Porselen Aşka Geldi Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Porselen Aşka Geldi

Herkese Hediye, "Porselen Aşka Geldi" serisiyle sevgililere kalıcı hediyeler sunuyor.

Haber: Porselen Aşka Geldi
Mutlu anları unutulmaz kılmak için eşsiz hediyeler tasarlayan Herkese Hediye, Sevgililer Günü için tasarladığı "Porselen Aşka Geldi" serisiyle sevgililere kalıcı hediyeler sunuyor.

Sevgililer, birbirlerine duydukları aşkları kadar kalıcı ve özel hediyeler vermek isterler birbirlerine… Aşkları kadar değerli, sevgileri kadar uzun ömürlü hediyeler…

Özel tasarım kupaları, kolyeleri, fincanları ve eşsiz hediye seçenekleriyle Herkese Hediye, Sevgililer Günü için tasarladığı çalışmalarını sevgililerin beğenisine sunuyor.

Şık ve zarif porselenlerle eşsiz hediyeler tasarlayan Herkese Hediye, bebekten yetişkine herkesi mutlu etmek için çalışıyor. Sevgilisinin ismine özel hediye vermek isteyenler için, tüm ürünlerini isme özel olarak tasarlayabilen Herkese Hediye, yaptığı çalışmalarla hediye sektörüne farklı bir anlayış getiriyor.

Herkese Hediye Firma Yöneticisi Neslihan Özkan, "İnsanların hediye alırken ve hediye verirken yaşadıkları mutluluğu unutulmaz anılara dönüştürmeyi seviyoruz. Bu sebeple, onlar için sevgileri kadar kalıcı hediyeler tasarlıyoruz. Son zamanların yeni hediye trendi olan isme özel hediye seçeneklerini de bu çerçeve de modern çizgilerle harmanlayarak yepyeni konseptler geliştiriyoruz." dedi.
29.1.2013 09:02 [4284864]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Cinsel Hayatınız Evliliğiniz Hakkında Ne Söylüyor?
  Cinsel Hayatınız Evliliğiniz Hakkında Ne Söylüyor?

  Her evlilikte seks problemleri baş gösterebilir. Hatta bundan daha normal bir şey yoktur. Seks hayatınızdaki problemin ne boyutta olduğunu merak ediyorsanız bu yazımız tam da ihtiyacınız olan şey...

  4 dakika önce..
 • Hamilelikte Görülen 10 Şikayet ve Çözüm Önerileri
  Hamilelikte Görülen 10 Şikayet ve Çözüm Önerileri

  Hamileliğe bağlı yaşanan sıkıntılardan mide bulantısı, bel ağrısı, yorgunluk, sık idrara çıkma ve şişlik gibi şikayetlerin üstesinden gelmenin bir takım püf noktaları olduğunu belirten Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Volkan Aksakallı, anne adaylarına çözüm önerileriyle ilgili bilgi verdi.

  19 dakika önce..
 • Kalitesiz Uyku İş Yerinde Verimi Düşürüyor
  Kalitesiz Uyku İş Yerinde Verimi Düşürüyor

  Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ferah Ece “Özellikle iş dünyasında verimli olabilmek için kaliteli uyku çok önemli. İdeal uyku saati kişinin kendini sabah dinç uyanması için gereken süreye göre değişir. Bu zaman aralığı kiminde 5 saat kiminde 8 saat olabilir “diyor.

  49 dakika önce..
 • Dengede Kalmalıyız
  Dengede Kalmalıyız

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün Ay yanan yolda ilerlerken denge aramak ve tartışma yaratabilecek hoş olmayan durumlardan uzak durmaya çalışalım.

  19.7.2018 21:30
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 3/Yönetici İdealize ettiğimiz durumlar değişiklik gerektirebilir.

  19.7.2018 21:30