Onu sevdiğinizi hissettiren 5 şey Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
28.08.2019 11:01

Onu sevdiğinizi hissettiren 5 şey

Partnerinize sevginizi hissettirmek ve onu etkilemek itiyorsanız, küçük detaylara dikkat ederek ve romantik adımlar atarak bunu kolayca başarabilirsiniz.

Haber: Onu sevdiğinizi hissettiren 5 şey

Bir gülümseme, özel bir hediye da minik bir iltifat, sevgilinize onu sevdiğiniz hissettirmeye yeter. Bunları yaptığınızda onun da size karşı benzer hamleler yapacağını ve ilişkinizin rayına oturacağını göreceksiniz.

1.İLTİFAT EDİN

Sevgilinize ne kadar yakışıklı olduğunu ya da onu özel yapan şeyleri ifade edin. Daha cümleyi bitirmeden partneriniz size gülümsemeye başlayacak ve size iltifatlarda bulunacak.

2.GÜLÜMSEYİN VE SARILIN

Zamanı bir önemi yok, onu gördüğünüzde gülümseyin ve sarılın. Bunun ne kadar güçlü olduğunu sarıldıktan sonra anlayacaksınız. Çünkü o size tekrar sarılacak ve sizin ona verdiğinizden çok daha fazlasını size verecek.

3.TEŞEKKÜR EDİN

Sevgilinizi etkilemek romantik şeyler yapmanız şart değil. Beraber zaman geçirdiğiniz için ya da size karşı gösterdiği hoşgörü için teşekkür edin. O da benzer şeyler için size teşekkür edecek ve ilişkinizde samimi rüzgarlar esecek.

4."SENİ SEVİYORUM" DEYİN

Sevgilinize sevginizi ifade etmenin en güzel yolu "Seni seviyorum" demektir. Ancak bunu ifade ederken biraz özgün olmalısınız. Küçük hediyeler, sürprizler ve kurgular, bu cümlenin etkisini artıracaktır.

5.YARDIM EDİN

Sevgilinizin sadece özel hayatında değil iş hayatında da olun. Onun hedeflerine ulaşmasına yardım edin ve destekleyin. Bunu yapmanız onda size karşı pozitif duygular oluşmasını sağlayacak.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Son yılların birbirine en yakışan dizi çiftleri
  Son yılların birbirine en yakışan dizi çiftleri

  Televizyon dizilerinin hikayeleri, dekorları ve müzikleri bizim için her zaman etkileyici olmuştur. Bunlar kadar diziyi dikkat çekici kılan diğer bir önemli detay ise dizideki uyumlu başrol çiftler. Bazı dizilerde oyuncuların kimyaları birbirine o kadar uyuyor ki hikayenin ve yapımın da önüne geçerek efsaneleşip yıllar yılı akıllara kazınıyor.

  19.11.2019 15:00
 • Bebek banyosu hakkında merak edilen her şey!
  Bebek banyosu hakkında merak edilen her şey!

  "Vücudumuzun en büyük organı sayılan cildimizin bebekler için önemi, bir örtü olmaktan çok daha fazlasıdır. Yeni doğan bir bebeğin derisi; duyarlı, ince ve kolay zedelenir yapıdadır. Bu nedenle; yıkanması ve bakımı da ayrı bir özen gerektirmektedir" diyen Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Musa Bostancıoğlu açıkladı...

  18.11.2019 10:09
 • 11-17 Kasım haftalık burç yorumları
  11-17 Kasım haftalık burç yorumları

  Haftaya yüz yılda 13 defa olan Merkür Tutulması ile başlıyoruz. Bu hafta iletişim ve internet sorunları artabilir. Ancak gökyüzündeki koruyucu bir etki sebebiyle, olaylar geçen haftaya göre daha yumuşak geçişli olabilir.

  11.11.2019 09:30