Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız

Bu hafta biraz daha uyanık ve gerçekçi olmakta fayda var.

Bu hafta biraz daha uyanık ve gerçekçi olmakta fayda var. Pazartesi'den itibaren küçülmeye başlayan Ay, 7'sine kadar büyük bir yenilik yapmamanın, hemen harekete geçmemenin daha doğru olabileceğini gösteriyor. Özellikle haftanın ilk günlerinde duygusal alanda tepkisel olabilir ve ihmaller yüzünden kendi kendimize zarar verebiliriz. Düşünce ve inançlarımızda daha sakin olmaya özen gösterelim. 7'sinde Yay burcundaki yeniay sorumluluklara yeniden bakmak gerektiğini anlatıyor. Bu yeni dönemde çok net olmayan ve bizi hayallere götürebilecek şeylere karşı dikkatli olmalıyız. Neyse ki Merkür de 7'sinde düzgün harekete dönerken, eksik kalan işleri yeniden ele almaya başlayabiliriz. AY TAKVİMİ Hangi gün nelere önem verelim ? 2 Aralık Pazar İlişkilerin ve denge ihtiyacının öne çıktığı bir gündeyiz. Uyum için çaba gerekebilir. 3 Aralık Pazartesi Yanan yolda ilerleyen Ay duygusal açıdan bizi huzursuz edebilecek durumlar olabileceğini anlatıyor. 4 Aralık Salı Ay küçülürken eksik kalan şeyleri tamamlamak yerinde olacak. Aşkta karmaşık durumlar olabilir. 5 Aralık Çarşamba Aceleci olmamakta fayda var. Eldeki işleri bitirmek daha önemli. Yenilikler biraz beklemeli. 6 Aralık Perşembe Daha olumlu bir tutum içindeyiz ancak kafamız karışık olabilir. Düşüncelerimizi daha pozitif kılalım. 7 Aralık Cuma Yay'daki yeniay ile birlikte hızlanan koşullar var. Merkür de düzeliyor. 8 Aralık Cumartesi Yeni koşullar olaylara daha gerçekçi ve planlı şekilde bakmamıza yardımcı olacak.
.Kaynak: Pembenar

2.12.2018 13:35 [11496312]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Uyurken Cilt Kırışıklığını Önlemek İçin Ne Yapmak Gerekir?
  Uyurken Cilt Kırışıklığını Önlemek İçin Ne Yapmak Gerekir?

  Yüzüstü ve yan uyumak yüzde kırışıklıklara neden oluyor. Yatış pozisyonundan dolayı yüzde oluşan kırışıklıkların botoks ya da dolguyla tedavisinin olmadığını ifade eden Dr. Başar Kaya, bunu önlemek amacıyla bu şekilde yatan kişilere ilginç bir tavsiyede bulundu.

  3 saat önce..
 • 2019'un Beslenme Trendleri
  2019'un Beslenme Trendleri

  Tüm canlılar için en temel ihtiyaçlardan biri olan beslenme ihtiyacı, yıllar içinde değişen koşullarla birlikte birçok farklı tarz yarattı. Çoğu insan “sağlıklı beslenme” kaygısı taşımaya başladı ve birçok yeni yöntem gün yüzüne çıktı. Diyetisyen Emel Terzioğlu Arslan, yeni dönem beslenme trendlerini anlattı.

  3 saat önce..
 • Evde Tavuk Döner Nasıl Yapılır?
  Evde Tavuk Döner Nasıl Yapılır?

  Evde tavuk döner yapmaya ne dersiniz? Dışarıda yediğiniz tavuk döneri aratmayacak, mükemmel bir tavuk döner tarifi paylaşıyoruz. Peki, evde tavuk döner nasıl yapılır? İşte tavuk döner tarifi...

  3 saat önce..
 • Bacaklardaki Varisler Tehlikeli Midir?
  Bacaklardaki Varisler Tehlikeli Midir?

  Prof. Dr. Semih Barlas, bu soruya “evet” yanıtını veriyor. Barlas, varislerin ‘venöz yetmezlik’ denen hastalık sürecinin bir parçası olduğunu; mutlaka bu konuda deneyimli bir kalp damar cerrahı tarafından değerlendirilmesi gerektiğini dile getiriyor.

  10.12.2018 13:58
 • Düşük Yapmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar
  Düşük Yapmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar

  İleri yaş gebeliklerde düşük ihtimalinin arttığını belirten Prof. Dr. Faruk Buyru, "Yanlış bir inanış var. Koşmak, zıplamak, uzanmak, kısaca fiziksel egzersiz düşüğe neden olmaz’’ dedi; ve gebelikte düşük yapmakla ilgili doğru bilinen yanlışları açıkladı.

  10.12.2018 12:58