Pelin Akil'den eşine uyarı: Sen artık babasın! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
26.08.2019 15:11

Pelin Akil'den eşine uyarı: Sen artık babasın!

Nisan ayında ikiz bebeklerini dünyaya getiren Pelin Akil, eşi Anıl Altan'a sosyal medya üzerinden "Sen artık babasın" diyerek uyarıda bulundu.

Haber: Pelin Akil'den eşine uyarı: Sen artık babasın!

Pelin Akil profil fotoğrafı nedeniyle eşi Anıl Atan'a uyarıda bulundu. "Şu profil fotoğrafını değiştir. Artiz. Sen artık babasın. Havan kime?" notu ile paylaşım yapan Akil, "Haksız mıyım ya?" yazarak konuyu tartışmaya açtı.

"HAKSIZ MIYIM YA?"

Güzel oyuncu pelin Akil, sosyal medya hesabı üzerinden eşi Anıl Altan'a uyarıda bulundu. Eşinin profil fotoğrafını değiştirmesini isteyen Akil, "Şu profil fotoğrafını değiştir. Artiz. Sen artık babasın. Havan kime?" notunu yazdı. Bu isteğini bir de soru sorarak pekiştiren Pelin Akil, "Haksız mıyım ya?" diyerek takipçilerinin de görüşlerini almayı ihmal etmedi.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • Burcunuzu bu hafta neler bekliyor?Burcunuzu bu hafta neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 27 Temmuz-2 Ağustos haftasında burçları neler bekliyor?

 • Kurban Bayramı'nda eti doğru tüketinKurban Bayramı'nda eti doğru tüketin

  Diyetisyen Canberk Yaşar, bayram ikramlarının cazibesine kapılmamayı ve beslenmeye dikkat edilmesi gerektiğini öneriyor.

 • Regl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şeyRegl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şey

  Pepapp kadınların regl dönemi hakkında bilgi sahibi olmalarına ve kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için 5 önemli bilgiyi paylaştı.

 • Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!

  Meme sağlığı açısından sütyen seçimi büyük önem taşırken, birçok kadın doğru göğüs ölçülerini bilmediğinden hatalı tercih yapıyor. Yanlış sütyen seçimi sonucu göğüslerin vücut hareketine bağlı olarak sürekli çok yönlü olarak yer değiştirmesi ise göğüsleri destekleyen bağ ve cilt/cilt altı dokuyu uzatarak, hem ağrıya hem de sarkmaya neden oluyor.

 • Ev işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika molaEv işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika mola

  Fizyoterapist Birgül Elmas Bodur, "Basit ama etkili tüyolarla sakatlanmalardan uzak durmak mümkün. Örneğin ev işleri sırasında mutlaka dinlenme molası verin.Her 50 dakikalık çalışma sonrasında 10 dakika dinlenin" ifadelerini kullandı.