Pelin Karahan'dan romantik doğum günü mesajı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
27.08.2019 14:32

Pelin Karahan'dan romantik doğum günü mesajı

Ünlü oyuncu Pelin Karahan, eşinin doğum gününü romantik sosyal medya paylaşımı ile kutladı. Karahan'ın paylaşımı, takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Haber: Pelin Karahan'dan romantik doğum günü mesajı

Pelin Karahan eşi Bedri Güntay'ın doğum gününü sosyal medyada paylaştığı romantik fotoğrafla kutladı. Pelin Karahan, paylaşımına eşini de etiketleyerek "'İyi ki' lerimin sebebi.... İyi ki doğdun" botunu ekledi.

"İYİ Kİ DOĞDUN"

Ünlü oyuncu Pelin Karahan eşi Bedri Güntay'ın doğrum gününü romantik bir paylaşımla kutladı. Karahan'ın "İyi ki" lerimin sebebi.... İyi ki doğdun" notu ile paylaştığı fotoğraf takipçileri tarafından beğenilirken çok sayıda yorum geldi.

"NAZARLAR DEĞMESİN"

Ünlü oyuncunun takipçileri paylaşımı beğeni yağmuruna tutarken "Nazarlar değmesin", "Çok tatlısınız", "Çokkkk güzelsinizzz" ve"Mutlu yıllara seneler ömür boyu mutluluklar, maşallah size" gibi yorumlar yaptı.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.