Özden Ermiş Karaca ile "Geleneksel Hint Kınası ile Modern Motifler" Workshop'u, Qras Showroom'da gerçekleştirildi Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
10.12.2019 10:02

Özden Ermiş Karaca ile "Geleneksel Hint Kınası ile Modern Motifler" Workshop'u, Qras Showroom'da gerçekleştirildi

Minimal ve modern elbise tasarımlarıyla modern ve sosyal kadınların yeni giyim tercihi olan Qras, "Geleneksel Hint Kınası ile Modern Motifler" Workshop'uyla Hint Kınası modellerinin yeni çizgisini yansıttı. Özden Ermiş Karaca ile gerçekleştirilen bu özel Workshop'ta birbirinden farklı Hint Kınası modelleri uygulandı.

Haber: Özden Ermiş Karaca ile 'Geleneksel Hint Kınası ile Modern Motifler' Workshop'u, Qras Showroom'da gerçekleştirildi

Heyecanlı ve sosyal Qras kadınları ve Özden Ermiş Karaca ile gerçekleştirilen "Geleneksel Hint Kınası ile Modern Motifler" Workshopu'nda kişiye özel Hint Kınası uygulamaları yapıldı. Qras'ın organize ettiği ve Özden Ermiş Karaca'nın en özel Hint Kınası modellerinin uygulandığı Workshopta interaktif, eğlenceli, bol sohbetli bir ortamda yapıldı.

HİNT KINASI QRAS SHOWROOM'DA HAYAT BULDU!

Sade ve şık tasarımları ile özgür kadınların giyim tercihi olan Qras, özel Workshopları ile sosyal kadınların buluşma adresi olmaya devam ediyor. "Geleneksel Hint Kınası ile Modern Motifler" temalı Workshop'ta Özden Ermiş Karaca'nın mentorlüğünde minimal elbiselerle örtüşen minimal desenler tasarlandı, önce kurşun kalemle çizilmiş olan kağıtlara Hint kınaları uygulandı, eller çizim yapmak için alıştırıldı. Ardından çizimler öğrenilen tekniklere göre kağıttan sonra ten üzerine uygulandı.

HİNT KINASINA DAİR HER ŞEY: "GELENEKSEL HİNT KINASI İLE MODERN MOTİFLER"

Hint Kınası'nın tarihçesine, yapılmasının faydalarına, Hint kültüründeki yerine, yetiştirildiği yerlere ve modern uygulama yöntemlerine Özden Ermiş Karaca ile değinildi. Özel davetliler ve "Qras Studio" sosyal medya hesabında yapılan çekilişten davetiye kazanan heyecanlı ve sosyal Qras kadınları ile yapılan Workshop, 28 Kasım Perşembe günü Qras Showroom'da gerçekleştirildi.

ÖZDEN ERMİŞ KARACA İLE HİNT KINASI UYGULAMALARI YAPILDI

Özden Ermiş Karaca'nın da yardımı ile katılımcıların seçtiği modellerin uygulandığı Workshop'ta yaratıcı ve özgün uygulamalar gerçekleştirildi. Bu Workshop'ta katılımcılar Hint Kınası tasarımlarını keşfetti ve eğlenceli anlar yaşadı.

Siz de Qras ve Workshop ile ilgili daha fazla bilgi için Qras Web sitesini www.qrasstudio.com inceleyebilir ve Instagram @qrasstudio hesabını takip edebilirsiniz. Hint Kınası modellerini incelemek ve yaptırmak için @ozdenkina hesabını takip edebilirsiniz.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Moda Haberleri

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.