Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
5.08.2018 21:15

Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız

Tutulma mevsiminden geçiyoruz.

Tutulma mevsiminden geçiyoruz. 11 Ağustos'ta Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması öncesinde gökyüzü de oldukça karışık. İletişim gezegeni Merkür geri giderken, 7'sinde Venüs kendini daha iyi ifade ettiği Terazi burcuna ilerliyor. Haftanın ilk günlerinde istek ve hedeflerimiz yönünde daha ısrarcı olabilir, parasal konular üzerinde kafa yorabiliriz. 7'sinde Uranüs geri dönmekte. Bugünlerde sürpriz değişiklikler sık sık karşımıza çıkabilir. 10'u civarında aşkta, evlilikte ve ilişkilerimizde bazı engeller ya da sorumluluklar çıkabilir. 8'inden 11'ine kadar kontrol dışı durumlar, bitişler ve arkasından yeni başlangıçlar dikkat çekiyor. AY TAKVİMİ Hangi gün nelere önem verelim ? 5 Ağustos Pazar Bugün gereksiz harcamalardan uzak durmakta fayda var. Duygusal alışkanlıklarımızı devam ettirmek isteyebiliriz. 6 Ağustos Pazartesi Kararlarımızı gözden geçirmek ve değiştirmek açısından uygun imkanlar var. 7 Ağustos Salı Ortaklaşa konularda kazançlı çıkabileceğimiz konular üzerine odaklanalım. Denge aramalıyız. 8 Ağustos Çarşamba Ay gittikçe küçülürken, hesapta olmayan durumlar bazı engeller çıkarıyor olabilir. Şansımızı aşırı zorlamayalım. 9 Ağustos Perşembe Duygusal açıdan hassas ve şüphe içinde hissedebiliriz. Önyargılı olmaktan kaçınmalıyız. 10 Ağustos Cuma Tutulma öncesinde beklenmeyen durumlar gündeme gelebilir. Sürprizlere açık olmalıyız. 11 Ağustos Cumartesi Bugün kişisel açıdan kendimizi yenilenmiş hissedebiliriz. Ancak gerçekçi olmaya da ihtiyacımız var.
.Kaynak: Pembenar

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • 11-17 Kasım haftalık burç yorumları
  11-17 Kasım haftalık burç yorumları

  Haftaya yüz yılda 13 defa olan Merkür Tutulması ile başlıyoruz. Bu hafta iletişim ve internet sorunları artabilir. Ancak gökyüzündeki koruyucu bir etki sebebiyle, olaylar geçen haftaya göre daha yumuşak geçişli olabilir.

  11.11.2019 09:30
 • ''Süper anne'' rolü kadınları yıpratıyor
  ''Süper anne'' rolü kadınları yıpratıyor

  Modern çağda kadınlar, gelenekleri terk etmeden zamana ayak uydurmaya çalışan bireyler haline dönüşüyor. Bir yandan geleneksel kalmaya çalışarak anne olan, evine bakan; bir yandan modern olmaya çabalayan, kariyer hedefleri olan kadınların yaşadığı bu çatışma aileler için zorlu bir gerilim haline gelebiliyor. Mükemmel kariyer, mükemmel anne ...

  9.11.2019 12:03