Rihanna'dan göz kamaştıran Fenty kombinleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
17.09.2019 15:53

Rihanna'dan göz kamaştıran Fenty kombinleri

Kozmetikten sonra modaya da imzasını atan Rihanna, kişisel sosyal medya hesabından özel tasarımları olan Fenty kombinlerini paylaşıyor. Ünlü şarkıcının tasarımları büyük beğeni topluyor.

Haber: Rihanna'dan göz kamaştıran Fenty kombinleri

Rihanna'nın kendi imzasını taşıyan Fenty tasarımları, göz kamaştırıyor. Rihanna'nın sosyal medya hesabından paylaştığı tasarımlar milyonlarca beğeni alırken, tasarımların şıklığı ünlü modacıların koleksiyonlarını aratmıyor.

FARKLI ÇİZGİLER BİR ARADA

Rihanna'nın Fenty kombilerinde farklı tarzlara göre seçenekler yer alıyor. Spor tarzın yanısıra deri tasarımlar ve klasik tasarımların yer aldığı kombinlerde koyu renkler bir adım öne çıkıyor.

İşte Rihanna'nın Fendy kombinleri:
Yeni Moda Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.