Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız

Bu hafta Ay büyürken, Mars’ın getirdiği mücadele ve zorlayıcı etkiyi daha çok hissedebiliriz.

Bu hafta Ay büyürken, Mars'ın getirdiği mücadele ve zorlayıcı etkiyi daha çok hissedebiliriz. Hafta boyunca, özellikle 19'unda Mars-Uranüs karesi bizi daha gergin, huzursuz ve tepkisel kılıyor. Bu dönemde bağımsızlık isteği ya da ani kararlar, parasal konularda istikrarsızlık ve dengesizlik yaşanabilir. İş hayatına yönelik konularda daha sabırlı ve uzak görüşlü durmalıyız. Yine de haftanın ilk günlerinde daha fazla şey keşfetme ve ilerleme isteğimiz var. 21'i sonrasında düşüncelerimizi daha kolay pratiğe koyabiliriz. 22'si civarında öfkemizi kontrol altında tutmak faydalı olacak. Bu tarihten sonra ilişkilerimiz üzerinde durmak, düşünmek ve tartmak durumundayız. AY TAKVİMİ Hangi gün nelere önem verelim ? 16 Eylül Pazar Yeni şeyler keşfetmek ve kendimizi geliştirmek için güzel imkanlar var. 17 Eylül Pazartesi Günün ilk yarısında hareket ve değişiklik isteği vurgulanıyor. Akşam saatleri daha gerçekçiyiz. 18 Eylül Salı Sorumluluklar ağır basarken, daha özenli ve gerçekçi olmak gerekebilir. 19 Eylül Çarşamba Ancak uzun vadeli düşünerek, eksik olduğumuz yönleri daha iyi farkedebiliriz. 20 Eylül Perşembe Bugün kazalara karşı daha temkinli davranmak gerekebilir. Ailevi ve duygusal konular da zorlanmakta. 21 Eylül Cuma Duygusal alanda kendimizi daha yalnız ve bağımsız hissediyor olabiliriz. 22 Eylül Cumartesi Günün ilk yarısında kafamızı meşgul eden ayrıntılar var. Akşam saatleri daha akıcı olabilir.
.Kaynak: Pembenar

16.9.2018 18:15 [11238744]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Kemik Suyu Çorbası Tarifi
  Kemik Suyu Çorbası Tarifi

  Sizi kış ayına hazırlayacak, vücut direncinizi artıracak ve bağışıklık sisteminizi güçlendirecek kemik suyu çorbası tarifi paylaşıyoruz. Kemik suyu, zengin mineral ve vitamin barındırması açısından sağlımız için oldukça faydalıdır. İşte kemik suyu çorbası tarifi…

  22.9.2018 14:45
 • Çocuklarda 'Kepçe Kulak' Sorunu Travma Yaratıyor
  Çocuklarda 'Kepçe Kulak' Sorunu Travma Yaratıyor

  ‘Kepçe kulak’ görünümü okul çağındaki çocuklarda ciddi travmalara sebep olabiliyor. Konu ile ilgili KBB ve Yüz Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Gürkan Kayabaşoğlu, uyarılarda bulundu.

  22.9.2018 13:30
 • Küf Lekesi Nasıl Çıkar?
  Küf Lekesi Nasıl Çıkar?

  Küf lekesi, nemli ortamlarda meydana gelen, kötü kokan ve lekeyi meydana getiren mantar oluşumlarıdır. Küf lekesi; kıyafette, halıda ve özellikle duvarda en çok oluşan leke türüdür. Peki, küf lekesi nasıl çıkar? Duvardaki, halıdaki ve çamaşırdaki küf lekelerini çıkarma yöntemlerini sizinle paylaşıyoruz.

  22.9.2018 13:00
 • Daha Akılcıyız
  Daha Akılcıyız

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün Saka burcunda ilerleyen Ay sayesinde sosyal konularla, gruplarla daha çok ilgilenebiliriz.

  21.9.2018 19:30
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 11/Yönetici Esneklik gösterebiliriz.

  21.9.2018 19:30