Pandemide Sevgililer Günü nasıl kutlanabilir? Haberi - yenikadin.com
5.02.2021 15:55

Pandemide Sevgililer Günü nasıl kutlanabilir?

Koronavirüs salgını hayatlarımızın doğal akışını tamamen değiştirdi. Uzun süreler boyunca aynı evde kalmak bazı ilişkiler için sınav niteliği taşırken, bazı ilişkiler içinde bulunmaz bir fırsat oldu. Bu yıl böyle zor bir süreci birlikte atlatan ve birbirlerinin değerini daha iyi anlayan çiftler için 14 Şubat çok daha anlamlı bir hale geldi.

Haber: Pandemide Sevgililer Günü nasıl kutlanabilir?

Sevgililer günü pahalı hediyeler, lüks yemekler yada büyük sürprizler anlamına gelmekten çıktı artık. Birlikte ve sağlıklı olmak en çok şükredilmesi gerekenler arasına girdi. Pandeminin yarattığı durumlar içerisinde sizde sevgilinizle unutulmaz bir Sevgililer Günü geçirmek istiyorsanız ve neler yapabileceğinizi bilmiyorsanız aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz..

Mutfakta vakit geçirebilirsiniz

Pandemide Sevgililer Günü nasıl kutlanabilir?

Birlikte yemek yapmak ve belli bir uyumu yakalamak çiftler için inanılmaz bir mutluluk kaynağı olabilir. Biriniz salatayı hazırlarken diğeri makarnayla ilgilenebilir. Daha önce birlikte yemek yapmadıysanız bu çok daha farklı bir deneyime de dönüşebilir. Çiftlerin birbirlerini en iyi tanıyabileceği alanlardan biri de mutfaktır.

Romantik bir film seçebilirsiniz

Pandemide Sevgililer Günü nasıl kutlanabilir?

Film zevkleriniz çok farklı olabilir fakat romantik bir film sizi birbirinize daha çok yakınlaştırabilir. Filmde yer alan romantik sahneler ve müzikler size kendi romantik anlarınızı hatırlatabilir.

İlk buluşmayı canlandırmak

Pandemide Sevgililer Günü nasıl kutlanabilir?

İlişkinin ilk zamanlarını hatırlamak her zaman insanı gülümsetir. İlk heyecanlar ve birbirini tanıma çabalarına dönüp bakıldığında şu an ne kadar yakın olduğunuzun farkındalığına sahip olabilirsiniz. Geçen zamanın değerini fark etmek bugün ve gelecek içinde bu değerli anları biriktirmenin önemini hatırlatabilir.

Görüntülü görüşme

Pandemide Sevgililer Günü nasıl kutlanabilir?

Sevgilinizle aranızda mesafeler olabilir. Hayat şartları bir çok insan için bu durumu mecburi hale bile getirebiliyor. Bu durum canınızı sıkmasın. Sevgililer gününde güzel vakit geçirmek yine sizin elinizde. Görüntülü sohbet de karşılıklı yemek yiyebilir, aynı filmi açıp birlikte izliyor atmosferi yaratabilirsiniz.

Eğlenceli oyunlar

Pandemide Sevgililer Günü nasıl kutlanabilir?

Birlikte eğlenmek için tercih edebileceğiniz yollardan biri de oyunlardır. Çeşitli kart oyunları, bulmacalar ve bilgisayar oyunları deneyebilirsiniz. Aranızda oluşan rekabet sizi eğlendirirken güzel anılar biriktirmenizi sağlayabilir.

Seyahat planlamak

Pandemide Sevgililer Günü nasıl kutlanabilir?

Pandemi süreciyle birlikte gelen seyahat kısıtlaması, gezmeyi kendileri için motivasyon olarak gören çiftleri çok üzdü. Bu durumun kalıcı olmadığını hatırlamak ve her şey düzeldiğinde yapılabilecek seyahatleri tasarlamak hem geleceğe daha umutlu bakmanızı hem de içinde bulunduğumuz süreci bir anlığına da olsa unutmanızı sağlayabilir. Gitmek istediğiniz yerleri sıralayın. Öncelik listesi yapın ve araştırmalara başlayın.