Riski seven burçlar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
24.07.2019 08:18

Riski seven burçlar

Riske varsa gözüm kapalı üzerine giderim mi diyorsunuz yoksa ben garanticiyim, işimi sağlama almadan adıma atmam mı diyorsunuz? Bu kararları alırken burcunuzun da etkisi olduğunu biliyor musunuz?

Haber: Riski seven burçlar

Burcunuz sizi göze alamayacağınız risklere atabilirken dereyi görmeden paçayı sıvama da diyebilir. Riskli durumlar karşısında burcunuzun nasıl davranacağını merak ediyor musunuz?

AKSİYON NEREDE YAYLAR ORADA

Hayatları boyunca hep gözü kara olan yaylar, nerede risk varsa kendilerini orada bulurlar. Küçükken yaramaz bir çocuk olan Yaylar, büyüdüklerinde de çok bir şey değişmez hep aykırı davranır ve olmadık işlere kalkışırlar. Risk almak onlar için hobi gibidir.

BAŞINA BUYRUK KOÇLAR

Girişken ve cesur olan Koçlar, atılgan ve korkusuz kişiliğe sahiptirler. Belaya bulaşmak istemezler ama zorda kaldıklarında geri adım atmazlar. Kinlerini içlerine atmayan Koçlar, içini döner ve saklı gizli bırakmaz. Küçük küçük düşmanları vardır ve zamanı geldiğinde onlarla yüzleşirler. Tehlike onlar için hobidir.

GÖZÜ KARA AKREPLER

Risk karşısında geri adım atmayan bir başka burç da Akrep'tir. Dedektif kimlikleriyle tanınan Akrepler, sınırları zorlayan korkusuz yapıları ile bilinirler. Yasaklı bölgeler onlar için piknik alanı gibidir. Kapalı alan korkusu ya da farklı fobiler onlar için sadece eğlence aracıdır. Sakin gibi görünürler ama yelkenlerini kaldırdıklarında asabi birine dönüşürler.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Anne adayları arasında yeni trendler
  Anne adayları arasında yeni trendler

  Hamilelik kadınlar için eşi benzeri olmayan bir deneyim. Kadınların ruhsal ve fiziksel açıdan en sık değişim yaşadığı yorucu, bir o kadar da keyifli olan hamilelik döneminde "giyecek hiçbir şeyim yok" cümlesi anne adaylarının çok sık yaşadığı bir sorun.

  13.12.2019 16:48
 • Anne adayları arasında yeni trendler
  Anne adayları arasında yeni trendler

  Hamile elbisesi seçiminde bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekirken, şıklığın nasıl korunabileceğine dair tüyolar!

  11.12.2019 11:33
 • Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif
  Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif

  Yılbaşı hepimizin yeni bir seneye geçmenin heyecanı ile herkesçe severek kutlanılan bir gün. Durum böyle olunca uzayıp giden sofralar yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez parçaları haline geliyor.

  10.12.2019 12:07
 • Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun
  Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun

  Kış mevsimin gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte çocuklar parklardan ve yazın oynadıkları açık alanlardan uzaklaşarak evde daha çok zaman geçirmeye başlar. Günün büyük bir bölümünü evde geçiren çocuklara alternatif oyunlar sunulmadığı takdirde tüm zamanlarını ekran (TV, tablet, bilgisayar, telefon) karşısında geçirme eğiliminde olurlar.

  9.12.2019 10:52