Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız

Bugün Başak burcunda gerçekleşen yeniay yeteneklerimizi daha bilinçli ve yaratıcı biçimde kullanabileceğimiz olanaklara işaret ediyor.

Bugün Başak burcunda gerçekleşen yeniay yeteneklerimizi daha bilinçli ve yaratıcı biçimde kullanabileceğimiz olanaklara işaret ediyor. Hizmet, fedakarlık ve organize olabilme ihtiyacı vurgulanmakta. Aşk gezegeni Venüs Akrep'e ilerleyerek bizi ilişkilerimizde daha derin ve kurcalayıcı kılıyor. Tutkulu ve kimi zaman yırtıcı da olabiliriz. 11'inde araştırma yapmak için uygun koşullar var. Mars da tekrar Saka burcuna ilerleyerek yarım kalan süreçleri tamamlayabileceğimizi anlatıyor. 13-14'ünde yakın beraberliklerde ve seçimlerimizde biraz daha sakin ve dengeli kalmaya bakalım. Duygusal bir yoğunluk içerisindeyiz. Vereceğimiz kararlar önümüzdeki günleri yakından etkileyebilir. AY TAKVİMİ Hangi gün nelere önem verelim ? 9 Eylül Pazar Yeni haberler ve meşguliyetler var. Hareketsiz kalmayacağız. 10 Eylül Pazartesi İşbirliği geliştirmek mümkün. Ancak bazı engelleri de aşmamız gerekecek. 11 Eylül Salı Aşkta ve ilişkilerde daha tutkulu ve derin olabiliriz. Ancak tartışmalara da dikkat etmek gerek. 12 Eylül Çarşamba Bugün yakın beraberliklerde bazı huzursuzluklar yaşayabilir. Olaylara mizahi yönden de bakalım. 13 Eylül Perşembe Bugün isteklerimizi elde etmek yönünde oldukça kararlıyız ve şanslı da olabiliriz. 14 Eylül Cuma Duygusal bir derinlik içindeyiz. Beraberliklerimizde daha çok şey arıyoruz. 15 Eylül Cumartesi Yeni bir şey öğrenmek ve hareket halinde olmak çok şey kazandırabilir. Sıkılmayacağız.
.Kaynak: Pembenar

9.9.2018 16:45 [11218098]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Düşük Tansiyonlulara Özel Öneriler
  Düşük Tansiyonlulara Özel Öneriler

  “Benim tansiyonum hep düşük” diyorsanız, tansiyon hastası olma riskiniz de düşük demektir. Ama bir grup düşük tansiyonlu bu kadar şanslı değil! Tansiyon hastası olmasalar bile yorgunluktan bulantıya, çarpıntıdan bayılmaya kadar varan günlük hayatlarını ve hayat kalitelerini etkileyebilen sorunlar yaşayabiliyorlar. Peki, düşük tansiyonla yaşamanın sırları neler? Kardiyoloji Uzmanı Dr. Yeşim Yılmaz Can bu kişilere yönelik genel ve acil durumlardaki yapabilecekleri konusunda önerilerde bulunuyor.

  2 saat önce..
 • 6. Süslü Kadınlar Bisiklet Turu 23 Eylül'de
  6. Süslü Kadınlar Bisiklet Turu 23 Eylül'de

  2013 yılından bu yana her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Süslü Kadınlar Bisiklet Turu, bu yıl 6’ncı etkinliğiyle tüm şehir kadınlarını bisikletleriyle birlikte buluşma noktalarına davet ediyor.

  2 saat önce..
 • Tükenmez Kalem Nasıl Çıkar?
  Tükenmez Kalem Nasıl Çıkar?

  Tükenmez kalem lekesi en zor çıkan lekelerden biridir. Özellikle kıyafetlerinize sık sık bulaşan tükenmez kalemi nasıl çıkaracağınızı bilmiyorsanız, bu haberimiz sizin için. Gömlekten, pantolondan, halıdan, kumaştan, koltuktan tükenmez kalem lekesini çıkarmak için pratik ve kolay yöntemleri paylaştık. Peki, tükenmez kalem nasıl çıkar?

  3 saat önce..
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 10/Fırtına Gelecek yönünde düşünebiliriz.

  20.9.2018 19:30
 • Sakin Kalalım
  Sakin Kalalım

  Bugün ne yapılabilir ? Bugünlerde gökyüzü oldukça gergin ve bu durum duygusal açıdan hoş olmayan durumlara neden olabilir.

  20.9.2018 19:15