Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız

Bu hafta 13’ünde Yengeç burcunda kısmi bir Güneş tutulması meydana geliyor.

Bu hafta 13'ünde Yengeç burcunda kısmi bir Güneş tutulması meydana geliyor. Tutulma öncesindeki günlerde, özellikle 9'undan itibaren önemli olaylar, sıkışıklıklar, çift durumlar gündeme gelebilir. Tutulmalar çoğu zaman yenileyici durumlara, yeni başlangıçlara işaret ederler. Bu dönemde sevdiklerimiz, ailemiz, koruma ve korunma ihtiyacı gibi Yengeç temalarının öne çıktığı görülmekte ve bu konularda kritik değişiklikler yaşayabiliriz. 9'u civarında kafamız karışık ve net olmayabilir. 10'unda ise Jüpiter düzgün harekete dönerek bir süredir beklemede olan projelerimizi yeniden gündemimize getirmekte. 12'si civarında aşkta ve yakın beraberliklerde daha gerçekçi davranmak, gerekiyor ise, kendimizi yenilemek durumundayız. Dikkat çekici bitiş ve başlangıçların yaşanabileceği bir döneme doğru ilerlemekteyiz. AY TAKVİMİ Hangi gün nelere önem verelim ? 8 Temmuz Pazar Bugün keyif veren konulara daha çok zaman ayırabiliriz. Zevklerde abartıya gitme riski de var. 9 Temmuz Pazartesi Ay-Venüs uyumu kadınlara yönelik konularda daha başarılı olabileceğimizi anlatmakta. 10 Temmuz Salı Aşkta ve arkadaşlıklarda daha fazla hareket ve yenilik vurgulanıyor. Aklımızla hareket etmek istiyoruz. 11 Temmuz Çarşamba Çift durumlar yüzünden karar verememe gündeme gelebilir. Acele etmemeliyiz. 12 Temmuz Perşembe Güneş tutulması öncesinde ailevi konular ve sevdiklerimizle ilgili daha düşünceli olabiliriz. 13 Temmuz Cuma Yengeç burcundaki tutulma hassasiyetlere ve koruma, korunma ihtiyacına vurgu getirmekte. 14 Temmuz Cumartesi Yaratıcı yönlerimizi daha kararlı şekilde ortaya koyabileceğimiz, dışadönük bir gündeyiz.
.Kaynak: Pembenar

8.7.2018 16:45 [11028606]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Riskli Bir Gündeyiz
  Riskli Bir Gündeyiz

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün sert bir açıda duran Mars-Uranüs ani gelişmelere, kimi zaman kopmalara ve kaza yaratabilecek potansiyellere işaret etmekte.

  54 dakika önce..
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 9/ Çakmaktaşı Esneklik göstermeye bakalım.

  54 dakika önce..
 • Evinizde Bu Çiçekten Varsa Dikkat! Durduğu Yerde...
  Evinizde Bu Çiçekten Varsa Dikkat! Durduğu Yerde...

  Görünümü ile insanı etkileyen dua çiçeği, Marantaceae (Duaçiçeğigiller) ailesinin Maranta cinsinden bir türüdür. Dua çiçeği insana verdiği muhteşem his ve ferahlık ile bilinir. Bizde sizin için dua çiçeği hakkında bakım ve yetiştirme üzerine bilgiler paylaştık. Peki dua çiçeği nedir? Dua çiçeği çeşitleri nelerdir? Dua çiçeğinin bakımı nasıl olmalıdır?

  54 dakika önce..
 • Kalıcı Oje Nasıl Çıkar?
  Kalıcı Oje Nasıl Çıkar?

  Son yıllarda trend olan ve uzun süre kullanılabilen kalıcı ojeler oldukça pratik ve kullanışlı olduğu için tercih ediliyor. Özellikle yaz aylarında tercih edilen kalıcı ojeler, profesyonel ekipmanlar tarafından uygulansa da, çıkarırken aynı durum söz konusu olmayabiliyor. Peki kalıcı oje nedir? Kalıcı oje nasıl çıkar? İşte detaylar...

  1 saat önce..
 • Can Gox Performans Sokağı'nda
  Can Gox Performans Sokağı'nda

  Türkiye’nin ilk sokak sahnesi Performans Sokağı 22 Eylül akşamı Can Gox’u ağırlıyor.

  1 saat önce..