Pantene'in Yeni Güzellik Efsanesi: Micellar! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Pantene'in Yeni Güzellik Efsanesi: Micellar!

Pantene, cilt bakımında çığır açan Micellar suyunun faydalarını saça taşıyan yeni Pantene Pro-V Micellar Arındırıcı & Besleyici serisini tanıtıyor.

Haber: Pantene'in Yeni Güzellik Efsanesi: Micellar!


Pro-V antioksidanları ve Micellar suyu kompleksinin özel bir karışımı olan Pantene Pro-V Micellar Arındırıcı ve Besleyici, saçları ince telli ve çabuk yağlanan kadınlara özel olarak geliştirilen formülüyle saçların gün boyu maruz kaldığı ısı, toz, kirlilik gibi sorunlarla mücadele etmek için mükemmel bir çözüm sunuyor. 

Cilde kıyasla daha geniş yüzeye sahip olduğu için saçlar kire daha fazla maruz kalır. Saçlar, kirliliğe karşı kendini savunmak için daha az donanımlıdır, çünkü kirlenme ile saça nüfuz eden bazı maddelere karşı aktif hücresel mekanizmalara sahip değildir; bu nedenle özellikle ince telli ve çabuk yağlanan saçlarda, saçı yıkarken kurutmadan derinlemesine temizlemek oldukça önemlidir. Havadaki kirde bulunan metaller, partiküller her bir saç telini ağırlaştırarak saçtaki sertleşmeyi artırır, bu da saç telleri ve uçlarında kırıklar ve donuk bir görünüm ve kopma gibi hasarlara yol açabilir.

Saçları derinlemesine temizleyen sıradan şampuanlar saçların yıpranmasına neden olabilir. Yeni Pantene Pro-V Micellar Arındırıcı ve Besleyici Şampuan ise saç yüzeyindeki kirleri yakalarken saça ihtiyaç duyduğu temel besleyicileri geri verir ve saçları yıpratmaz. Böylelikle saçlar temizlenirken, %100 daha güçlü** olur ve sağlıklı görünür. Üstelik hiç yağlanma hissi olmaz***.

Pantene Bilimsel İletişim Müdürü Dr. Jeni Thomas, yeni ürün serisi ile ilgili yaptığı açıklamada "Saçı temizlerken kurutan ve sertleştiren diğer şampuanların aksine Pantene Pro-V Micellar Arındırıcı ve Besleyici, saçları nazikçe arındırmak için 3 faktörlü bir tasarıma sahiptir. Öncelikle, micellar saçın dokusunu bozmadan saçın yüzeyine etki eder, ikinci olarak daha doğal PH değerlerine sahip olan formül, saça nazik davranır. Son olarak Pantene'in antioksidan besleyicileri saçın sağlığını riske atan kirleri temizler" dedi. 

Bundan böyle kadınlar cilt bakımlarında severek kullandıkları Micellar suyunun faydalarından, Pantene Pro-V Micellar Arındırıcı ve Besleyici sayesinde saç bakımlarında da yararlanabilecekler.

Pantene Pro-V Micellar Arındırıcı ve Besleyici Şampuan: Kurutmadan derinlemesine temizler

İnce telli ve çabuk yağlanan saçlara özel geliştirilen formülü ile Pantene Pro-V Micellar Şampuan, saçı derinlemesine temizlerken, kurutmayan ve ağırlaşmayan saçlar formülü ile saç bakım rutininin ilk adımıdır.

Pantene Pro-V Micellar Arındırıcı ve Besleyici Saç Bakım Kremi: Ağırlaştırmadan Besler

Pantene Pro-V Micellar Şampuan ile yıkanan saçlar, saçı ağırlaştırmadan besleyen Pantene Pro-V Micellar Köpük formunda Saç Bakım Kremi ile %100 daha güçlü** ve sağlıklı bir görünüme kavuşur. Hem de sıradan saç kremlerinin aksine, hiç yağlanma hissi oluşturmaz***

*PveG hesaplamasına göre değişken, Temmuz'16 – Haziran'17 şampuan ve saç kremi perakende kategorilerinde Nielsen satış verilerine göre hesaplanmıştır.

** Şekillendirmeden kaynaklanan güç, şampuan + saç kremi, kremsiz şampuana göre.

*** Haziran 2017'de 1516 tüketici arasında yapılan araştırmaya göre saçlarda yağlı bir görüntü ve his bırakmaz.
.Kaynak: Pembenar

2.4.2018 17:00 [10717162]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.