Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız

Bu hafta gökyüzü oldukça hareketli ve yeni koşullara işaret etmekte.

Bu hafta gökyüzü oldukça hareketli ve yeni koşullara işaret etmekte. 7'sinde Akrep burcunda yeniay gerçekleşiyor. 8'inde ise Jüpiter Yay burcuna ilerlemekte. Hafta sürprizler ve beklenmedik durumlarla başlıyor. Uranüs de Koç burcuna geri dönmekte. Kişisel seçimlerimizin neden olduğu ani durumlar var. 7'sinden itibaren artan bir iletişim, görüşmeler ve kimi zaman çift durumlar gündeme gelebilir. Bu dönemde yabancılar, uzaklarla ilgili gelişmeler hayatımızda daha çok rol oynayabilir. Aynı zamanda ailevi konulara, sevdiklerimizle ilişkilerimize daha çok zaman ayırabileceğimiz olanaklar bulabiliriz. AY TAKVİMİ Hangi gün nelere önem verelim ? 4 Kasım Pazar Akşam saatlerinde beraberlikler ve ilişkilerimiz üzerinde daha çok hassasiyet gösterebiliriz. 5 Kasım Pazartesi Aceleci davranmamalıyız. Henüz bitmekte, tamamlanmakta olan koşullar içerisindeyiz. 6 Kasım Salı Yeniay öncesinde evlilik ya da anlaşmalarla ilgili konularda bazı huzursuzluklar gündeme gelebilir. 7 Kasım Çarşamba Akrep burcundaki yeniay duygusal açıdan daha kolay konsantre olabileceğimiz konulara işaret etmekte. 8 Kasım Perşembe Duygusal bir yenilenme duygusu içindeyiz. Kendimizi daha enerjik hissedebiliriz. 9 Kasım Cuma Bugün hareket, yolculuklar ve yabancılarla ilgili konularda çok hızlı ilerleme mümkün. 10 Kasım Cumartesi Olaylara daha pozitif ve iyimser bakabileceğimiz bir gündeyiz. İyi değerlendirmeye bakalım.
.Kaynak: Pembenar

5.11.2018 11:15 [11403780]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 11/ Süpürge Yeni çözümler arayabiliriz.

  12.11.2018 18:15
 • Prematüre Bebek Bakımında Mutlaka Bilinmesi Gerekenler
  Prematüre Bebek Bakımında Mutlaka Bilinmesi Gerekenler

  17 Kasım Dünya Prematüre Günü öncesinde prematüre ebeveynlerinin yaşadıklarına dikkat çeken Prima Uzman Kurulu Üyesi Uzman Psikolog Yeşim Çaylaklı, mutlu annelerin mutlu bebekleri olacağından yola çıkarak prematüre ebeveynlere önemli tavsiyelerde bulunuyor.

  12.11.2018 18:15
 • Epizyotomi Nedir? Neden Yapılır?
  Epizyotomi Nedir? Neden Yapılır?

  Epizyotomi doğum dikişleri olarak bilinmektedir. Bu yüzden dokum dikişleri, doğum öncesinde ve sonrasında birçok annenin korkutuğu bir durumdur. Peki, epizyotomi nedir? Epizyotomi nasıl yapılır? Epizyotomi neden yapılır? Epizyotomi olmadan doğum yapılabilir mi?Epizyotomi dikişi nasıl atılır? İşte epizyotomi hakkında tüm bilgiler...

  12.11.2018 18:15
 • Ciddi Düşünceler İçindeyiz
  Ciddi Düşünceler İçindeyiz

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün Oğlak burcunda ilerleyen Ay akşam saatlerinde Pluton’la yan yana geliyor.

  12.11.2018 18:00
 • İran Pilavı Nasıl Yapılır?
  İran Pilavı Nasıl Yapılır?

  Farklı pilav tarifi arayanlar ve sıradan pilavlardan sıkılanlar için iran pilavı tarifi paylaşıyoruz. Asya topraklarındaki sofraların ayrılmaz parçası olan pilav, bu kez iran usulüyle karşınıza çıkıyor. Peki, iran pilavı nasıl yapılır? İşte iran pilavı tarifi...

  12.11.2018 13:30