Onu sevdiğinizi hissettiren 5 şey Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
28.08.2019 11:01

Onu sevdiğinizi hissettiren 5 şey

Partnerinize sevginizi hissettirmek ve onu etkilemek itiyorsanız, küçük detaylara dikkat ederek ve romantik adımlar atarak bunu kolayca başarabilirsiniz.

Haber: Onu sevdiğinizi hissettiren 5 şey

Bir gülümseme, özel bir hediye da minik bir iltifat, sevgilinize onu sevdiğiniz hissettirmeye yeter. Bunları yaptığınızda onun da size karşı benzer hamleler yapacağını ve ilişkinizin rayına oturacağını göreceksiniz.

1.İLTİFAT EDİN

Sevgilinize ne kadar yakışıklı olduğunu ya da onu özel yapan şeyleri ifade edin. Daha cümleyi bitirmeden partneriniz size gülümsemeye başlayacak ve size iltifatlarda bulunacak.

2.GÜLÜMSEYİN VE SARILIN

Zamanı bir önemi yok, onu gördüğünüzde gülümseyin ve sarılın. Bunun ne kadar güçlü olduğunu sarıldıktan sonra anlayacaksınız. Çünkü o size tekrar sarılacak ve sizin ona verdiğinizden çok daha fazlasını size verecek.

3.TEŞEKKÜR EDİN

Sevgilinizi etkilemek romantik şeyler yapmanız şart değil. Beraber zaman geçirdiğiniz için ya da size karşı gösterdiği hoşgörü için teşekkür edin. O da benzer şeyler için size teşekkür edecek ve ilişkinizde samimi rüzgarlar esecek.

4."SENİ SEVİYORUM" DEYİN

Sevgilinize sevginizi ifade etmenin en güzel yolu "Seni seviyorum" demektir. Ancak bunu ifade ederken biraz özgün olmalısınız. Küçük hediyeler, sürprizler ve kurgular, bu cümlenin etkisini artıracaktır.

5.YARDIM EDİN

Sevgilinizin sadece özel hayatında değil iş hayatında da olun. Onun hedeflerine ulaşmasına yardım edin ve destekleyin. Bunu yapmanız onda size karşı pozitif duygular oluşmasını sağlayacak.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Kadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisiKadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisi

  Söz konusu kadınlar olduğunda birçok belirti bazı kadın hastalıklarına işaret edebiliyor. Özellikle de günlük hayatın yoğunluğu içinde gözden kaçırılan bu belirtiler çoğu zaman önemsenmese de ciddi bir hastalığın habercisi olabiliyor.

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor