Olumlu Düşünelim Haberi - yenikadin.com
5.12.2018 14:37

Olumlu Düşünelim

Bugün ne yapılabilir ? Şartlar pek kolaylaştırıcı olmayabilir.

Bugün ne yapılabilir ' Şartlar pek kolaylaştırıcı olmayabilir. Yeniay öncesinde sıkışık enerjiler ve huzursuzluk söz konusu. Ancak Ay düzgün harekete geçmek üzere olan Merkür'e doğru ilerliyor. Yeni haberler ve gelişmeler ümit vaat ediyor. Bizi duygusal açıdan yoran konulardan daha olumlu bir yöne doğru ilerleyebiliriz. Ancak gün boyunca gerçekçi kalmakta fayda olacak. Nelerden kaçınmalı ' Bugün sert bir açı kuran Güneş ve Neptün koşulları daha belirsiz ve kaygan kılmakta. Böyle zamanlarda, özellikle Ay iyice küçülürken, enerji kaybı yaşayabilir ve kolayca dağılabiliriz. Bu nedenle, aceleci olmamalı ve olaylara daha objektif ve tutarlı biçimde bakmaya çalışmalıyız. Kendi kendimizi kandırmamaya bakalım.
.Kaynak: Pembenar

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Probiyotikli cilt maskesi ile gençleşin!Probiyotikli cilt maskesi ile gençleşin!

  Sağlıklı,güzel ve genç bir cilde sahip olmayı herkes ister.Ancak birçok faktör cilt sağlığını olumsuz yönde etkiler.Dr.Fevzi Özgönül,cilt gençleşmesi ve güzelliği için Probiyotikli cilt maskesi tarifi konusunda bilgiler verdi.

 • Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 26 Ekim - 1 Kasım haftasında burçları neler bekliyor?

 • Online eğitimde çocukları tehdit eden 10 sorunOnline eğitimde çocukları tehdit eden 10 sorun

  Covid-19 ile mücadele sürecinde halen çoğu öğrenci evden online eğitim görmeye devam ederken, özellikle ilk ve ortaokul çocuklarının evde geçirdikleri uzun saatler ebeveynlere başlı başına sorumluluklar yüklüyor. Zira bu süreçte çocuklarda bazı kurallara dikkat edilmezse ileride çok ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşılabilir!

 • Mamografi hakkında 10 soru 10 cevapMamografi hakkında 10 soru 10 cevap

  Anadolu Sağlık Merkezi Radyoloji Uzmanı Dr. Muhittin Mümtaz Özarar, Ekim ayı Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında mamografi ile ilgili sık sorulan 10 soruyu şöyle yanıtladı...

 • Kadınlar hangi alışverişlerden sonra pişman oluyor?Kadınlar hangi alışverişlerden sonra pişman oluyor?

  Kredi kartı hesap kesim tarihinden hemen sonra ya da yüklü bir taksidin sona ermesinin ardından yapılan alışverişler, en fazla pişmanlık duyulanlar oluyor.