Riski seven burçlar Haberi - yenikadin.com
24.07.2019 08:18

Riski seven burçlar

Riske varsa gözüm kapalı üzerine giderim mi diyorsunuz yoksa ben garanticiyim, işimi sağlama almadan adıma atmam mı diyorsunuz? Bu kararları alırken burcunuzun da etkisi olduğunu biliyor musunuz?

Haber: Riski seven burçlar

Burcunuz sizi göze alamayacağınız risklere atabilirken dereyi görmeden paçayı sıvama da diyebilir. Riskli durumlar karşısında burcunuzun nasıl davranacağını merak ediyor musunuz?

AKSİYON NEREDE YAYLAR ORADA

Hayatları boyunca hep gözü kara olan yaylar, nerede risk varsa kendilerini orada bulurlar. Küçükken yaramaz bir çocuk olan Yaylar, büyüdüklerinde de çok bir şey değişmez hep aykırı davranır ve olmadık işlere kalkışırlar. Risk almak onlar için hobi gibidir.

BAŞINA BUYRUK KOÇLAR

Girişken ve cesur olan Koçlar, atılgan ve korkusuz kişiliğe sahiptirler. Belaya bulaşmak istemezler ama zorda kaldıklarında geri adım atmazlar. Kinlerini içlerine atmayan Koçlar, içini döner ve saklı gizli bırakmaz. Küçük küçük düşmanları vardır ve zamanı geldiğinde onlarla yüzleşirler. Tehlike onlar için hobidir.

GÖZÜ KARA AKREPLER

Risk karşısında geri adım atmayan bir başka burç da Akrep'tir. Dedektif kimlikleriyle tanınan Akrepler, sınırları zorlayan korkusuz yapıları ile bilinirler. Yasaklı bölgeler onlar için piknik alanı gibidir. Kapalı alan korkusu ya da farklı fobiler onlar için sadece eğlence aracıdır. Sakin gibi görünürler ama yelkenlerini kaldırdıklarında asabi birine dönüşürler.Yeni Yenikadın Haberleri

 • 12-18 Nisan haftalık burç yorumları12-18 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 12-18 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

 • Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!

  Bazı insanlar aşkı bulmakta çok şanslılar. Bazılarıysa sürekli gerçek aşkın arayışında. Bu arayış bazen kalp kırıklıklarına yol açsa da, kim hayatını aşkla daha anlamlı ve hoş bir hale getirmek istemez ki?

 • Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!

  İlkbahar-yaz sezonu saç trendleri, pandeminin bütün olumsuz etkilerine inat içimizi ısıtmaya ve enerjimizi yükseltmeye geliyor. Saç Tasarım Uzmanları Ali Subaşı ve Erkan Uzelli, 2021 trendlerini ve iz bırakacak saç modellerini açıkladı.

 • 5-11 Nisan haftalık burç yorumları5-11 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 5-11 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?