Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
5.11.2018 11:15

Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız

Bu hafta gökyüzü oldukça hareketli ve yeni koşullara işaret etmekte.

Bu hafta gökyüzü oldukça hareketli ve yeni koşullara işaret etmekte. 7'sinde Akrep burcunda yeniay gerçekleşiyor. 8'inde ise Jüpiter Yay burcuna ilerlemekte. Hafta sürprizler ve beklenmedik durumlarla başlıyor. Uranüs de Koç burcuna geri dönmekte. Kişisel seçimlerimizin neden olduğu ani durumlar var. 7'sinden itibaren artan bir iletişim, görüşmeler ve kimi zaman çift durumlar gündeme gelebilir. Bu dönemde yabancılar, uzaklarla ilgili gelişmeler hayatımızda daha çok rol oynayabilir. Aynı zamanda ailevi konulara, sevdiklerimizle ilişkilerimize daha çok zaman ayırabileceğimiz olanaklar bulabiliriz. AY TAKVİMİ Hangi gün nelere önem verelim ? 4 Kasım Pazar Akşam saatlerinde beraberlikler ve ilişkilerimiz üzerinde daha çok hassasiyet gösterebiliriz. 5 Kasım Pazartesi Aceleci davranmamalıyız. Henüz bitmekte, tamamlanmakta olan koşullar içerisindeyiz. 6 Kasım Salı Yeniay öncesinde evlilik ya da anlaşmalarla ilgili konularda bazı huzursuzluklar gündeme gelebilir. 7 Kasım Çarşamba Akrep burcundaki yeniay duygusal açıdan daha kolay konsantre olabileceğimiz konulara işaret etmekte. 8 Kasım Perşembe Duygusal bir yenilenme duygusu içindeyiz. Kendimizi daha enerjik hissedebiliriz. 9 Kasım Cuma Bugün hareket, yolculuklar ve yabancılarla ilgili konularda çok hızlı ilerleme mümkün. 10 Kasım Cumartesi Olaylara daha pozitif ve iyimser bakabileceğimiz bir gündeyiz. İyi değerlendirmeye bakalım.
.Kaynak: Pembenar

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?
  Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?

  Son zamanlarda oldukça sıkça duyduğumuz cihazla zayıflama yöntemlerinin insan üzerindeki olumlu etkilerini, Ankara'da "Slimwell Bodyshape" hizmeti veren güzellik merkezi işletmecisi Ayşegül Özdemir'e sorduk.

  18.10.2019 19:44
 • Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?
  Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?

  Kadınların dünyanın her yerinde erkeklere göre ortalama üç ila beş yıl daha uzun yaşamasının ardında biyolojik faktörlerin dışında birtakım toplumsal ve kültürel nedenlerin de olduğu belirtildi. Türkiye'de kadınların doğuşta beklenen yaşam süresi 80,8 yıl iken; erkeklerde bu süre 75,3 yıl. Uzmanlara göre, kadınlar doktora gitmeye daha istekli.

  18.10.2019 12:04
 • Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!
  Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!

  Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte cep telefonları başta olmak üzere tablet, diz üstü ve masa üstü bilgisayarları artık 7'den 70'e her yaş grubunun vazgeçilmezi oldu. Ancak dikkat! Saatlerce, hatta gün boyu elimizden düşüremediğimiz bu cihazları doğru kullanmadığımızda omurgamızda ciddi hasarlar oluşabiliyor.

  15.10.2019 11:17