Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız

Bu hafta 13’ünde Yengeç burcunda kısmi bir Güneş tutulması meydana geliyor.

Bu hafta 13'ünde Yengeç burcunda kısmi bir Güneş tutulması meydana geliyor. Tutulma öncesindeki günlerde, özellikle 9'undan itibaren önemli olaylar, sıkışıklıklar, çift durumlar gündeme gelebilir. Tutulmalar çoğu zaman yenileyici durumlara, yeni başlangıçlara işaret ederler. Bu dönemde sevdiklerimiz, ailemiz, koruma ve korunma ihtiyacı gibi Yengeç temalarının öne çıktığı görülmekte ve bu konularda kritik değişiklikler yaşayabiliriz. 9'u civarında kafamız karışık ve net olmayabilir. 10'unda ise Jüpiter düzgün harekete dönerek bir süredir beklemede olan projelerimizi yeniden gündemimize getirmekte. 12'si civarında aşkta ve yakın beraberliklerde daha gerçekçi davranmak, gerekiyor ise, kendimizi yenilemek durumundayız. Dikkat çekici bitiş ve başlangıçların yaşanabileceği bir döneme doğru ilerlemekteyiz. AY TAKVİMİ Hangi gün nelere önem verelim ? 8 Temmuz Pazar Bugün keyif veren konulara daha çok zaman ayırabiliriz. Zevklerde abartıya gitme riski de var. 9 Temmuz Pazartesi Ay-Venüs uyumu kadınlara yönelik konularda daha başarılı olabileceğimizi anlatmakta. 10 Temmuz Salı Aşkta ve arkadaşlıklarda daha fazla hareket ve yenilik vurgulanıyor. Aklımızla hareket etmek istiyoruz. 11 Temmuz Çarşamba Çift durumlar yüzünden karar verememe gündeme gelebilir. Acele etmemeliyiz. 12 Temmuz Perşembe Güneş tutulması öncesinde ailevi konular ve sevdiklerimizle ilgili daha düşünceli olabiliriz. 13 Temmuz Cuma Yengeç burcundaki tutulma hassasiyetlere ve koruma, korunma ihtiyacına vurgu getirmekte. 14 Temmuz Cumartesi Yaratıcı yönlerimizi daha kararlı şekilde ortaya koyabileceğimiz, dışadönük bir gündeyiz.
.Kaynak: Pembenar

8.7.2018 16:45 [11028606]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Sigarayı Bırakmanıza Yardımcı Olabilecek Tavsiyeler
  Sigarayı Bırakmanıza Yardımcı Olabilecek Tavsiyeler

  Sigara akciğer kanseri riskini artıran faktörlerin başında gelmektedir. Biorezonans Terapisti Neslihan Baykal Yakışan, "Sigarayı bırakmak için tüm yöntemleri deneyin ve asla vazgeçmeyin" diyerek konu hakkında bilgiler verdi.

  15.11.2018 20:15
 • Kış Makyajının Öne Çıkan Renkleri
  Kış Makyajının Öne Çıkan Renkleri

  Bu kış makyajımızda ön plana çıkan sıcak renkler, soğuk havayı dağıtıyor. Son dönemin öne çıkan makyaj trendleri arasında yer alan, doğal görünümlü makyajlar halen popülerliğini koruyor. Pürüzsüz bir ten, mat dudaklar, dolgun kirpikler ve aydınlatıcılar ile bu kışın makyaj trendini yakalamanız çok kolay olacak.

  15.11.2018 17:45
 • Hafta Sonunu Klein'da Dansla Karşılayın
  Hafta Sonunu Klein'da Dansla Karşılayın

  Bu hafta sonu Klein'da dansa doyabilirsiniz. 16 Kasım Cuma gecesi Dj Detlef, 17 Kasım Cumartesi ise Generic Music işbirliğiyle, elektronik müziğin kalıplara sığmayan Dj ve prodüktörlerinden Armen Miran setin başına geçecek.

  15.11.2018 17:30
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 1/Kartal Yenilenen koşullar var.

  15.11.2018 17:15
 • Bugün Gayretliyiz
  Bugün Gayretliyiz

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün (17:54) Saka burcunda ilk dördün gerçekleşiyor.

  15.11.2018 17:00