Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız

Dün gerçekleşen Güneş tutulmasının ardından bu hafta bizi engelleyen şeylerden uzaklaşıyoruz.

Dün gerçekleşen Güneş tutulmasının ardından bu hafta bizi engelleyen şeylerden uzaklaşıyoruz. Bu hafta gökyüzü daha tenha gibi olsa da, kişisel konularda tutkulu ve odaklı olabiliriz. 14'ündeki Hilal güzellikler, ilişkiler ve sanatsal faaliyetler için kısa ama olumlu bir atmosfer getirmekte. Arkadaşlıklar ve sosyal faaliyetler için kaçırmayalım. Ayrıca bu hafta Mars'ın Oğlak burcuna geri dönüyor olması, son birkaç aydır eksik kalan işleri tamamlamak ve bazı sorunlarla yeniden yüzleşmek için faydalı olabilir. 18'indeki ilk dördün ortaklaşa bir iş konusuna zaman ayırabileceğimizi ve oldukça da yoğun olabileceğimizi anlatmakta. AY TAKVİMİ Hangi gün nelere önem verelim ?   12 Ağustos Pazar Hafta sonu olmasına karşın bugün pek çok konuda çalışkan davranabiliriz. 13 Ağustos Pazartesi Günün ilk yarısında sezgilerimize pek de güvenmemeliyiz. İlişkilerde yanılma faktörü yüksek. 14 Ağustos Salı Venüs'le yan yana gelen Ay güzellikler yaratmak ve sanatsal uğraşlar için çok olumlu bir atmosfer yaratıyor. 15 Ağustos Çarşamba Tartışma ortamı yaratabilecek konularda daha dikkatli olmakta fayda var. 16 Ağustos Perşembe Duygusal açıdan yoğunluk var. Aynı zamanda kendimizi daha derin hissedebiliriz. 17 Ağustos Cuma Bugün çaba sarf etmek ve mücadeleci davranmak gerekebilir. Beklentilerimiz yüksek olabilir. 18 Ağustos Cumartesi İyimserlik ve sınırları aşan bir tutum içinde olabiliriz. Enerjimizi daha yapıcı konular üzerinde odaklayalım.
.Kaynak: Pembenar

12.8.2018 16:30 [11139308]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Uyurken Cilt Kırışıklığını Önlemek İçin Ne Yapmak Gerekir?
  Uyurken Cilt Kırışıklığını Önlemek İçin Ne Yapmak Gerekir?

  Yüzüstü ve yan uyumak yüzde kırışıklıklara neden oluyor. Yatış pozisyonundan dolayı yüzde oluşan kırışıklıkların botoks ya da dolguyla tedavisinin olmadığını ifade eden Dr. Başar Kaya, bunu önlemek amacıyla bu şekilde yatan kişilere ilginç bir tavsiyede bulundu.

  10.12.2018 16:43
 • 2019'un Beslenme Trendleri
  2019'un Beslenme Trendleri

  Tüm canlılar için en temel ihtiyaçlardan biri olan beslenme ihtiyacı, yıllar içinde değişen koşullarla birlikte birçok farklı tarz yarattı. Çoğu insan “sağlıklı beslenme” kaygısı taşımaya başladı ve birçok yeni yöntem gün yüzüne çıktı. Diyetisyen Emel Terzioğlu Arslan, yeni dönem beslenme trendlerini anlattı.

  10.12.2018 16:43
 • Evde Tavuk Döner Nasıl Yapılır?
  Evde Tavuk Döner Nasıl Yapılır?

  Evde tavuk döner yapmaya ne dersiniz? Dışarıda yediğiniz tavuk döneri aratmayacak, mükemmel bir tavuk döner tarifi paylaşıyoruz. Peki, evde tavuk döner nasıl yapılır? İşte tavuk döner tarifi...

  10.12.2018 16:43
 • Bacaklardaki Varisler Tehlikeli Midir?
  Bacaklardaki Varisler Tehlikeli Midir?

  Prof. Dr. Semih Barlas, bu soruya “evet” yanıtını veriyor. Barlas, varislerin ‘venöz yetmezlik’ denen hastalık sürecinin bir parçası olduğunu; mutlaka bu konuda deneyimli bir kalp damar cerrahı tarafından değerlendirilmesi gerektiğini dile getiriyor.

  10.12.2018 13:58
 • Düşük Yapmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar
  Düşük Yapmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar

  İleri yaş gebeliklerde düşük ihtimalinin arttığını belirten Prof. Dr. Faruk Buyru, "Yanlış bir inanış var. Koşmak, zıplamak, uzanmak, kısaca fiziksel egzersiz düşüğe neden olmaz’’ dedi; ve gebelikte düşük yapmakla ilgili doğru bilinen yanlışları açıkladı.

  10.12.2018 12:58