile genelde bu karakterleri kendilerine örnek alırlar.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Kötü gün dostu burçlar
  Kötü gün dostu burçlar

  Bazı burçlarla belirli burçlarla uyum sağlarken bazı burçlar herkesin dert ortağı ve kötü gün dostu olur. Siz de yardımsever burçları yakından tanıyarak zor günlerinizde yanınızda olacak bir dost edinebilirsiniz.

  19.9.2019 16:15
 • Londra Moda Haftası'na Türk modacı damga vurdu
  Londra Moda Haftası'na Türk modacı damga vurdu

  Merakla beklenen Londra Moda Haftası kapsamında gerçekleşen Erdem İlkbahar/Yaz 2020 Defilesi, moda severler tarafından büyük ilgi gördü.

  19.9.2019 15:31
 • Ağız kokusu düşmanı 5 besin
  Ağız kokusu düşmanı 5 besin

  Ağız kokusunun itici etkisinden kurtulmak için besinleri kullanmaya ne dersiniz? Lezzetli besinlerle ağzı kokusuna kurtulabilir, ferah bir nefese kavuşabilirsiniz.

  19.9.2019 15:15
 • En sık yapılan 5 egzersiz hatası
  En sık yapılan 5 egzersiz hatası

  Sağlığınızı korumak için egzersiz yapıyorsunuz ama egzersiz yaparken yanlış hamleler yaparak sağlığınızı tehlikeye atıyor olabilirsiniz.

  19.9.2019 14:27
 • Hücre yenileyen üzümlü smoothie tarifi
  Hücre yenileyen üzümlü smoothie tarifi

  Sonbahar tezgahlarının yıldızı üzüm ile sağlıklı bir smoothie hazırlamak ister misiniz? Hücre yenileyici etkili üzümlü smoothie ile cildiniz daha canlı ve parlak hale gelecek.

  19.9.2019 12:34