Porselen Aşka Geldi Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Porselen Aşka Geldi

Herkese Hediye, "Porselen Aşka Geldi" serisiyle sevgililere kalıcı hediyeler sunuyor.

Haber: Porselen Aşka Geldi
Mutlu anları unutulmaz kılmak için eşsiz hediyeler tasarlayan Herkese Hediye, Sevgililer Günü için tasarladığı "Porselen Aşka Geldi" serisiyle sevgililere kalıcı hediyeler sunuyor.

Sevgililer, birbirlerine duydukları aşkları kadar kalıcı ve özel hediyeler vermek isterler birbirlerine… Aşkları kadar değerli, sevgileri kadar uzun ömürlü hediyeler…

Özel tasarım kupaları, kolyeleri, fincanları ve eşsiz hediye seçenekleriyle Herkese Hediye, Sevgililer Günü için tasarladığı çalışmalarını sevgililerin beğenisine sunuyor.

Şık ve zarif porselenlerle eşsiz hediyeler tasarlayan Herkese Hediye, bebekten yetişkine herkesi mutlu etmek için çalışıyor. Sevgilisinin ismine özel hediye vermek isteyenler için, tüm ürünlerini isme özel olarak tasarlayabilen Herkese Hediye, yaptığı çalışmalarla hediye sektörüne farklı bir anlayış getiriyor.

Herkese Hediye Firma Yöneticisi Neslihan Özkan, "İnsanların hediye alırken ve hediye verirken yaşadıkları mutluluğu unutulmaz anılara dönüştürmeyi seviyoruz. Bu sebeple, onlar için sevgileri kadar kalıcı hediyeler tasarlıyoruz. Son zamanların yeni hediye trendi olan isme özel hediye seçeneklerini de bu çerçeve de modern çizgilerle harmanlayarak yepyeni konseptler geliştiriyoruz." dedi.
29.1.2013 09:02 [4284864]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Adet Sancılarına İyi Gelecek Çareler
  Adet Sancılarına İyi Gelecek Çareler

  Adet sancıları, çoğu kadın için korkulu bir rüyadır. Her ay yaşanan hormonal değişiklikler nedeniyle kadınlar stres altına girer. Her ay adet döneminde, yaşanan ağrı ve duygu değişikliklerine iyi gelecek neyse ki evde uygulayabileceğiniz bazı çözümler var. İşte adet sancılarına iyi gelecek o çareler..

  1 saat önce..
 • Köpeğiniz İçin 5 Sağlıklı Atıştırmalık
  Köpeğiniz İçin 5 Sağlıklı Atıştırmalık

  Yemekler, insanlar arasında olduğu kadar, köpekler arasında da oldukça popülerdir. Tüylü dostlarınıza onlar için faydalı ödül mamaları vermek istemez misiniz?

  17.1.2018 18:15
 • Obsesif Kompulsif Bozukluk Nedir?
  Obsesif Kompulsif Bozukluk Nedir?

  Halk arasında “takıntı” olarak bilinen “obsesif kompulsif bozukluk” aslında nedir?

  17.1.2018 18:15
 • Saç Boyasının Akmasının Sebepleri Nelerdir?
  Saç Boyasının Akmasının Sebepleri Nelerdir?

  Saçlar, boyandığı ilk gün oldukça ışıltılı ve canlıdır. Ancak bir süre sonra bu etki kaybolur. Boya akar ve geriye ilk renkten eser kalmaz. Saçları sık sık boyamak, saçlara zarar verebildiği için en iyi çözüm saçın rengini kaybetmesini engellemektir.

  17.1.2018 18:15
 • Bu Bakterilerden Canlı Şekilde Dövme Yapılıyor
  Bu Bakterilerden Canlı Şekilde Dövme Yapılıyor

  Herkesin vücudunun herhangi bir noktasına yaptırdığı veya henüz yaptırmadıysa da mutlaka yaptırmak istediği bir dövme olmuştur. Dövmenin bildiğimiz boya, iğne gibi malzemelerinin dışında bambaşka bir yöntemi daha var: Canlı bakterilerden yapılan ve renk değiştirebilen dövme.

  17.1.2018 18:00