Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız

Bu hafta Ay büyürken, Mars’ın getirdiği mücadele ve zorlayıcı etkiyi daha çok hissedebiliriz.

Bu hafta Ay büyürken, Mars'ın getirdiği mücadele ve zorlayıcı etkiyi daha çok hissedebiliriz. Hafta boyunca, özellikle 19'unda Mars-Uranüs karesi bizi daha gergin, huzursuz ve tepkisel kılıyor. Bu dönemde bağımsızlık isteği ya da ani kararlar, parasal konularda istikrarsızlık ve dengesizlik yaşanabilir. İş hayatına yönelik konularda daha sabırlı ve uzak görüşlü durmalıyız. Yine de haftanın ilk günlerinde daha fazla şey keşfetme ve ilerleme isteğimiz var. 21'i sonrasında düşüncelerimizi daha kolay pratiğe koyabiliriz. 22'si civarında öfkemizi kontrol altında tutmak faydalı olacak. Bu tarihten sonra ilişkilerimiz üzerinde durmak, düşünmek ve tartmak durumundayız. AY TAKVİMİ Hangi gün nelere önem verelim ? 16 Eylül Pazar Yeni şeyler keşfetmek ve kendimizi geliştirmek için güzel imkanlar var. 17 Eylül Pazartesi Günün ilk yarısında hareket ve değişiklik isteği vurgulanıyor. Akşam saatleri daha gerçekçiyiz. 18 Eylül Salı Sorumluluklar ağır basarken, daha özenli ve gerçekçi olmak gerekebilir. 19 Eylül Çarşamba Ancak uzun vadeli düşünerek, eksik olduğumuz yönleri daha iyi farkedebiliriz. 20 Eylül Perşembe Bugün kazalara karşı daha temkinli davranmak gerekebilir. Ailevi ve duygusal konular da zorlanmakta. 21 Eylül Cuma Duygusal alanda kendimizi daha yalnız ve bağımsız hissediyor olabiliriz. 22 Eylül Cumartesi Günün ilk yarısında kafamızı meşgul eden ayrıntılar var. Akşam saatleri daha akıcı olabilir.
.Kaynak: Pembenar

16.9.2018 18:15 [11238744]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Sigarayı Bırakmanıza Yardımcı Olabilecek Tavsiyeler
  Sigarayı Bırakmanıza Yardımcı Olabilecek Tavsiyeler

  Sigara akciğer kanseri riskini artıran faktörlerin başında gelmektedir. Biorezonans Terapisti Neslihan Baykal Yakışan, "Sigarayı bırakmak için tüm yöntemleri deneyin ve asla vazgeçmeyin" diyerek konu hakkında bilgiler verdi.

  27 dakika önce..
 • Kış Makyajının Öne Çıkan Renkleri
  Kış Makyajının Öne Çıkan Renkleri

  Bu kış makyajımızda ön plana çıkan sıcak renkler, soğuk havayı dağıtıyor. Son dönemin öne çıkan makyaj trendleri arasında yer alan, doğal görünümlü makyajlar halen popülerliğini koruyor. Pürüzsüz bir ten, mat dudaklar, dolgun kirpikler ve aydınlatıcılar ile bu kışın makyaj trendini yakalamanız çok kolay olacak.

  3 saat önce..
 • Hafta Sonunu Klein'da Dansla Karşılayın
  Hafta Sonunu Klein'da Dansla Karşılayın

  Bu hafta sonu Klein'da dansa doyabilirsiniz. 16 Kasım Cuma gecesi Dj Detlef, 17 Kasım Cumartesi ise Generic Music işbirliğiyle, elektronik müziğin kalıplara sığmayan Dj ve prodüktörlerinden Armen Miran setin başına geçecek.

  3 saat önce..
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 1/Kartal Yenilenen koşullar var.

  3 saat önce..
 • Bugün Gayretliyiz
  Bugün Gayretliyiz

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün (17:54) Saka burcunda ilk dördün gerçekleşiyor.

  3 saat önce..