Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız

Bugün Başak burcunda gerçekleşen yeniay yeteneklerimizi daha bilinçli ve yaratıcı biçimde kullanabileceğimiz olanaklara işaret ediyor.

Bugün Başak burcunda gerçekleşen yeniay yeteneklerimizi daha bilinçli ve yaratıcı biçimde kullanabileceğimiz olanaklara işaret ediyor. Hizmet, fedakarlık ve organize olabilme ihtiyacı vurgulanmakta. Aşk gezegeni Venüs Akrep'e ilerleyerek bizi ilişkilerimizde daha derin ve kurcalayıcı kılıyor. Tutkulu ve kimi zaman yırtıcı da olabiliriz. 11'inde araştırma yapmak için uygun koşullar var. Mars da tekrar Saka burcuna ilerleyerek yarım kalan süreçleri tamamlayabileceğimizi anlatıyor. 13-14'ünde yakın beraberliklerde ve seçimlerimizde biraz daha sakin ve dengeli kalmaya bakalım. Duygusal bir yoğunluk içerisindeyiz. Vereceğimiz kararlar önümüzdeki günleri yakından etkileyebilir. AY TAKVİMİ Hangi gün nelere önem verelim ? 9 Eylül Pazar Yeni haberler ve meşguliyetler var. Hareketsiz kalmayacağız. 10 Eylül Pazartesi İşbirliği geliştirmek mümkün. Ancak bazı engelleri de aşmamız gerekecek. 11 Eylül Salı Aşkta ve ilişkilerde daha tutkulu ve derin olabiliriz. Ancak tartışmalara da dikkat etmek gerek. 12 Eylül Çarşamba Bugün yakın beraberliklerde bazı huzursuzluklar yaşayabilir. Olaylara mizahi yönden de bakalım. 13 Eylül Perşembe Bugün isteklerimizi elde etmek yönünde oldukça kararlıyız ve şanslı da olabiliriz. 14 Eylül Cuma Duygusal bir derinlik içindeyiz. Beraberliklerimizde daha çok şey arıyoruz. 15 Eylül Cumartesi Yeni bir şey öğrenmek ve hareket halinde olmak çok şey kazandırabilir. Sıkılmayacağız.
.Kaynak: Pembenar

9.9.2018 16:45 [11218098]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.