Parmaklarınız kişiliğinizi yansıtıyor Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
30.05.2019 13:19

Parmaklarınız kişiliğinizi yansıtıyor

Parmaklarınızın uzunluğu, sosyal yönünüz, çalışkanlığınız, iş prensipleriniz ve merhametiniz gibi birçok detayı ortaya çıkararak kişiliğinizi deşifre ediyor. İşte parmaklarınızın kişiliğiniz hakkında söyledikleri…

Haber: Parmaklarınız kişiliğinizi yansıtıyor

Parmaklarınızın kişiliğiniz hakkında neler söylediğini bilmek istiyorsanız öncelikle parmak tipinizi belirleyin. Daha sonra parmak tipinizin taşıdığı özelliklere bakın. Bunu yaparak kendiniz daha yakından tanıyacaksınız.

PARMAK TİPİNİZİ BELİRLEYİN

Resimdeki şekillere bakarak parmağınızın hangi tipte odluğunu belirleyin. A, B ve C şekillerinden hangisinin sizin parmaklarınıza benzediğini tespit ettikten sonra parmaklarınızın kişiliğiniz hakkında söylediklerine bakabilirsiniz.

A TİPİ PARMAK

Parmaklarınız A tipindeyse çevrenizi etkileyen, aktif, sosyal, çözüm odaklı ve dışa dönük birisiniz demektir. Bu tip parmaklara sahip olanlar, asker, mühendis, bilim adamı ve stratejist gibi mesleklere yatkındırlar.

B TİPİ PARMAK

B tipi parmaklara sahip olan kişilerin özgüveni yüksektir. Hedeflerine tek başına yürümek isteyen bu kişiler, tam anlamıyla özgüven patlaması yaşarlar.

B tipi parmağa sahip olan kişiler, hedeflerine ulaşmak için özveri ile çalışır. Takdir edilmekten hoşlanan bu kişiler, rahatsız edilmekten pek hoşlanmazlar.

C TİPİ PARMAK

Parmaklarınız C resmindeki gibiyse barışçıl, şiddete uzak dengeye önem veren birisiniz demektir. Karşılık beklemeden çalışan bu tip insanlar, iyi bir organizatör ve stratejisttirler.Yeni Sağlık Haberleri

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.

 • Korona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişiKorona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişi

  Koronavirüs (Covid -19) gündelik hayatımızı olumsuz etkilerken düğün gibi bazı önemli günleri de bu süre zarfında ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Gelinler düğünlerini yaz sonu, sonbahar / kış ve hatta 2021 için yeniden planlarken, gelinlik seçimi bu süreçten nasibini aldı.