11 Ağustos'ta Gerçekleşecek Olan Güneş Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkileyecek? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

11 Ağustos'ta Gerçekleşecek Olan Güneş Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

11 Ağustos'ta gerçekleşecek olan güneş tutulmasının burcunuzu nasıl etkileyeceği hakkında açıklamalarda bulunan Karma Astrolog Aysun Köşkler Koç, "Güneş tutulması, aslan, kova ve akrep burçlarını daha çok etkileyecek" dedi.

11 Ağustos'ta geçekleşecek olan güneş tutulması burcunuzu nasıl etileyecek? Karma Astrolog Aysun Köşkler Koç, güneş tutulmasının hangi buçları daha çok etkileyeceği hakkında bilgi verdi.

EN ÇOK ASLAN ETKİLENECEK

Güneş tutulmasının aslan burcunda gerçekleceği için en çok sabit burçları etkileyeceğini ifade eden Koç, "Güneş tutulmasında aslan burçları, kova burçları, akrep ve boğa burçları daha fazla etkilenecek. Yükselende ise en çok etkilenecek burç akrep. Bu tutulmada özellikle iletişim ilgili abartılı yaklaşımlardan kaçınılmalıdır." dedi

"ÇOCUKLAR İLGİLİ KONULAR GÜNDEMDE OLABİLİR"

Güneş tutulmasının özellikle çocuklarla ilgili durumuna da değinen Koç, "Güneş tutulmasında çocuklarla ilgili konular gündemde olabilir. Çocuklarla iletişim kurarken dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca ikili ilişkilerde de dengeyi sağlamamız gerekiyor." ifadelerini kullandı.

7.8.2018 19:16 [11124190]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.