Pazarda Başladı, İnternette Fenomen Oldu, Şimdi Yok Satıyor Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Pazarda Başladı, İnternette Fenomen Oldu, Şimdi Yok Satıyor

Pazarlarda tezgah açarak iş hayatına atılan üniversite mezunu genç kadın, girişimciliği ve tasarımdaki başarısıyla kısa zamanda adını sosyal medyada duyurmayı başardı.

Haber: Pazarda Başladı, İnternette Fenomen Oldu, Şimdi Yok Satıyor

Bursa'nın Karacabey ilçesinde kurduğu hazır giyim markası ile sosyal medyada kısa zamanda adından söz ettiren Nur Leventoğlu, pazar tezgahlarıyla başlayan iş hayatındaki başarısını dünya çapında büyütmeyi hedefliyor. Kocaeli Üniversitesi Pazarlama Bölümü mezunu 25 yaşındaki Leventoğlu, Karacabey'de girdiği uygulamalı girişimcilik eğitimi başarıyla tamamlayarak kendi tasarımlarını üretmeye başladı. Çarşıda ve pazarda kıyafet satarak ticarete başlayan Leventoğlu, sosyal medyada kısa zamanda adından söz ettirerek müşterilerine ulaşmayı başardı.

KENDİ ÇİZDİKLERİNİ ÜRETİYOR

Karacabey'de açtığı butik ve atölye ile kendi çizimlerini tasarlayan modacı Leventoğlu, kıyafetlerin yanı sıra çizdiği ayakkabı modelleriyle de defilelerin şimdiden aranan ismi haline geldi. Hazır giyimde satışlarının önemli bir kısmını sosyal medyadan gerçekleştiren Leventoğlu, bu sayede ülke geneline kendisini tanıtarak modadaki çizgisini geniş kitlelere yansıttığını söyledi. Leventoğlu, "Kendi markam ve kendi koleksiyonlarımı hızlandıracağım. Türkiye'de iyi bir isim olacağıma inanıyorum. Bunun için uğraşıyorum. Bu benim en büyük hedefim. Koleksiyonumu sıra dışı hazırlamayı seviyorum. Koleksiyonumu kategorize etmeyi çok fazla sevmiyorum.

RUH HALİNE GÖRE MÜŞTERİ SEÇİYOR

Hedeflediğim kitle ruh halime göre değişim gösterebiliyor. Ben o anki ruh halime göre giyinen bir insanım. Ruh halim o an neyi, nasıl tasarlamak istiyorsa onu tasarlıyorum. Çok sıra dışı da olabiliyorum, çok klasik çalışan kadınlara da hitap edebiliyorum. Artık ayakkabı tasarlamaya da başladım. Kısa zaman içerisinde modelleri genişleteceğim" dedi.

BURSA'YA ŞUBE AÇACAK

Türk tasarımcıları yakından takip ettiğini ifade eden Leventoğlu, "Modayla ilgilenmekten çok zevk alıyorum. Kendimi her yönüyle sürekli geliştirmeye çalışan biriyim. Ben her şeyi kendi başıma sıfırdan yaptım. Önemli olan istemek ve hedef koymaktır. İnsanın istediğinde başaramayacağı bir şey yoktur. Benim hedefim ise her zaman kaliteli ve kalıcı işlere imza atmak. Hedefimde ilk Türkiye ve sonra dünya markası olmak var. Bursa'nın merkezine de bir şube açmayı düşünüyorum" diye konuştu.


7.3.2016 09:46 [8231194]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.