Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız

Tutulma mevsiminden geçiyoruz.

Tutulma mevsiminden geçiyoruz. 11 Ağustos'ta Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması öncesinde gökyüzü de oldukça karışık. İletişim gezegeni Merkür geri giderken, 7'sinde Venüs kendini daha iyi ifade ettiği Terazi burcuna ilerliyor. Haftanın ilk günlerinde istek ve hedeflerimiz yönünde daha ısrarcı olabilir, parasal konular üzerinde kafa yorabiliriz. 7'sinde Uranüs geri dönmekte. Bugünlerde sürpriz değişiklikler sık sık karşımıza çıkabilir. 10'u civarında aşkta, evlilikte ve ilişkilerimizde bazı engeller ya da sorumluluklar çıkabilir. 8'inden 11'ine kadar kontrol dışı durumlar, bitişler ve arkasından yeni başlangıçlar dikkat çekiyor. AY TAKVİMİ Hangi gün nelere önem verelim ? 5 Ağustos Pazar Bugün gereksiz harcamalardan uzak durmakta fayda var. Duygusal alışkanlıklarımızı devam ettirmek isteyebiliriz. 6 Ağustos Pazartesi Kararlarımızı gözden geçirmek ve değiştirmek açısından uygun imkanlar var. 7 Ağustos Salı Ortaklaşa konularda kazançlı çıkabileceğimiz konular üzerine odaklanalım. Denge aramalıyız. 8 Ağustos Çarşamba Ay gittikçe küçülürken, hesapta olmayan durumlar bazı engeller çıkarıyor olabilir. Şansımızı aşırı zorlamayalım. 9 Ağustos Perşembe Duygusal açıdan hassas ve şüphe içinde hissedebiliriz. Önyargılı olmaktan kaçınmalıyız. 10 Ağustos Cuma Tutulma öncesinde beklenmeyen durumlar gündeme gelebilir. Sürprizlere açık olmalıyız. 11 Ağustos Cumartesi Bugün kişisel açıdan kendimizi yenilenmiş hissedebiliriz. Ancak gerçekçi olmaya da ihtiyacımız var.
.Kaynak: Pembenar

5.8.2018 21:15 [11117762]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Uyurken Cilt Kırışıklığını Önlemek İçin Ne Yapmak Gerekir?
  Uyurken Cilt Kırışıklığını Önlemek İçin Ne Yapmak Gerekir?

  Yüzüstü ve yan uyumak yüzde kırışıklıklara neden oluyor. Yatış pozisyonundan dolayı yüzde oluşan kırışıklıkların botoks ya da dolguyla tedavisinin olmadığını ifade eden Dr. Başar Kaya, bunu önlemek amacıyla bu şekilde yatan kişilere ilginç bir tavsiyede bulundu.

  10.12.2018 16:43
 • 2019'un Beslenme Trendleri
  2019'un Beslenme Trendleri

  Tüm canlılar için en temel ihtiyaçlardan biri olan beslenme ihtiyacı, yıllar içinde değişen koşullarla birlikte birçok farklı tarz yarattı. Çoğu insan “sağlıklı beslenme” kaygısı taşımaya başladı ve birçok yeni yöntem gün yüzüne çıktı. Diyetisyen Emel Terzioğlu Arslan, yeni dönem beslenme trendlerini anlattı.

  10.12.2018 16:43
 • Evde Tavuk Döner Nasıl Yapılır?
  Evde Tavuk Döner Nasıl Yapılır?

  Evde tavuk döner yapmaya ne dersiniz? Dışarıda yediğiniz tavuk döneri aratmayacak, mükemmel bir tavuk döner tarifi paylaşıyoruz. Peki, evde tavuk döner nasıl yapılır? İşte tavuk döner tarifi...

  10.12.2018 16:43
 • Kelimelerin Gücünü Keşfet
  Kelimelerin Gücünü Keşfet

  İnsanoğlu ağzından çıkan cümlelerin, beyninden geçen düşüncelerin bütün evreni dolaşıp tekrar onlara geri döndüğünü bilse eminim çok daha dikkatli olurdu. (Albert Einsteine)

  10.12.2018 14:34
 • Bacaklardaki Varisler Tehlikeli Midir?
  Bacaklardaki Varisler Tehlikeli Midir?

  Prof. Dr. Semih Barlas, bu soruya “evet” yanıtını veriyor. Barlas, varislerin ‘venöz yetmezlik’ denen hastalık sürecinin bir parçası olduğunu; mutlaka bu konuda deneyimli bir kalp damar cerrahı tarafından değerlendirilmesi gerektiğini dile getiriyor.

  10.12.2018 13:58